'Hele advocatuur heeft last van aanval op Moszkowicz' Verdachte moord Sévèke snel voor rechter A-MERKEN SANITAIR TEGEN ABSOLUTE BODEMPRIJZEN Nu of nooit! Profiteer tijdens het spectakel van niet één,., of twee... maar van drie keer voordeel! 6 Donderdag 19 april 2007 PZC Advocaat Hammerstein haalt uit naar Kelder tijdens rechtszaak. AMSTERDAM - Strafpleiter Bram Moszkowicz vecht voor zijn 'more le bestaan'. De 'persoonlijke aan val' die lort Kelder eerder dit jaar op hem heeft ingezet door hem publiekelijk te beledigen en te be schuldigen van strafbare feiten, heeft Moszkowicz het werken ei genlijk onmogelijk gemaakt. Dat betoogden de advocaten Oscar Hammerstein en Gerard Spong gis teren voor het gerechtshof in Am sterdam, dat het hoger beroep be handelde van het kort geding dat Moszkowicz eerder verloor. De ad vocaat sleepte de journalist des tijds voor de rechter nadat die Mos zkowicz 'maffiamaatje' had ge noemd. De kortgedingrechter had daar geen moeite mee. Hammerstein constateerde giste ren dat Kelder zijn kruistocht te gen Moszkowicz nadien nog heeft voortgezet. Hij haalde een uit spraak aan van Kelder in het tv-programma Pauw 8c Witte- man. Kelder zei toen dat hij had vernomen dat Holleeder en Mosz kowicz daags na de begrafenis van Freddy Heineken in 2002 op diens dood hadden geproost. „Hoe haal Advocaat wil op korte termijn duidelijkheid voor Rotterdammer. AMSTERDAM - De rechtbank in Arn hem kan de zaak tegen de 38-jari- ge verdachte van de moord op de Nijmeegse activist Louis Sévèke in principe op 4 juli afhandelen. Die dag is al gereserveerd voor de eerste keer dat Marcel T. voor de rechter moet verschijnen. Raads vrouw Bénédict Ficq ziet geen re den om de afhandeling van de strafzaak tegen haar cliënt langer te laten duren dan nodig is, zei zij gisteren. De 38-jarige Rotterdammer heeft de moord op Sévèke en een flink aantal deels gewelddadige overval len inmiddels bekend. Of hij ook heeft toegegeven dat hij in de ja ren negentig bomaanslagen heeft gepleegd op banken in Nijmegen en Arnhem en chemieconcern BASF in Arnhem wil de Amster damse advocaat niet zeggen. Dat zou blijken uit zijn dagboek. De verdachte zit in bewaring en wordt door ambulante deskundi gen psychologisch onderzocht. Vol gens Ficq heeft hij er geen belang bij om de behandeling van zijn zaak opzettelijk te vertragen. „De meeste cliënten willen graag snel Wg De verdachte van de moord op de Nijmeegse activist Louis Sévè ke wil zo spoedig mogelijk voor de rechter verschijnen, aldus zijn raadsvrouw. Bijzondere hulphonden voor epilepsiepatiënt NULAND - De Stichting Hulphond draagt vandaag vijf honden over die zijn getraind om mensen met epilepsie te helpen. Het gaat om zogenoemde seizure honden. De dieren zijn onder meer in staat hun baas na een aanval van epilep sie in een stabiele zijligging te leg gen, medicijnen aan te geven en hulp te halen. Het is voor het eerst dat de stichting seizure honden overdraagt. Hells Angels doen aangifte tegen Elsevier AMSTERDAM - De Amsterdamse Hells Angels doen aangifte wegens smaad of laster tegen Elsevier we gens een publicatie op de website van het weekblad. Daarin staat dat de aanslag op de gerechtsbunker in Amsterdam-Osdorp, vlak vóór aanvang van het proces-Holleeder, mogelijk het werk van de Angels was. Elsevier heeft het bericht gis teren gerectificeerd. Titus Brandsma, gestorven in Dachau. foto ANP Bisschoppen willen Brandsma snel heilig UTRECHT - De Nederlandse bis schoppen hopen dat Titus Brands ma spoedig heilig wordt verklaard. Namens hen heeft kardinaal Simo- nis hier bij de Vaticaanse congrega tie voor de zalig- en heiligverkla ringen op aangedrongen. Brands ma (1881-1942) werd in 1985 zalig verklaard. Hij stierf tijdens de Tweede Wereldoorlog in het Duit se concentratiekamp Dachau. Kinderen stichtten tientallen branden HEERLEN - De politie in Heerlen heeft vorige maand vier kinderen van 13 en 14 jaar opgepakt die min stens veertig brandstichtingen be kenden. Dat meldde de politie gis teren. Sinds de aanhoudingen is het aantal brandstichtingen in Heerlen-Noord sterk gedaald. Op 17 maart werden de vier op heter daad betrapt. De schade van de branden loopt in de miljoenen. Second Life telt 44.000 gebruikers AMSTERDAM - Bijna 44.000 Neder landers hebben zich in drie maan den geregistreerd op secondlife.nl, de Nederlandse versie van de virtu ele wereld Second Life. Met een zelf ontworpen alter ego kunnen internetbezoekers daar de wereld verkennen. Second Life kent een eigen economie, waar geld (Lindendollars) te verdienen valt met onder meer vastgoed. De beide kemphanen Kelder (rechts) en Moszkovicz in de gang van de rechtbank voor aanvang van het hoger beroep. foto Evert Elzinga/CPD je het in je hoofd", aldus Hammer stein. Hij meent dat de gehele ad vocatuur last heeft van de aanval van Kelder op Moszkowicz. Het hof doet 24 mei uitspraak. weten waar ze aan toe zijn", aldus de raadsvrouw. De Rotterdammer zou op de avond van 15 november 2005 be wust naar Nijmegen zijn gereisd met het doel Sévèke dood te schie ten. Sévèke zou hem onmogelijk hebben gemaakt in de Nijmeegse kraakwereld door hem te beschul digen van infiltratiepraktijken. Nadat hij zo'n tien jaar geleden uit Nijmegen was vertrokken, zwierf de man rond in kraakpanden in Rotterdam, België en Barcelona. Ondertussen pleegde hij diverse overvallen, ook nog na de moord op Sévèke. Wegens die brute over vallen liep er een Europees opspo ringsonderzoek tegen de man. Hij is op 16 maart aangehouden in een internetcafé in Barcelona. en Wave Design. Sanitair: o.a. Duravit, Ideaal Standaard, Laufen, Keramag en alle series van Villeroy Boch en Sphinx. Kranen: o.a. Hansgrohe, Damixa, Dornbracht, Borma en alle series van Grohe. Stoomcabines: o.a. Riho, Jacuzzi, Villeroy Boch, Ri-Jo, Wïlux en Schavis. Wand- en Vloertegels: o.a Grespania, Sphinx en Villeroy Boch. Staat uw merk er niet bij? Vraag er gerust naar... wij kunnen alles leveren! Ie Stoomcabine/Whirlpool aktie. Spectaculaire aanbiedingen op de stoomcabines van o.a Riho, Schavis, Wilux, Ri-jo, Villeroy Boch. 2e Ballonprikaktie met extra kortingen van 3 t/m 10%. (bij aankoop van een badkamer van minimaal €2300,-)' 3e Extra kortingen tot 10% aangeboden op bijna alle A-merken, o.a. Grohe, Villeroy Boch en Sphinx keramiek, Hiippe en Wilux etc Voorbeeldkorting: Kranen Sani-Dump korting 2S* Extra leverancierskorting 10* Extra Ballonkorting max 10%^ Ruime showrooms met de 85 Badmeubels: ö.a. Thebalux, Primabad, Pelipal, Sanijura, Riho, Hagon, Gebo. Banubad, Detremmerie, Sphinx en Villeroy Boch. 80 Douchecabines: o.a. Hüppe, Sphinx, Sealskin, Kermi. Samo, Riho, Novellini, Villeroy Boch, PDP en Wilux. 90 Baden: o.a. Villeroy Boch, Sphinx, Riho, Wilux, Hoesch, Ucosan

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 6