O IZoek, Vind... [ffêt IDensenljnc.nl j Familieberichten •Aw Een bekende overleden? teken het condoleanceregister www.mensenlinq.nl Dé site met dagelijks alle overlijdensberichten uit uw regio! 30 I Donderdag 19 april 2007 PZC Ons verstand zegt dat het goed is, maar in ons oog blinkt een traan. Dankbaar dat ze zo lang in ons midden mocht zijn, overleed na een dappere strijd op 89-jarige leeftijd onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overoma Cornelia Geertruida Schikker weduwe van Gerard Krijger Hannie Westerweele-Krijger t jan Westerweele t Paramaribo (Suriname): Kees Westerweele Krabbendijke: Geert-]an en Nanda Westerweele Stephanie, Cheyenne Sidney, Yannick Heinkenszand: Kitty Nieuwenhuijse-Krijger Adri Nieuwenhuijse Heinkenszand: Bouke en Trudi Nieuwenhuijse Terence, Alison Breda: Abgar Nieuwenhuijse Corine Helmink Dank aan allen die verzorging, liefde en vriendschap hebben gegeven. Lewedorp, 17 april 2007 Correspondentieadres: Fam. Nieuwenhuijse, Rembrandtstraat 8, 4451 AV Heinkenszand Vrijdag 20 april is er van 19.30-20.00 uur gelegenheid tot afscheid nemen en condoleren in het mortuarium van "De Kraayert", Deltastraat 2 te Lewedorp. De crematieplechtigheid zal plaatshebben zaterdag 21 april om 11.00 uur in het crematorium te Middelburg, Weste lijke Oude Havendijk 3. Na afloop van de plechtigheid is er in de ontvangkamer van het crematorium ook gelegenheid tot condoleren. Begrafenis- en Crematieverzorging OVERTOOM-GROEN Kantoor en rouwcentrum: Van Dishoeckstraat 620 4382 XW Vlissingen Telefoon: 0118-413417 Voor uw belangstelling en medeleven - in welke vorm dan ook ontvangen - na het overlijden van mijn lieve vrouw en zorgzame moeder Lydia Jannes-Kox willen wij u hartelijk danken. Dank aan het personeel van afd. B2 van Ziekenhuis De Honte en aan de huisartsen Loopik en Hoefman voor alle zorg en aan dacht. H. Jannes Frank Axel, april 2007 19-4-1997 19-4-2007 Chris Voor altijd in ons hart Oma. Hans en Lenie Natascha en Shavena Rick en Natascha Voor de vele blijken van medeleven en deelneming die wij mochten ontvangen na het overlijden van mijn man, onze vader, grootvader en overgrootvader Pieter Leendert Alfert Kouwenberg zeggen wij u hartelijk dank. In het bijzonder gaat onze dank uit naar het personeel van verpleeghuis "Cornelia" voor de goede zorg en aandacht. L. Kouwenberg-van Langeraad kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen Zierikzee. april 2007 Zoveel bloemen Zoveel kaarten Zoveel warme woorden Zoveel belangstelling Zoveel troost na het overlijden van onze mama en oma Johanna Eduarda van de Kassteele - Sewarte Het was hartverwarmend. familie van de Kassteele Ouwerkerk, april 2007

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 32