Familieberichten 28 I Donderdag 19 april 2007 PZC be Voor meer informatie over adverteren op deze pagina of voor uw advertentie-reserveringen: Tel 076.5 312 550 Fax 076.5 312 340 E-mail familieberichten@pzc.nl S.V.P. Uw opdracht voorzien van adres en telefoonnummer waar u te bereiken bent! Afsluittijden: overlijdens- en geboorteadvertenties Plaatsingen dinsdag t.m zaterdag daags voor plaatsing tot 17.00 uur. Plaatsingen maandag: zondag tot 18.00 uur. Overige familieberichten 2 werkdagen voor plaatsing tot 15.00 uur. Telefonische opdrachten voor de uitgave van maandag kunt u zondagmiddag tussen 16.00 en 18.00 uur doorgeven. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. Familieberichten bekijken op internet ga naar: www.pzc.nl keuzeblok mensenlinq Informatie advertentietarieven: www.pzcadverteren.nl Dankbaar en blij zijn wij met de geboorte van Abraham jan Bram 10 april 2007 Joan en Jeanien de Visser-Vader Jorick Boaz in liefdevolle herinnering Zuidweg 9,4363 SG Aagtekerke, Tel. 0118-584699 Geboren: Sem Sem Ni col a as Joost 13 april 2007 Henk Jolanda Smal-van Damme Oranjehof 3,4401 CN Yerseke, Tel. 0113-574489 Geschokt hebben we kennisgenomen van het plotseling f overlijden van Joke Stokman Jarenlang was Joke een zeer gewaardeerde en trouwe fruit- plukster in de boomgaarden. We wensen Johan, Stefan en verdere familie veel sterkte toe. Nisse/Borssele: Familie Mol Tot onze grote ontsteltenis bereikte ons het droevige bericht van het onverwacht overlijden van Joke Stokman-Krijger Wij hebben Joke in de korte tijd dat zij lid was van onze ver eniging leren kennen als een gezellig en waardevol jurylid Wij wensen Johan en Stefan veel sterkte bij dit grote verlies Bestuur en leden adsv Dynamica Met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het plotselinge overlijden van Joke Stokman-Krijger Echtgenote van onze medewerker en collega Johan Stokman Wij wensen Johan, Stefan en de overige familie veel sterkte I bij het dragen van dit zware verlies. Direktie en medewerkers van Schildersbedrijf Boogaard. Boogaard Behangers, Verfmarkt Boogaard Middelburg en Verfmarkt Boogaard Vlissingen Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het over lijden van Jeanne Koeman Moeder van Justin en Willem-Jan We zullen het enthousiasme waarmee Jeanne zich jarenlang inzette als natuurouder voor onze school niet snel vergeten. Wij wensen Ko en de kinderen, alsmede de naaste familie veel sterkte om dit enorme verdriet te dragen. Team, leerlingen, OR en MR van OBS 'De Vliete' te Wissenkerke Voor jou ging het sterven niet ineens. Je hebt er moedig voor gestreden. Niemand kan weten wat je hebt gevoeld. Ook niet wat je hebt geleden. Met al zijn levenslust en wilskracht heeft hij deze strijd niet kunnen winnen na alle fijne jaren die we samen mochten beleven, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze trotse vader en blije leuke opa Leunis loost de Wolf in de leeftijd van 68 jaar. J. de Wolf-Meerman Ruud en Franka de Wolf Julian Julia en Johan Guilliet Dominique Yoel Marian en Erwin Verstraate Tim Sanne Onze grote dank gaat uit naar dr. M. Glansdorp en het verzorgend personeel. Koudekerke, 17 april 2007 Correspondentieadres: Merkenburg 57 4385 ET Vlissingen Er is gelegenheid tot afscheid nemen en condoleren op zondag 22 april van 11.00 tot 11.45 uur in het rouw- centrum aan de Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. De begrafenis zal in familiekring plaatsvinden. Niet geheel onverwachts, maar toch nog plotseling hebben wij afscheid moeten nemen van mijn schoonzoon, onze zwager en oom Leunis J. de Wolf Meerman t J. Meerman-Dingemanse J. v. Opbergen-Meerman t J. v. Opbergen T. Verbunt A. Meerman A. Meerman-Haarbosch P. Meerman J. Meerman-Haarbosch t S. Meerman-Saelim G. Meerman Neven en Nichten Vlissingen, 17 april 2007 Voor altijd in ons hart Bedroefd hebben we, vol goede herinneringen en met veel respect en bewondering voor haar levenswijze, afscheid moeten nemen van een goed en uniek mens, mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder, zus en schoonzus Neeltje Dina Korsuize echtgenote van Frans Pladdet Colijnsplaat, 26-8-1935 t Terneuzen, 17-4-2007 Terneuzen: Frans Pladdet Ada en Hans Ella Goes: Jan en Truus Korsuize Koninginnelaan 19 4532 BN Terneuzen De crematieplechtigheid, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op zaterdag 21 april om 12.30 uur in het crematorium te Terneuzen, Bellamystraat 28c Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren. Heden ontvingen wij het bericht van overlijden van Mevr. N.D. Pladdet-Korsuize Gedreven bestuurslid en lid van onze zangvereniging. Wij wensen haar man en kinderen veel sterkte toe. Bestuur, leden en dirigente Chr. Gem. Zangkoor 'De Lofstem', Terneuzen Wij zijn diep getroffen door het overlijden van Neeltje Pladdet-Korsuize Vele jaren heeft zij zich ingezet als vrijwilligster bij de Zon nebloem, afdeling Terneuzen. Wij wensen haar familie veel sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Namens bestuur en vrijwilligers van Zonnebloem Terneuzen V. van der Laan-Bouff, voorzitter 16 april is een bijzondere buurvrouw overleden: Marie Braamse Rianne en Edwin van Oosten Jordi Rentmeester Jan en Coby Huisson André en Anja Harinck Monique en Arno Linzell En alle kinderen Wij zullen haar allen missen. Verdrietig zijn we om het verlies van onze zwager Piet van Splunder Gehuwd geweest met onze zus Tiny Adriaanse Nw- en St. Joosland: J. Maas-Adriaanse M. Pleijte-Adriaanse Oost-SouburgA. Adriaanse J. Adriaanse neven en nichten Breda, 18 april 2007 Verdrietig, maar dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend, laten wij u weten dat onze lieve moeder vredig is overleden Maatje Pieternella Barentsen Weduwe van CorneJis Willem Lauwerus Bom Koudekerke, 4 mei 1922 t Koudekerke. 17 april 2007 's-Heerenhoek: Joke Bom Cor Bode Vlissingen: Ad Bom Onze dank gaat uit naar alle medewerkers van De Vlied berg te Koudekerke, appartement voor hun liefdevolle ver zorging. Correspondent iead res Boonmanstraat 1 1 4453 BR 's-Heerenhoek U kunt afscheid van haar nemen op vrijdag 20 april van 11.00 tot 11.10 uur in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend zal daar de bijeenkomst plaatsvinden, waarna er gelegenheid is tot samenzijn in de ontvangkamer van het crematorium. Verdrietig geven wij kennis van het overlijden van onze lieve zus en schoonzus Maatje Pieternella Bom-Barentsen Adelaide (Aus.): R.M. Barentsen-van l leuzen Vlissingen: P.N. van der Meule-Barentsen Vlissingen: J. Barentsen P. Barentsen-Jobse Met droefheid geven we u kennis, dat door de Heere op Zijn tijd is weggenomen onze lieve schoonzuster en tante Maatje Pieternella Bom-Barentsen sinds21-1-1982 weduwe van C. W.L. Bom Namens de familie Bom Vlissingen, 17 april 2007 Dankbaar voor alles wat zij voor onze parochie en vele anderen heeft betekend, geef ik u namens de parochie Goes, kennis van het overlijden van zuster Marie Emma Diepstraten geb. 20 dec. 1922 te Chaam overl. 17 april 2007 te Etten-Leur Als zuster van de Franciscanessen van Etten-Leur (Bis schopsmolenstraat 172B) is zij een ware volgeling geweest van de H. Franciscus. de uitvaartdienst is op vrijdag 20 april om 10.30 uur, waar na de begrafenis is op het kloosterkerkhof. Vanaf 10.00 uur is er gelegenheid om in de kapel afscheid van haar te nemen. D. Kern pers pastor em.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 68