slager is uitstervend beroep Geringe opkomst bij presentatie plannen Omega Combi Q10 Omega Combi Q10: 3 halen 2 betalen! Hjfo|NH| de bijzondere wmbinatie van Js^ Q10, pure visolie en vitamine E in 1 capsule B PZC Dinsdag 17 april 2007 23 Stichting Promotie Colijnsplaat en Kats wil dorp laten bruisen. door Luc Oggcl colijnsplaat - Colijnsplaat en Kats hebben met de Stichting Pro motie Colijnsplaat en Kats een club actieve mensen die met ver schillende initiatieven wat leven in de brouwerij wil brengen. Inwo ners van Colijnsplaat nemen dat schijnbaar voor kennisgeving aan. Gisteravond presenteerde de stich ting de plannen die ze heeft voor het dorp, maar de belangstelling daarvoor was ondanks een huis-aan-huis verspreide uitnodi ging gering. De stichting is straks echter wel voor een belangrijk deel afhankelijk van vrijwilligers uit het dorp, maar dat zou gezien de opkomst nog wel eens een pro bleem kunnen worden. Hoofdmoot van de plannen vor men een optische reconstructie van de oude haven en het plaatsen van een nostalgische viskotter, die dienst gaat doen als informatiecen- trumpje over Nationaal Park Oos- terschelde en de visserij. Daar naast moet in de buurt van de vis mijn een groot aquarium komen, waarin wekelijks bijzondere vang sten te zien zijn. Ook is er een Co- lijnsplaat-souvenir in de maak: het 'Colijntje', een in polyesterhars ge goten Japanse oester met een nep- parel erin, die van een persoonlij ke boodschap kan worden voor zien. Daarnaast moet iedere don derdag 'Colijnsplaatdag' worden. Daarvoor moet worden samenge werkt tussen ondernemers en mensen die iets creatiefs doen. Het is de bedoeling dat de kotter en het aquarium er nog dit jaar De stichting presenteerde onder meer plannen voor reconstructie van de oude haven en plaatsing van een viskotter die als infocen trum moet functioneren. zijn. Over geld hoeft de stichting zich nog even geen zorgen te ma ken, onder meer de gemeente en provincie hebben al een eenmalige subsidie toegezegd. Mensen vin den voor het onderhoud van de kotter en het vervangen van filters in het aquarium zal een groter pro bleem zijn. Of zoals secretaris I. Bo- lijn zegt: de reacties zijn goed, maar aan de actie schort het nog. Een aanwezige deed daarom de suggestie om de jeugd bij de plan nen te betrekken. Want, zo was de redenatie en verwijzend naar de vernielingen op het dorp, iets waar ze zelf aan meehelpen zullen ze ook niet kapotmaken. Misty Basement en Houdoe's in Ellesdiek ellewoutsdijk - De Zeeuwse reg- gaeband Misty Basement geeft zon dagmiddag in 't Kerkje van Elles diek in Ellewoutsdijk een concert. Misty Basement bestaat uit tien muzikanten en zangeressen. In 't Kerkje spelen zij akoestisch. Na de pauze treden de uit Terneuzen af komstige zanger Bennie Hek en de band Houdoe's op. Aanvang 14.30 uur. Festival jonge musici Concordia in Tholen tholen - Harmonie Concordia uit Tholen houdt zaterdag vanaf 13.00 uur in de Thoolse Gasthuiskapel een festival. Talentvolle jonge muzikanten la ten zich individueel en in groepjes horen wat ze in hun mars hebben. Hun prestaties worden beoordeeld door de Zeeuwse dirigent Cathy Kotoun. Concordia houdt zo'n festival voor de derde keer. 's-Hr Abtskerke vreest onveiliger kruising 's-heer abtskerke - De dorpsraad 's-Heer Abtskerke vreest dat het kruispunt Kloetingseweg-Goese- straatweg veel onveiliger wordt na opening van de Nansenbaan in Goes. De Nansenbaan komt aan de zuidkant van Goes, vanaf de kruising bij McDonald's tot de 's-Gravenpolderseweg/Goesestraat- weg. Die laatste weg wordt dan ze ker drukker. De, kruising met de Kloetingseweg (richting 's-Heer Abtskerke) is al onveilig. De dorps raad wil met Goes hierover praten. Aanhoudingen in zaak drugshandel Goes goes - De politie heeft zater dagnacht zeven personen aange houden die verdacht worden van handel in harddrugs in en rond Goes. Onder de zeven is de hoofd verdachte, een 23-jarige man zon der vaste woon- en verblijfplaats. De overige zes zijn tussen de 18 en 23 jaar en afkomstig uit de gemeen te Goes. De politie begon begin dit jaar een onderzoek naar de drugs handel. Tijdens de actie afgelopen weekeinde werd op twee adressen in Goes harddrugs gevonden. Afsluiting deel dijkweg Oost-lnkelenpolder kruiningen - De buitendijkse weg langs de Westerschelde bij de Oost-lnkelenpolder vanaf de veer haven Kruiningen richting Waar de is gisteren deels afgesloten door Waterschap Zeeuwse Eilanden. Dit is gebeurd om verstoring van voedselzoekende watervogels, met name rosse grutto's, door fietsers en wandelaars te voorkomen. De afsluiting geldt tot einde broedsei- zoen, 1 juni. Het oostelijk gedeelte van de weg is dicht. Het westelijk gedeelte, richting veerhaven Krui ningen, blijft het hele jaar open. Nü 120 capsules van 74,85 VOOr 49,90! normale prijs 24,95 per stuk

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 55