Familieberichten 10 I Maandag 23 april 2007 PZC Voor meer informatie over adverteren op deze pagina of voor uw advertentie-reserveringen: Tel 076.5 312 550 Fax 076.5 312 340 E-mail familieberichten@pzc.nl S.V.P. Uw opdracht voorzien van adres en telefoonnummer waar u te bereiken bent! Afsluittijden: overlijdens- en geboorteadvertenties Plaatsingen dinsdag t.m zaterdag daags voor plaatsing tot 17.00 uur. Plaatsingen maandag: zondag.tot 18.00 uur. Overige familieberichten 2 werkdagen voor plaatsing tot 15.00 uur. Telefonische opdrachten voor de uitgave van maandag kunt u zondagmiddag tussen 16.00 en 18.00 uur doorgeven. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. Familieberichten bekijken op internet ga naar: www.pzc.nl keuzeblok mensenlinq Informatie advertentietarieven: www.pzcadverteren.nl Verjaardag 1914 2007 Mevr. J. Onderdijk-Joosse hoopt haar 93-ste verjaardag te vieren. Gelegenheid tot feliciteren op zaterdag 28 april a.s. van 15.00 uur tot 18.00 uur in de grote zaal van Zorgcentrum Rustenburg. Adres: Vrijlandstraat 28,4337 EE Middelburg We verbannen de dromen naar morgen en later maar doet het je stiekem geen pijn dat je dan pas zou doen wat je altijd al wou als er nooit meer een morgen zou zijn.... Met een goede herinnering aan alles wat zij voor ons heeft betekend, en dankbaar dat een verder lijden haar bespaard is gebleven delen wij mede dat na 'een kort stondige ziekte van ons is heengegaan mijn lieve mama, dochter, zus, schoonzus en tante Rina de Blaeij in de leeftijd van 47 jaar Zaamslag: Ilonka Terneuzen: J.5.C. de Blaeij-de Putter L.M. de Blaeij in herinnering Terneuzen: Maatje Mangnus-de Blaeij Freday Mangnus Debbie Terneuzen: Piet de Blaeij Monique de Blaeij-ten Hoeven Dennis Naomi Fahrenheitlaan 478 4532 JT Terneuzen De afscheidsplechtigheid wordt gehouden op woensdag 25 april om 13.30 uur in de aula op de Zuiderbegraaf plaats, Bellamystraat 28c te Terneuzen Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Zui derbegraafplaats Enkel schriftelijke condoleance, en kom zoals je bent Rina hield van vrolijke kleuren Een bijzonder woord van dank aan Dr. Meijerink en de mensen van de Thuiszorg, met name het team van Peter Hiel, voor de goede zorgen en steun Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen Het is moeilijk te hopen voor een zieke, van wie je weet dat zij het niet redt. Je streelt haar wang en ziet haar ogen, je bent bevangen door verdriet. Toch ben je dankbaar voor het einde, dat toch nog plotseling kwam. Omdat het niet alleen haar leven, maar ook haar lijden overnam. Hierbij geven wij kennis dat wij afscheid hebben moe ten nemen van onze collega Rina de Blaeij We hebben vele jaren lief en leed met elkaar gedeeld, maar bovenal met deze bezige bij goed samengewerkt. Wij hopen dat onze steun in ae afgelopen moeilijke periode je goed heeft gedaan. Administratie Stoff els Cleaning en Hago food industry, Rob, Gerard, Ivo, Peter, Svbille, Deborah, Bastiaan, Inge, Jannie, Saoine Bedroefd hebben wij kennisgenomen van het toch nog onverwachts overlijden van Rina de Blaeij Rina was een warme persoonlijkheid en een gewaar deerd collega. Zij heeft zich ruim 20 jaar voor ons bedrijf ingezet op onze afdeling administratie. Ons medeleven gaat uit naar Ilonka en familie. Directie en medewerkers Stoffels Cleaning en Hago food industry Ons bereikte het trieste bericht, dat Izaak Smallegange is overleden De herinneringen aan Izaak zijn goud waard. Trudy en Harry de Poorter-Geljon Goes, april 2007 Iemand liefhebben is niet alleen een intens emotioneel gevoelen, het is een beslissing, een oordeel, een belofte. Met groot verdriet, maar ook met diepe bewondering voor de wijze waarop hij zijn strijd heeft gestreden, geven wij u kennis dat zacht en kalm van ons is heengegaan mijn lieve man en onze pa Christiaan Pieter van Leerdam Chris Middelburg t Goes 7 juni 1938 20 april 2007 Middelburg: Bea van Leerdam-Neve Ingelies Yvette Caroline Correspondentieadres: Nieuwstraat 16 4331 IL Middelburg Op woensdag 25 april willen wij Chris herdenken om 15.00 uur in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend zal de crematie plaatsvinden. Daarna is er gelegenheid tot condoleren. Met al haar levenslust en wilskracht heeft zij de strijd niet kunnen winnen. Na alle fijne jaren, die wij met haar mochten beleven, hebben wij met veel verdriet afscheid moeten nemen van mijn lieve vrouw, onze lieve moeder, schoonmoeder, zus en schoonzus Maria Catharina Eskens-Jansen - Miek - 26 september 1932 20 april 2007 Rob Eelco Monique en Hans Peter en Anne Annemarie Langs deze weg willen wij alle medewerkers van Ziekenhuis Walcheren bedanken voor hun goede zorgen. H. Lipperheystraat 39 4336 DB Middelburg De herdenkingsbijeenkomst zal worden gehouden op woensdag 25 april a.s. om 14.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de bijeenkomst is er gelegenheid tot condoleren in rouw- centrum 'Middelburg', Buitenhovelaan 1 te Middelburg. Heden overleed onze lieve buurman Jacobus Tijssen M. van Gilst-Kouwer M. van Gilst-van der Maas Adri en Rina Clement J.H. Breure Colijnsplaat, 19 april 2007 Zeer bedroefd, maar met een onuitwisbare herinnering aan zijn leven, hebben wij toch nog onverwachts afscheid moeten nemen van Cornelis van Delft Peer echtgenoot van Machteltje Maria van Delft-Ceelen Hij overleed in de leeftijd van 75 jaar. Sas van Gent: Martie van Delft-Ceelen Sas van Gent: Hans en Patricia Haasdonk: Machtelt en Samuel Andijk: Annelies en Frank 21 april 2007 Noordstraat 14,4551 BJ Sas van Gent De afscheidsdienst voor Peer wordt gehouden op woens dag 25 april om 10.30 uur in de aula van het crematorium te Terneuzen, Bellamystraat 28-c Samenkomst in de ontvangkamer van bovengenoemd crematorium, waar gelegenheid is tot schriftelijk condo leren. Na de crematieplechtigheid bent u in de gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren in de aula van het crema torium. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Enige en algemene kennisgeving Pas als je geleefd hebt kun je sterx'en. Ik heb geleefd. Na een langzaam achteruitgaande gezondheid is rustig in geslapen mijn schoonbroer, onze oom en oudoom Martinus Jansen 19 juli 1922 21 april 2007 Namens de familie: Ex. Test. R. Dieleman-Jansen Corr.adres: Reuzenhoek 16,4545 NB Zaamslag. De dienst van Woord en Gebed wordt gehouden op woens dag 25 april om 14.00 uur in de Protestantse Kerk, Koe straat 2 te Axel. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de Burchtlaan. Maandag 23 april is er van 19.00 - 19.30 uur gelegenheid om afscheid te nemen in het mortuarium op begraafplaats Westerzicht" aan de Westsingel te Axel. Alleen schriftelijke condoleance. Verdrietig zijn wij om het verlies van onze lieve broer, zwager en oom lanvandeGuchte echtgenoot van Maatje van de Ketterij Fam. Van de Guchte Met dankbaarheid omdat wij haar zolang in ons midden mochten hebben, maar bedroefd om haar heengaan geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve zorgzame vrouw, onze moeder en oma Maria Paauwe Echtgenote van Adriaan Zandijk in de leeftijd van 89 jaar Zierikzee: A. Zandijk M. Zandijk t A. Zandijk N.C.M. Zandijk - Bazen Dirksland: P.M. Zandijk Zwijndrecht: C. van der Vaart - Zandijk F. van der Vaart en kleinkinderen 20 april 2007 Fokkerstraat 10 4301 MD Zierikzee De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op donderdag 26 april om 11.00 uur in het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Indien u deze plechtigheid wenst bij te wonen wordt u verzocht om 10.45 uur aanwezig te zijn. Na de crematieplechtigheid is er gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren in de koffiekamer van het crematorium.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 10