en spelers een signaal geven Pinkstergala rkhav is INFORMATIE in trek bij jeugdige toppers op de sprint HVV'24 gaat toch in beroep tegen straf die de KNVB heeft opgelegd Afscheidsduel voor Toubiana PZC Woensdag 18 april 2007 37 Hulster club gaat de markt op om sterke atleten te strikken. door Frits Bakker hulst - Het Hulster atletiekgala, dat op pinkstermaandag (28 mei) voor de vijfde keer wordt gehou den, krijgt een vijftal jeugdige top pers op de sprintnummers aan de start. De Groninger Giovanni Co- drington is met een beste seizoens- tijd van 10.60 op de honderd me ter één van de publiektrekkers. Hij krijgt op de honderd en de tweehonderd meter onder meer de RKHAV'ers Alex Ward en Michiel Willaert en Duncan Visser van Haag Atletiek als concurren ten. Jan van Laarhoven, die de atleten vastlegt voor de organisatie, ver wacht een spetterende strijd. „De sprint kan dit jaar wel eens het hoogtepunt van ons gala worden. Vorig jaar was de 1500 meter bij de dames onverwacht sterk bezet met Mieke Geens en Leatitia Vrie- de, die zo maar ineens kwam opda- Het jaarlijkse Pinkstergala van de atletiekdub RKHAV staat in de steigers. De sprint- en werpnum- mers trekken deelnemers uit de nationale top naar Hulst. gen. We zijn nu nog volop bezig met het contracteren van atleten, maar met de sprinters van long Oranje krijgen we een prachtige strijd te zien." Het wordt vooral uitkijken naar Alex Ward, die twee jaar geleden bij RKHAV vertrok en nu in Den Haag traint met een sterke sprin- tersgroep. De voormalig bondstrai- ner Paul Werner heeft die sprin ters onder zijn vleugels. Behalve Werner behoort ook ex-sprinter Troy Douglas tot de begeleiding. Het Pinkstergala in Hulst is verder bekend om zijn sterke bezetting van de werpnummers. Mike van der Bilt, die dit jaar al een worp van 60.88 meter met de discus op zijn naam heeft, heeft zich al aan gemeld. De Belg Wim Blondeel is een geduchte concurrent. Veerle Blondeel en Loes Verlaak zijn de toppers bij de vrouwen, jan van Laarhoven ondervindt bij zijn zoektocht naar atleten en atle tes veel hinder van andere wed strijden. „Twee dagen eerder zijn de FBK games. Daar kunnen we natuurlijk niet mee concurreren. We hebben wel met andere natio nale wedstrijden te maken, maar het is voor ons geen optie om een andere datum te zoeken. Dan word je al snel een speelbal van an dere wedstrijden." Erwin Koeman: „Ik heb er wel echt over nagedacht op te stappen, maar wilde vooral aangeven dat het zo niet ver der kon." foto Maartje Blijdenstein/ANP Punt dat in mindering is gebracht kan van belang zijn in titelstrijd. door Karei Pleunis hulst - HW'24 gaat toch in be roep tegen de straf die de Hulster club opgelegd heeft gekregen naar aanleiding van ongeregeldheden tijdens het duel met Dosko, op n maart in Bergen op Zoom. Het be stuur van de Hulster voetbalvereni ging heeft dat gisteren besloten. Voorzitter Gerard van de Voorde ontkent niet dat het beroep te ma ken heeft met het teleurstellende resultaat tegen Goes. De koploper in de derde klasse A van het zon dagvoetbal kwam daar niet verder dan een ï-r-gelijkspel en werd daardoor (nog) geen kampioen. Zondag moet van Steen gewon nen worden om de titel alsnog te pakken. Van de Voorde denkt dat hij over voldoende nieuwe argumenten be schikt om bij de Commissie van Beroep een kans te maken. „Ons beroep is gebaseerd op de vraag hoe je HW'24 kunt bestraf fen terwijl geen enkele speler van die vereniging door de tuchtcom- missie in staat van beschuldiging is gesteld. Waarop baseer je dan de strafmaat van driehonderd euro boete en één punt in mindering. Anders gezegd: hoe kun je iemand straffen terwijl hij niets verkeerd heeft gedaan? Laat ze daar maar eens een antwoord op geven." Van de Voorde heeft niet de hoop dat één en ander al voor het week einde duidelijk wordt. „Absoluut niet, maar dat ene puntje dat ze ons ontnomen hebben, kan wel heel belangrijk worden. Stel dat je zondag tegen Steen gelijk speelt. Dan mag je een week later niet ver liezen bij Roosendaal, anders is de titel weg. Met dat ene puntje erbij heb je zelfs bij verlies in Roosen daal nog altijd een beslissings duel." goes - De handbalverenigingen EMM (Middelburg) en Delta Sport (Zierikzee) geven Jean-Marie Tou biana op 27 april een afscheidswed- strijd. De oud-speler van beide ver enigingen raakte op 5 november in opspraak, toen hij tijdens EMM- White Demons in een vlaag van verstandsverbijstering twee kopstoten uitdeelde aan één van de scheidsrechters. Omdat hij wist dat hem een zware sanctie te wachten zou staan, hield Toubiana de eer aan zichzelf: de routinier beëindigde vrijwel direct zijn loopbaan. Later kreeg hij nog wel van de tuchtcommissie van de handbalbond te horen dat hij twee jaar geschorst was en ge royeerd was als lid. Het afscheidsduel tussen EMM en Delta Sport begint op 27 april om 20.00 uur, in sporthal Nassaulaan in Middelburg. Voor de wedstrijd is een aantal spelers uitgenodigd met wie Toubiana in zijn lange loopbaan heeft samengespeeld. Verkeersbesluit Gedeputeerde Staten van zeeland, namens deze de N.V. Westerscheldetunnel, hebben voor de wegen van de Westerscheldetunnel en de aansluitende wegen de volgende verkeersmaatregelen vastgesteld: I. op het Tolplein van de Westerscheldetunnel (N62), in de gemeen te Borsele, wordt een maximum snelheid ingesteld van 30 km per uur. Dit wordt aangegeven met het verkeersbord A1-30. Als inlei dende maatregel is er een verkeersbord A1-50 geplaatst dat een maximum snelheid voorschrijft van 50 km per uur II. komende uit de westelijke buis van de Westerscheldetunnel (N62) in de gemeente Terneuzen, wordt de calamiteitenafrit, ter hoogte van hectometerpaal 20.750, afgesloten voor alle verkeer. Dit wordt aangegeven met het verkeersbord C1 III.de Westerscheldetunnelweg (N62) tussen hectometerpaal 17.500 en hectometerpaal 16.350 wordt aangewezen als autoweg. Dit wordt aangegeven met het bord G3. Komende vanuit de richting Middelburg wordt voor de rotonde in de N61ter hoogte van hec tometerpaal 16.700, een snelheidsbeperking aangegeven van 70 km per uur met het bord A1-70, vanwege de nadering van een onoverzichtelijke bocht gevolgd door de genoemde rotonde. Het verkeersbesluit en de bijhorende stukken liggen van 18 april 2007 tot en met 30 mei 2007 tijdens kantooruren ter inzage bij het kantoor van de N.V. Westerscheldetunnel, Westerscheldetunnelweg 1, 4454 PD Borssele. Belanghebbenden kunnen tot en met 30 mei 2007 een gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij de N.V. Westerscheldetunnel, Postbus 303, 4460 AS Goes. Alleen zij die een bezwaarschrift hebben inge diend, kunnen tevens bij de president van de Arrondissements-rechtbank om een voorlopige voorziening vragen. Het besluit wordt van kracht met ingang van 1 juni 2007. Wilt u meer informatie? Bel klantenservice - vanuit Nederland 0900 - 2358866 of 0900 - BELTUNNEL - vanuit België 0031 - 113 232 844 Of stuur een e-mail naar info@westerscheldetunnel.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 39