Familieberichten 26 Woensdag 18 april 2007 PZC De zon scheen zijn vogels floten zijn bloemen bloeiden en toen werd het stil We wisten dat je ernstig ziek was, toch kwam het einde veel sneller dan verwacht. Verdrietig zijn we dat we afscheid moeten nemen van onze lieve vader en opa Henk Meijer sinds 11 februari 1978 weduwnaar van Jannie van Boven Grijpskerke, 1 mei 1927 t Kapelle, 16 april 2007 Middelburg: Niek en Agaath Thomas, Menno Kapelle: Marianne en Hugo Dennis en Femke Kapelle: Tanja en Peter Mandyen Paulus Meivin Goes: Albertien en Angelique Correspondentieadres: fam. Brinkman, Oude Veiling 6,4421 AW Kapelle We nemen afscheid van onze pa en opa op zaterdag 21 april om 10.30 uur in rouwcentrum Peter Butler, Maalstede 1 a te Kapelle. De begrafenis zal om plm. 11.15 uur plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Kapelle. Hierna is er gelegenheid tot condoleren in voornoemd rouwcentrum. Heden overleed tot onze diepe droefheid onze lieve broer, zwager en oom Henk Meijer Kapelle: Adrie Ruissen-Meijer Aart Ruissen Grijpskerke: Suus Bastiaanse-Meijer Andries Bastiaanse (in herinnering) 's-H. Hendrikskinderen: Leintje van de Berge-Meijer Ko van de Berge Kapelle: Joke Verwest-Meijer Jaap Verwest (in herinnering) Ad Stouthamer Neven en nichten Kapelle, 16 april 2007 Verdrietig zijn wij om het verlies van onze zwager en oom Henk Meijer Gehuwd geweest met onze zus Jannie van Boven Colijnsplaat: Piet en Catrien Breure-van Boven Marja en Ben Jermo, Talitha en Wesley Anita en Peter Django en Yoran Kapelle, 16 april 2007 Tot ons groot verdriet is toch nog onverwachts overle den onze goede vriend Henk Meijer Wij zullen hem heel erg missen. Ben en Willy René, Karin Daniëlle en Dennis Carla, Michael en Kayleigh Monique, Hugo en Lars Patrick Paauwe Een pracht mens is overleden. Maria Pieternella Braamse-Goeree 28-5-1925 - 16-4-2007 Tilburg: Huib Braamse Annerie van Nunen Utrecht: Sofie Braamse Vermetstraat 8, 's-Heer Arendskerke Correspondentieadres: Bredaseweg 404 5037 LH Tilburg Wilt u afscheid van haar nemen, dan kunt u contact op nemen met uitvaartverzorging 'De Bevelanden', Gelde- loozepad 20 (naast de Algemene Begraafplaats) te Goes, via telefoonnummer (0113) 31 14 44, waar zij ligt op gebaard in de 24-uurs familierouwkamer. De afscheidsdienst wordt gehouden vrijdag 20 april om 12.00 uur in de 'Petruskerk' aan de Torenring te 's-Heer Arendskerke. Aansluitend zal om 13.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Eindewege. Na de begrafenis kunt u de familie condoleren in het 'Heer Arendhuis', Torenring46 te 's-Heer Arendskerke. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, kunt u deze aankondiging als zodanig beschouwen. Na een kortstondige ziekte is overleden mijn schoonzus en onze tante M. Braamse-Goeree We wensen Huib, Annerie en Sophie sterkte toe! Heinkenszand: A.j. Braamse-Traas neven en nichten Diepbedroefd delen wij u mede dat de Heere op Zijn tijd uit ons midden heeft weggenomen onze lieve en zeer zorgzame moeder en oma Neeltje Boone-Michielsen sinds 20 oktober 2002 weduwe van Daniël Boone in de leeftijd van 83 jaar. Yerseke: A. Boone (in herinnering) Yerseke: N. van der Have-Boone j. van der Have Marlijn en Marcel Yerseke: J. Boone L. Boone-Kwekkeboom jantien en Rien Elien Yerseke: C.EJ.K. Boone Willem en Lianqin Nellie en Peet Krabbendijke, 17 april 2007 Zorgcentrum Ter Weel Correspondentieadres: Pompe van Meerdervoortstraat 16 4401 KE Yerseke Se dienst van Woord en Gebed wordt D.V. vrijdag 20 april om 13.30 uur gehouden in het verenigingsgebouw Molen laan la te Yerseke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Na de begrafenis is er in het verenigingsgebouw gelegen heid tot condolerbn. Geen bloemen. Onze bijzondere dank gaat uit naar dokter de Quaay en medewerkers van afdeling B uit Ter Weel te Krabbendijke voor de goede medische begeleiding en liefdevolle zorg. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. be Enige en algemene kennisgeving Soms zwart-wit, maar nimmer grijs. Het was mooi, het is goed zo. Op 13 april hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze vader, schoonvader en opa Adriaan Joziasse Serooskerke, 16 juli 1918 t Vlissingen, 13 april 2007 Vlissingen: Jo Joziasse-Cijvat Koudekerke: Bram t Nieuwen Sint Joosland: Piet en Saskia Davina Vlissingen: Sandra en Martin Koudekerke: Ad en Loes Yordi Sonny Vredehoflaan 520, 4382 CJ Vlissingen. Wij zijn hem dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft willen zijn. Overeenkomstig zijn wens heeft de begrafenis op 17 april 2007 in besloten kring plaatsgevonden. Herinner mij niet in sombere dagen, herinner mij in de stralende zon, hoe ik was, toen ik alles nog kon. Verdrietig, maar dankbaar dat haar verder lijden bespaard is gebleven, geven wij u kennis dat na een moeizame laatste levensfase rustig is ingeslapen onze lieve tante Elisabeth de Vos-Knuit -Tante Bet- Sinds 30 december 1988 weduwe van Jan de Vos in de leeftijd van 92 jaar. In herinnering: janny en Ko Franse Kloetinge: Gerben en Linda Franse Tessa Goes: Edwin en Mireille Franse Isa en Luna Ovezande: Tiny en Tom Rentmeester 's-Heer Arendskerke: Ginny Rentmeester en Jan Lokerse 's-Heer Arendskerke: Jordy Rentmeester Wij zijn de medewerkers van Ter Valcke, kamer 403, dank baar voor de liefde\>olle verzorging van onze tante. Goes, 16 april 2007 Correspondentieadres: Martinus Nijhofflaan 73,4481 DH Kloetinge De uitvaartdienst zal worden gehouden vrijdag 20 april om 10.30 uur in de parochiekerk van de H. Maria Magdalena aan de Singelstraat te Goes, waarna aansluitend omstreeks 12.00 uur de crematieplechtigheid zal plaatsvinden in het crematorium,Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. /~/7 Na afloop is er in de koffiekamer van het crematorium gelegenheid tot condoleren Een ieder die wij vergeten zijn een rouwbrief te sturen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Heden is overleden na een moeizame levensavond mijn vriendin Betje de Vos-Knuit in de gezegende leeftijd van 92 jaar. 's-Heerenhoek: M. Hazen-Saaman Richard, Monique, Michael, Jeanine Rust in vrede. Bedroefd hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze schoonzus Mevrouw Elisabeth de Vos-Knuit Goes: Familie G. Nagelkerke-de Vos

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 66