Zeeland na 22 jaar met sauna Rijschool Vader Lonink laakt protest IJSSELDIJK MODES VAN DER SLOOT Al 7 jaar thuis op de weg! nu voor schoolverlaters een speciaal pakketü 'Te veel toerisme' Kinderdagverblijf Villa Valentijn I Middelburg wPZC Vrijdag 20 april 20Q7 27 Voor een virtuele toer kijk op: www.ijsseldijkmodes.nl Lepelstraat 1. Yerseke 0113-571539 Grote opruimdag in Schoonenburg-Oost oost-souburg - De wijk Schoo nenburg-Oost in Souburg krijgt vandaag een schoonmaakbeurt. Stichting Woonmaatschap Vlissin- gen en de Woningstichting Wal cheren zetten vijf grote containers neer in de Oosterscheldestraat, de Westerscheldestraat, de Rijnstraat, de Maasstraat en de Merwedes- traat. Daar mogen bewoners alles in gooien, behalve chemisch afval. De wijk heeft een afvalprobleem. SGHOtNMODt Lange Delft 48, Middelburg www.rijschoolvader.nlrijschoolvader@zeelandnet.nl tel./fax: 0118-477221 mob.: 06-22937333 Brand op terras van Vlissings restaurant VLISSINGEN - Bij restaurant Celtic Haven op de Nieuwendijk in Vlis- singen zijn woensdagavond terras meubelen verbrand. Een parasol, tien rieten stoelen en twee parasolvoeten gingen verlo ren. Het vuur is vermoedelijk aan gestoken. Politie ontmantelt hennepkwekerij vlissingen - De politie heeft een hennepkwekerij ontmanteld in Vlissingse Hercules Segherslaan. Een 18-jarige man is door de poli tie aangehouden. De politie kwam de hennepkwekerij op het spoor omdat vanuit het pand illegaal stroom werd afgetapt. domburg - Ook appartementen boven winkels en horecapanden in Veerse dorpen achter de kust mogen worden verhuurd aan toe risten. De gemeenteraad van Veere heeft dat gisteravond besloten op initiatief van CDA en VVD. „Gelij ke monniken, gelijke kappen", von den ook DTV en SGP/CU. Alleen PvdA/GroenLinks stemde tegen. Die fractie vindt dat in een aantal weken tijd veel te veel extra ruimte is gemaakt voor het toeris me. „Minicampings 450 plaatsen erbij, gewone campings 700, hon derd strandslaaphuisjes keer vier bedden, de Domburgse zomerhuis jesregeling, appartementen in agra rische gebouwen en dan nu weer tegen de duizend recreatieapparte menten. Met incidentele verzoe ken hebben wij geen moeite, wel met het wagenwijd openzetten van de deur", stelde T. Polderman. Zo'n vaart loopt het niet, suste wethouder Bostelaar van dezelf de partij. „Het zal om tientallen extra appartementen gaan, geen honderden." terneuzen - Het protest van de Belgische premier Verhofstadt bij zijn Nederlandse collega Balkenen de tegen de verplaatsing van Ne derlandse koffieshops naar de Bel gische grens bij Maastricht kan het softdrugsbeleid van grensgemeen ten hinderlijk in de wielen rijden. Dat zegt burgemeester J. Lonink van Terneuzen. „Want wij willen in mei een besluit nemen over het beteugelen van de overlast van de twee koffieshops in de binnenstad van Terneuzen. Verplaatsing naar het buitengebied is daarvan moge lijk een onderdeel. Verhofstadts ac tie ondermijnt wellicht ons nog te nemen besluit", aldus Lonink. De burgemeester vindt het ergerlijk dat de landelijke discussie over het gedoogbeleid ten aanzien van soft drugs over de hoofden van grens gemeenten wordt gevoerd. „Wij willen graag van de overlast af Maar dan moet je wel zelfstan dig besluiten kunnen nemen." Momenteel geen wachtlijsten Gezellige en veilige opvang met volop activiteiten Af Grote buitenspeelplaats Zeer gunstige tariefstelling Wij zijn gevestigd aan de Rouaansekaai 61Middelburg. Bel vrijblijvend voor een rondleiding: tel. 0118 - 623 563 www.villavalentijnmiddelburg.nl Paul en Annelies Schoote. foto Ruben Oreel

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 29