Sport Kippenvel als je 150,- Volkswagen 60 jaar in Nederland. RCS wil ticket voor de nacompetitie Spectaculaire heropening Hans Anders Middelburg Complete bril zonnebril op sterkte FM Sranang in nacompetitie na verlies Morres 44 I Vrijdag 20 april 2007 PZC Vier het mee en stap nü tijdelijk extra voordelig in voor maar 8.995,-. Zestig jaar geleden reageerde Nederland enthousiast op de eerste Volkswagen die autorijden betaalbaar maakte. En nü schrijven we opnieuw geschiedenis. Ter gelegenheid van het zestig jarig jubileum, is de Volkswagen Fox tijdelijk al verkrijgbaar voor maar 8.995,-. Zorg wel dat u er snel bij bent, want dit aanbod geldt tot en met 31 juli. Graag tot ziens in onze showroom. De Fox. Een echte Volkswagen. 60HA-AR Vlissingen, Gildeweg 22. Tel.: 0118 - 42 40 00 PQPP£ Terneuzen, Handelspoort 4. Tel.: 0115 - 64 73 33 www.autopoppe.nl is een Fox vanaf 8.995 - Vanaf prijs is inclusief BTW en BPM. excl. verwijderingsbijdrage en kosten rijklaar maken. Actieperiode loopt t/m 31 juli 20 op 10,7-17.2 km I CO. uitstoot 0139-144 g/km Wijzigingen ook in uitvoeringsdetails voorbehouden. Getoonde afbeelding kan meeruitvoeringen be vw.volkswagcn nl Istofverbruik 0 5.8-6,0 l 100 kr Marinus Baas wil titel als afscheidscadeau voor zijn trainer. door Ron de Waal ARNEMUIDEN - Met de geruchten over een eventuele overstap naar een hoofdklasser houdt Marinus Baas zich even niet bezig. De ui terst trefzekere spits van Arnemui- den heeft momenteel andere za ken aan zijn hoofd. Ten koste van GPC Vlissingen moet eerst de titel strijd in de tweede klasse E beslist worden. Met het einde van de competitie in zicht, bereikt ondertussen ook de spanning in de tweede klasse E het hoogtepunt. Het enige verschil tussen koploper Arnemuiden en GPC Vlissingen is één schamel te gendoelpunt dat de ploeg van de 2i-jarige Baas minder heeft moe ten incasseren. „Je kan wel zeggen dat er sprake is van enige spanning, maar gelukkig wel op een gezonde manier", zegt de spits. „Iedereen is er mee bezig. Op de training merk je het aan de groep en ook aan de trainer zelf. Maar vergeet niet de supporters, die her en der in het dorp al brief jes hebben opgehangen met de tekst 'Who the fuck is Bruse Boys', onze komende tegenstander", al dus Marinus Baas. Het omgaan met de spanning lijkt dus één van de toverwoorden te worden in het competitieslot. Baas, die dit seizoen al 23 keer scoorde: „Daar vrees ik bij ons niet zo voor. Hier overheerst meer het gevoel dat we nog wat recht te zet ten hebben. Tegen GPC hebben we duidelijk gefaald, waardoor we lange tijd achter hen hebben aan gelopen. Nu we er eindelijk weer boven staan, mogen we niet meer verzaken. Doen we dat wel dan verdienen we het in mijn ogen ook niet. We moeten gewoon twee keer winnen." Daarbij zal de steun van de forse supporterschare meer dan welkom zijn bij Arnemuiden. „Dat is vol gens mij uniek in Zeeland. Met zo'n enorme groep achter je krijg je gewoon kippenvel als je het veld op komt", ervaart Baas iedere wed strijd opnieuw. Het binnenhalen van het kam pioenschap zou volgens Marinus Baas ook een zeer gepast afscheids cadeau zijn voor trainer Jan Poort vliet. „Dat verdient hij echt. Het is enorm balen dat Jan vertrekt, om dat hij ons nog iedere training be ter maakt. Maar in je achterhoofd hield je er toch een beetje reke ning mee dat dit kon gebeuren." Een opvolger voor Poortvliet is nog niet gevonden. „Dat zal zeker als je promoveert lastiger worden in verband met het benodigde di ploma. Maar het zal in ieder geval wel iemand moeten zijn die goed bij Arnemuiden past", weet de spits, over wie zelf ook de nodige UIT BILJARTEN Kwadendamme. Zeeuws kampioen schap driebanden klein. Kwalificatieronde. Poule K: Alfred van den Dries-Erik Niewenhuyse 2-0 (15-9, 15-4); Erik Niewenhuyse-Peter de Winter 2-0 (15-4, 15-14); Alfred van den Dries-Peter de Winter 2-1 (15-10, 7-15, 15-3). Stand: 1. Alfred van den Dries 4, 8, 0.593; 2. Erik Niewenhuyse 2, 4, 0.524; 3. Peter de Winter 0, 2, 0.434. Pool. Regionale tweede klasse. Cue Act ion 2-Dis Is It 2-7. 9-ball: Jasper Van- tricht-Jaap van Dooren 5-3; Martine Pol-Roei van de Broek 3-5; Jasper Van- tricht-Rob van der Nat 1-5. 8-ball: Tim de Ruijter-Rob van der Nat 3-4; Martine Pol-Jaap van Dooren 4-3; Tim de Ruij- ter-Roel van de Broek 1 -4. FUTSAL Middelburg. Tweede klasse A21: FC Dauwendaele-ZW/TMF 21-2. TENNIS Monte Carlo. Mannen, masters. Derde ronde: Berdych (Tsj/10) - Robredo (Spa/5) 1-6 6-3 6-2, Soderling (Zwe) - Mirni (WRu) 7-6 (5) 6-2, Federer (Zwi/1) - Lee (ZKo) 6-4 6-3, Ferrer (Spa/12) - Djo- kovic (Ser/6) 7-5 6-4, Gasquet (Fra/11) - Ljubicic (Kro/7) 6-3 6-7 (5) 7-5, Kohl- schreiber - Garcia-Lopez (Spa) 5-7 7-6 (4) 7-6 (4), Nadal (Spa/2) - Vliegen (Bel) 6-1 6-1. M ..r m Plovdiv (Bul). Fed Cup, Groep 1 Europese/Afrikaanse zone. Groep A: Nederland - Denemarken 1-2. Thijssen - Jensen 6-0 6-4, Tamaëla - Wozniacki 2-6 1-6, Tamaëla/Thijssen - Ryberg/Wozni- acki 6-4 3-6 4-6. Roemenië - Zwitserland 2-1. WIELRENNEN Ronde van Georgia (VSt). Derde etap pe, Rome - Chattanooga: 1. Meersman (Bel) 190 km in 4.33.10, 2. Canada (Spa) 0.01, 3. Brajkovic (Slv), 4. Vandevelde (VSt), 5. Seeldrayers (Bel), 6. Louder (VSt). Algemeen klassement: 1. Canada 13.34.21, 2. Bertogliati (Zwi) 0.03, 3. Van develde, 4. Brajkovic, 5. Louder, 6. Seeldrayers. door Ron de Waal GOES - Voor zowel RCS als Vlissin gen staat zondag veel op het spel. RCS strijdt nog voor een plek in de nacompetitie, terwijl Vlissingen knokt voor lijfsbehoud. Voor interim-trainer John Caste- lein van RCS wordt pas vanavond op de training helemaal duidelijk over welke spelers hij zondag in de uitwedstrijd tegen Zierikzee kan beschikken. Blessures en schorsin gen spelen de tijdelijke opvolger van Alexander van Keulen duide lijk parten. „Ik zal het aanvullen met spelers uit het tweede team", aldus Castelein, die met RCS als nog nacompetitievoetbal wil af dwingen. „Maar dan zal er wel een team moeten staan." Bij Vlissingen rest er volgens Ruud Pennings maar één ding. „Er met de hele ploeg keihard voor knok ken om die laatste twee wedstrij den in winst om te zetten. Ik proef nog steeds het volste vertrou wen in een goede afloop." Tegen SC 't Zand mist Pennings in ieder geval de geblesseerden Mark Min- derhoud en Menno van Tilburg. Vanaf 21 april profiteert u in onze nieuwe winkel van onze acties: Uw voordeelf§5§| Keuze uit de gehele montuurcollectle. De glazen van de gewone brft zijn Inclusief kroswerende laag en superontsplegeling. De gewone bril Is voorzien van kunststof L5 glazen, meerprijs voor extra dunne glazen 25,- p. glas •De luxe zonnebril wordt geleverd met de luxe Xtra Comfortglazen, Keuze u/t de gehele montuurcollectie. De varlfocusbrll is voorzien van kunststof 1.5 glazen, meerprijs voor extra dunne glazen 25,- p. glas De glazen van de varlfocusbrll zijn Inclusief kraswerende laag en superontsplegeling. •De vartfocuszonnebrll wordt geleverd met de luxe Xtra Comfortglazen. Hans Anders Middelburg - Lange Viele 59 (schuin tegenover de Kijkshop) SB HANS ANDERS TERNEUZEN - De futsallers van FM Sranang zijn één wedstrijd voor het einde zeker van een plek in de nacompetitie voor promotie naar de eerste divisie. De Goese formatie zag de enig overgebleven concurrent Morres/ Controlec het thuisduel met Ver- est Sport verliezen. In Terneuzen was de ploeg uit Dordrecht met 8-5 te sterk. Ali Eryürük scoorde drie keer voor Morres, zijn broer Mevlud maakte net als Joey van der Hoeff één treffer. Door de nederlaag is Sranang nu zeker van de derde plaats, waar door het de periodetitel van kam pioen Marrakech overneemt. Sranang sluit vanavond tegen Fusa- la Boys, dat ook een periode op zak heeft, de reguliere competitie af De nacompetitie begint voor de Goesenaren aanstaande maandag al. Sranang speelt dan in Sport- punt Zeeland tegen Verest Sport.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 46