Zoek, Vind... jit Hl0nsenlinq.nl -amilieberichten 24 I Woensdag 18 april 2007 PZC Voor meer informatie over adverteren op deze pagina of voor uw advertentie-reserveringen: Tel 076.5 312 550 Fax 076.5 312 340 E-mail familieberichten@pzc.nl S.V.P. Uw opdracht voorzien van adres en telefoonnummer waar u te bereiken bent! Afsluittijden: overlijdens- en geboorteadvertenties Plaatsingen dinsdag t.m zaterdag daags voor plaatsing tot 17.00 uur. Plaatsingen maandag: zondag tot 18.00 uur. Overige familieberichten 2 werkdagen voor plaatsing tot 15.00 uur. Telefonische opdrachten voor de uitgave van maandag kunt u zondagmiddag tussen 16.00 en 18.00 uur doorgeven. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. Familieberichten bekijken op internet ga naar: www.pzc.nl keuzeblok mensenlinq Informatie advertentietarieven: www.pzcadverteren.nl Cia&waAi Geboren 16 april 2007 Justin Hasevoet zoon van Lindsey Albers en Emiel Hasevoet Noortberghmoeren 8 I A, 4824 )B Breda kleinzoon van Marian en Harry Albers Jannie en Jo Hasevoet 7" getrouwd Anna Dubbeldam 1947 60 2007 Wim Jansen van Rosendaal jaar Op 22 april 2007 zijn onze ouders, schoonouders en grootouders 60 jaar getrouwd. Ria Bliek-Jansen van Rosendaal jos Bliek Martijn Thomas Wij willen dit vieren op dinsdag 24 april 2007 in Restaurant Grill, t' Vijverhof, Frederik van Eedenstraat 2 in Terneuzen. U bent van harte welkom om hen te komen feliciteren van 15.00 uur tot 17.50 uur. Correspondentieadres: Diepenbrockstraat 571 4556 GV Terneuzen Voor een zorgzame begeleiding Uitvaartzorgcentrum De Bevelanden J.C. Hoekman Geldeloozepad 20,4463 A| Goes (0113) 227525 Een bekende overleden? teken het condoleanceregister www.mensenlinq.nl Dé site met dagelijks alle overlijdensberichten uit uw regio! Middenin 'tleven, nog zoveel te geven. Idee en plannen te over, in één keer voorbij, joke, voor ons was je een kei, enig in je soort. Wij zetten ons leven in jouw nagedachtenis voort. Verdrietig geven wij u kennis dat geheel onverwacht is overleden Johanna Gerarda Stokman-Krijger 17 september 1957 - f 16 april 2007 Vrouw van: Johan Stokman Moeder van: Stefan Stokman Dochter van: J. Krijger-Dourlein Schoondochter van: A.A. Stokman-van den Band Zus van: Helma Krijger Schoonzus van: Sjaak Vroegop Kees Stokman Beukenstraat 49 4462 TP Goes loke is opgebaard in Rouwcentrum Van der Hooft, Bosse- weide 2 te 's-Gravenpolder. Vrijdag 20 april is er aldaar van 19.50-20.00 uur gelegenheid om afscheid van haar te nemen. De crematieplechtigheid zal worden gehouden zaterdag 21 april om 10.00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de crematieplechtigheid is er in het crematorium gelegenheid tot condoleren. Eenieder die wij vergeten zijn een rouwbrief te sturen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Geheel onverwacht is overleden ons zeer zorgzaam nichtje Joke Stokman-Krijger Wij wensen johan, Stefan en tante Aartje heel veel sterkte toe met dit grote verlies. Nico en Willy Karstanje Kinderen en kleinkinderen Wissenkerke, 16 april 2007 Waarom gaan de verkeerde mensen dood? Ze halen steeds diegene die wij nog niet willen missen, En dat aantal is inmiddels veel te groot. Tot onze grote ontsteltenis bereikte ons het droevige be richt, dat geheel onverwachts is overleden onze beste vriendin Joke Stokman - Krijger Joke, wat zullen wij je missen, je lach, je begrip, je steun, en zeker niet te vergeten je jarenlange vriendschap, die wij van je hebben mogen ontvangen. Johan en Stefan, wij zullen er altijd voor jullie zijn. Wissenkerke: Arie en Ria Marcusse - de Pree Sandra, Astrid, Pieter, Karola Kortgene: Ko en Jeannette Dieleman - Poortvliet Nico, Francien en Daniël Verslagen zijn we door het plotseling overlijden van onze buurvrouw: Joke Stokman Wat zullen we jou missen: de gezelligheid die je bracht, je vrolijke lach, het altijd klaar staan voor ons, je belang stelling en je vriendschap. Het wordt nooit meer zoals het was. We wensen Johan en Stefan en verdere familie veel sterkte toe. Ad en Ineke Piet en Carolien Jan en Corrie en de kinderen Wij zijn diep getroffen door het plotseling overlijden van Joke Stokman Vele jaren vervulde zij tal van vrijwilligerswerkzaamheden voor onze vereniging op voortreffelijke wijze. Wij wensen Johan en Stefan veel sterkte bij het dragen van dit verlies. Bestuur en leden atletiekvereniging AV'56 sd In dankbare herinnering aan wat hij voor ons heeft gedaan en betekend, delen wij u mede dat na een moedig gedragen ziekte, in vast geloofsvertrouwen van ons is heengegaan mijn dierbare man, onze vader, schoonzoon, broer, zwager en oom Frans Verbiest echtgenoot van Marie-José Van Hecke in de leeftijd van 68 jaar. Marie-José Verbiest-Van Hecke Lutgarde Verbiest Alexander Verbiest en Sandra Kaijser M.C. Van Hecke-Langmans Broers en zus Schoonzussen en zwager Neven en nichten Terneuzen, 17 april 2007 Westkolkstraat 22 4531 AW Terneuzen Het brengen van een afscheidsbezoek is mogelijk op donderdag 19 april van 19.00 tot 19.30 uur in het uitvaart centrum De Ridder, Hughersluys 22 te Terneuzen. De plechtige uitvaartdienst vindt plaats op zaterdag 21 april om 10.30 uur in de Emmaiiskerk, Alberdingk Thijm- straat te Terneuzen, gevolgd door de begrafenis op de Zuiderbegraafplaats, Bellamystraat aldaar. De samenkomst is in de kerk, waar voor aanvang van de dienst gelegenheid is tot schriftelijk en persoonlijk condo leren. Wilt u, indien u geen persoonlijke kennisgeving heeft ont vangen, deze advertentie als zodanig beschouwen. Psalm 23: De Here is mijn Herder Bedroefd, maar dankbaar dat een verder lijden hem bespaard is gebleven, geven wij u kennis, dat de Here op Zijn tijd tot Zich heeft genomen mijn lieve broer, onze oom en oudoom Frans£ois de Feijter in de leeftijd van 73 jaar. Terneuzen: M. de Feijter-de Feijter A.C. de Feijter in herinnering Terneuzen: P.|. de Feijter in herinnering Roosendaal: J. de Feijter in herinnering K. de Feijter-Herrebout in herinnering Neven en nichten achterneven en achternichten Onze dank gaat uit naar alle medewerkers van zorgcentrum Bachten Dieke, de Thuiszorg en verpleeghuis Ter Schorre, voor de vele zorgen aan hem gegeven. Terneuzen, 16 april 2007 Correspondentieadres: S. Eggebeen-de Feijter Wulk 1 4553 CL Philippine De samenkomst zal plaatsvinden op vrijdag 20 april om 11.00 uur in de Gereformeerde Kerk Vrijgemaakt "De Levensbron", Sloelaan 40, Terneuzen. Aansluitend zal D.V. de begrafenis plaatsvinden op de Zuiderbegraafplaats, Bellamystraat 28b, Terneuzen. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in rouw centrum Monuta, Rooseveltlaan 6, Terneuzen. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Met leedwezen hebben wij kennisgenomen van het overlij den van ons medelid, W.G. Hoenderdos Wij wensen de nabestaanden veel sterkte toe met dit verlies. Bestuur, dirigent en leden van het Seniorenorkest Zeeland Met leedwezen namen wij kennis van het plotseling over lijden van ons gewaardeerd lid Wim Hoenderdos Wim was erg betrokken bij onze vereniging en vond het schitterend anderen van muziek te laten genieten. Wij zullen zijn nagedachtenis in ere houden. Wij wensen zijn familie sterkte bij dit verlies. Bestuur en Leden van Muziekvereniging "Geduld Overwint" IJzendijke

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 56