cheerleaders en trotse ouders Hof ziet geen bewijs voor stalking msïaüir 20 2122 april 2007 ahoy Een huis in het buitenland? IfTimOROTTERDAM Ahoy. gratis entreebewijs Fietstochten langs natuur Oosterschelde Spzc Donderdag 19 april 2007 27 Er werd vol overgave gevoetbald en aangemoedigd tijdens het schoolvoetbaltoernooi in Zierikzee. foto Marijke Folkertsma I Open vr 12-17 uur zalzo 10-17 uur Ahoy'-weg 10 Rotterdam Toegangsprijs 8 Lezingen worden verzorgd dooi INTERNATIONAL ISECONO HOME EXPO Print uw via www.immo- international.nl zierikzee - Vereniging Natuurmo numenten organiseert deze zomer weer verschillende fietstochten langs de zuidkust van de Ooster schelde. De eerste tocht is zater dag. De start is om 13.30 uur op het parkeerterrein Levensstrijd in Zierikzee. De tocht duurt onge veer 2,5 uur. De fietsers komen langs de inlagen en karrevelden aan de zuidkust van Schouwen. Gidsen vertellen over het ontstaan van het land schap en over de planten en die ren die binnendijks en buitendijks leven. Ook de plannen voor na tuur bij Zierikzee komen aan de orde. Deelnemers moeten een eigen fiets meenemen en (indien moge lijk) een verrekijker. De andere tochten zijn op 26 mei, 16 juni, 25 augustus en 29 september. Meer informatie en opgeven via www.natuurmonumenten.nl Inwoner Nisse gaat vrijuit na eerdere veroordeling rechtbank. den haag - Een 37-jarige man uit Nisse die door de Middelburgse politierechter was veroordeeld we gens stalking van zijn ex-echtgeno- te, is alsnog vrijuitgegaan. Het gerechtshof in Den Haag heeft de ontkennende man in hoger be roep vrijgesproken wegens gebrek aan bewijs. De politierechter in Middelburg had hem een werk straf van zestig uur opgelegd, om dat de man in 2005 binnen twee maanden tijd zo'n zestig maal had gebeld naar zijn ex uit Goes. Volgens de man waren die tele foontjes echter bedoeld voor zijn kinderen of voor gesprekken over de moeizaam verlopende boedel scheiding en financiële perikelen, waarbij zijn ex-echtgenote telkens had opgehangen voor hij iets kon zeggen. Volgens de ex was het juist de man geweest die telkens op hing zonder iets te zeggen. Tijdens de behandeling van het beroep had de hofaanklaagster al een mil dere straf geëist dan door de poli tierechter was opgelegd. Maar het Haagse gerechtshof acht te niet bewezen dat de telefoontjes die de man pleegde juridisch ge zien een 'stelselmatige inbreuk op de privacy' van de ex-echtgenote vormden. Excursies naar Stampersplaat zonnemaire - Staatsbosbeheer houdt op 2, 23 en 31 mei excursies naar de Stampersplaat in het Gre- velingenmeer. Onder leiding van een gids wordt het eilandje ver kend. Op het eiland wonen onder meer shetlandpony's en bijzonde re vogels en groeien zoutminnen- de planten. Opgeven voor de ex cursie van 2,5 uur kan via de VW in Haamstede. Bestemming Nederland naar Brouwershaven brouwershaven - Het televisiepro gramma Bestemming Nederland doet komend weekend Brouwers haven aan. In Port Greve worden opnames gemaakt voor de nieuwe serie afleveringen. Twee vakantie gangers worden gevolgd tijdens hun belevenissen en ook wordt de kijker meegenomen naar bijzonde re plekjes op het eiland. Wanneer de aflevering wordt uit gezonden is nog niet bekend. Trefpunt revalidatie in Cornelia Zierikzee zierikzee - Mensen die te maken hebben gehad met een hersenbloe ding, een herseninfarct of een be roerte (CVA) kunnen zaterdag te recht in verpleeghuis Cornelia in Zierikzee. Die dag wordt het CVA trefpunt gehouden, met een lezing over revalidatie na CVA. Ook kunnen mensen elkaar ont moeten en ervaringen uitwisselen. De bijeenkomst is van 14.30 tot 16.30 uur. Livemuziek in jeugdsoos Big S burgh-haamstede - Jeugdsoos Big S heeft zaterdagavond weer livemu ziek. Op het podium staan Makita!, Twi sted Animals en Denfer. Voor Twisted Animals is het de tweede keer dat ze in Haamstede kunnen optreden. De muziekavond begint om 20.00 uur en zal uiterlijk om 1.30 uur ein digen. Uitleen van spellen en speelgoed gebundeld zierikzee - Speel-o-theek Leen tjebuur is samengevoegd met de uitleen van spelmateriaal van de voormalige stichting Jeugd op het eiland. De nieuwe spel- en speel goeduitleen is ondergebracht in het welzijnshuis. Particulieren, scholen of verenigingen kunnen daar terecht voor hun materiaal. Ook eenmalig spulletjes lenen voor een logeerpartijtje is moge lijk. De speel-o-theek is gevestigd in het MFC. Surrender en Side Walk Stone in Bru bruinisse - De dialectformatie Sur render treedt Zaterdag 28 april op in dorpshuis De Vanger in Bruinis- se. De band neemt momenteel de nieuwe cd op en zal een voorproef je geven van enkele nieuwe num mers. In het voorprogramma speelt de Schouwse formatie Side Walk Sto ne en de muziek op de Afterparty wordt verzorgd door jeugdsoos De Pul. De zaal is open 19.30 uur

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 61