28 Vrijdag 20 april 2007 PZC Voor meer informatie over adverteren op deze pagina of voor uw advertentie-reserveringen: Tel 076.5 312 550 Fax 076.5 312 340 E-mail familieberichten@pzc.nl S.V.P. Uw opdracht voorzien van adres en telefoonnummer waar u te bereiken bent! Afsluittijden: overlijdens- en geboorteadvertenties Plaatsingen dinsdag t.m zaterdag daags voor plaatsing tot 17.00 uur. Plaatsingen maandag: zondag tot 18.00 uur. Overige familieberichten 2 werkdagen voor plaatsing tot 15.00 uur. Telefonische opdrachten voor de uitgave van maandag kunt u zondagmiddag tussen 16.00 en 18.00 uur doorgeven. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. Familieberichten bekijken op internet ga naar: www.pzc.nl keuzeblok mensenlinq Informatie advertentietarieven: www.pzcadverteren.nl En... toen het bijna licht zou worden, bleef het donker Tygo 13 april 2007. t Bert en Qwen Rijckaert Fleur justin f Eurostraat 11 4515 AS Hoofdplaat fam. Rijckaert fam. Kuzee fam. Verstraten De crematie heeft in besloten kring plaatsgevonden. Hierbij geven wij u kennis van het overlijden van Peter de Winter 's-Heerenhoek Middelburg f I 11 januari 1952 18 april 2007 Amersfoort: Cees en Marianne de Winter Terneuzen: Louis de Winter Correspondentieadres: I Graaf Hendriklaan 17 I 3818 DL Amersfoort Hierbij willen wij alle medewerkers van stichting ARDUIN Herengracht bedanken voor hun j liefdevolle verzorging en betrokkenheid. De crematie heeft in besloten kring plaatsgevonden. Peter we zullen je missen! Van al je medebewoners Veel fijne herinneringen verzachten onze smart Voorgoed uit ons midden voor altijd in ons hart We zullen je niet vergeten. Medewerkers Herengracht Teruggekeerd naar de bron van Licht en Leven Na een lang ziekbed hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve zwager en oom Johannes Pieter (Joop) Boelhouwer echtgenoot van Jacqueline van Boven in de leeftijd van 67 jaar Wij hebben bewondering voor zijn moed en geduld gedu rende zijn ziekte en de wijze waarop Jacqueline hem heeft bijgestaan. West-Souburg: Piet en Jo van Boven-Arendse Goes: Jaantje en Bertus Meedendorp-van Boven Kloetinge: Cor t en Nel van Boven-Tramper Goes: Anthon t en Coby van Boven-Lems Goes: Wim t en Julika van Boven-de Wit 's-Heer Hendrikskinderen: |an en Nel van Boven-de Troije Koudekerke: Gijs en Marja van Boven-van Maldegem West-Souburg: Rinus t en Bep t van Boven-Joosse Kapelle: Nely van Boven-Beije t David en Elma van Boven-Ticheler Neven en nichten Wij wensen Jacqueline, kinderen en kleinkinderen veel sterkte bij het verwerken van dit verlies. 's Gravenzande, 18 april 2007 Bedroefd namen wij kennis van het overlijden van onze broer, zwager en oom Leunis Joost de Wolf Wij wensen de familie veel sterkte toe om dit verlies te dragen. Marie Bimmel-de Wolf Kees Bimmel t Willem de Wolf Sjaan de Wolf-Meerman t Rinus de Wolf Corrie Brik Neven en nichten. Heden overleed onze voorzitster Mevrouw Neeltje Pladdet Wij zullen haar in dankbaarheid herdenken. Wij wensen haar man en kinderen veel sterkte toe. Het Vestekoor Wij zijn diep getroffen door het overlijden van Neeltje Pladdet-Korsuize Jarenlang was zij de steun en toeverlaat van onze sporters. Wij wensen haar familie veel sterkte toe. Bestuur, vrijwilligers en sporters, Zwemvereniging Minder Validen Kanaalzone. Veel heb je ons gegeven, veel heb je voor ons betekend, plotseling uit ons leven gedreven, blijf je in onze harten leven. Verdrietig, maar dankbaar dat verder lijden haar bespaard is gebleven, geven wij u kennis van het plotseling overlijden van mijn lieve, zorgzame vrouw, onze moeder, schoonmoe der en oma Tini Hoekman-Feijtel *15 februari 1955 - f 19 april 2007 's-Gravenpolder: Jo Hoekman Goes: Leo en Erna Hoekman-van Groeningen Elise, Max Correspondentieadres: Kamperfoeliestraat 44. 4461 NM Goes Tini is opgebaard in Rouwcentrum Van der Hooft, Bosse- weide 2 te 's-Gravenpolder. Gelegenheid tot afscheid nemen maandag 23 april van 19.00-19.30 uur. De afscheidsdienst zal worden gehouden dinsdag 24 april om 13.15 uur in bovengenoemd rouwcentrum. waarna aansluitend omstreeks 14.00 uur de begrafenis zal plaats vinden op de Algemene Begraafplaats te 's-Gravenpolder. Na de begrafenis is er in het rouwcentrum gelegenheid tot condoleren. Eenieder die wij vergeten zijn een rouwbrief te sturen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Midden in het leven nog zoveel te geven idee en plannen te over in één keer voorbij Verdrietig geven wij kennis van het onverwacht overlijden van onze lieve zus, schoonzus en tante Tini Hoekman-Feijtel Kloetinge: Jo Deurloo-Feijtel Wim Deurloo {in herinnering) Wemeldinge: Ko en Mientje Feijtel-Oostdijk Yerseke: Jan en Mies Feijtel-Steketee Wemeldinge: Gre en Simon Adriaanse-Feijtel Oostkapelle: Wim Feijtel Kapelle: N. Hengsdijk-Hoekman Goes: D.J. de Visser-Hoekman Neven en nichten Vol verdriet nemen wij na 40 jaar vriendschap afscheid van onze lieve vriendin, Tini Hoekman Jo, kinderen en kleinkinderen heel veel sterkte toegewenst. Henk en Jannie Geijs en kinderen Goes, 19 april be Het ontbrak je niet aan moed om te vechten, want je vond het nog veel te vroeg. Maar niemand kon voorkomen dat je lichaam werd gesloopt. Weg verwachting, weg alle hoop. Flink en trots tot op het laatst. Toen ging het niet langer, je kracht was op. Bedroefd, maar dankbaar dat haar verder lijden bespaard is gebleven, geven wij u kennis dat kalm en zacht is overleden onze moeder, schoonmoeder, groot- en overgrootmoeder Suzanna Meijer-den Engelsman Sannie weduwe van Ni co laas Marinus Meijer Middelburg, 29 november 1933 f Kloetinge, 19 april 2007 Hoogezand: Huib en Annie John, Roxanne Middelburg: Carla en Berg Saskia, Lisanne. Alexander Meliskerke: Jaap en Ria Christian en Jacqueline, Diederick, Thomas Grijpskerke: Nico en Nellie Edwin en Sanne, Luca José Middelburg: Henk Rosalie, Erik, Mark, Joost Middelburg: Jan Onze dank gaat uit naar alle medewerkers van Emergis Kloetinge voor hun liefdevolle verzorging. Correspondentieadres: I. Brasserstraat 7 4333 MA Middelburg De overledene is opgebaard in rouwcentrum 'Middelburg', Buitenhovelaan IGelegenheid tot afscheid nemen op dins dag 24 april a.s. van 12.00 tot 12.30 uur. De crematieplechtigheid zal aansluitend plaatsvinden om 13.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de aula van het crematorium. Heden bereikte ons het droevige bericht van overlij den van onze oud-medewerker de heer H. Meijer Wij wensen zijn familie veel sterkte toe om dit verlies te dragen. Directie en medewerkers Limagrain Advanta Nederland B.V. Na een liefdevolle verpleging in 'Ter Valcke' is rustig inge slapen. onze lieve moeder en oma Helena de Bart Sinds 1992 weduwe van Louis de Bruijne 2 oktober 1926 - 18 april 2007 Kapelle: Marian de Fouw-de Bruijne Gilles de Fouw Halsteren: Kees de Bruijne Loes de Bruijne-van Oosten Apeldoorn: Louis de Bruijne Ellen de Bruijne-Rooze Kleinkinderen en achterkleinkind Correspondentieadres: Elanhof 10, 4421 DX Kapelle De afscheidsdienst zal worden gehouden maandag 23 april om 13.00 uur in Protestantse gemeente 'De Ark' te Hoede- kenskerke, waarna aansluitend omstreeks 14.00 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er in Rouwcentrum Van der Hooft, Bos- seweide 2 te 's-Gravenpolder, gelegenheid tot condoleren. Verdrietig geven wij kennis van het overlijden van onze lie ve zus, schoonzus en tante Lena de Bruijne-de Bart Krina de Bart-Bondewel Andrien de Bart Gerard de Bart Neven en nichten Hoedekenskerke, 18 april 2007 Verdrietig geven wij u kennis van het overlijden van onze schoonzus en tante Helena de Bart weduwe van Louis de Bruijne Heemskerk:J. de Bruijne C. de Bruijne-Hommes Canada: C.M. Rottier-de Bruijne Canada: M. Nieuwenhuijse-de Bruijne 's-Gravenpolder: H.J. de Bruijne Neven en nichten 18 april 2007

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 68