t Familieberichten 26 I Dinsdag 17 april 2007 PZC sd Nae't verlies van d'r man Bertus en d'r broer Toon motte me noe misse oans redacktielid Kaat Limonard-Martens Me wense Kristien, Ernst, Pim en Flip vee sterkte toe in de kommende tied. D'n Oek van 't Pakuus Hans, Fred, Eva Wannes, Engel en Kees Durpskrante 's-Heerenhoek U dan, die gelooft, is Hij dierbaar 1 Petrus 27a Na een geduldig gedragen ziekte is in zijn Heere en Heiland ontslapen mijn innig geliefde man en onze lieve, zorgzame vader en opa Hubrecht Pieter Nieuwenhuize echtgenoot van Blasina Meulmeester in de leeftijd van 74 jaar. Vlissingen: B. Nieuwenhuize-Meulmeester Vlissingen: Ad en Anja Nieuwenhuize-den Dekker Marco en Nelleke Andries Esther Oost-Souburg: Rita en john Oechies-Nieuwenhuize Hilbert Linda en Tom Christa Lorenzo Onze dank gaat uit naar Dr. Thiadens en de medewerkers van RST Zorgverleners voor de goede medische begeleiding en liefdevolle zorg. 15 april 2007 Westerzicht 298 4385 AX Vlissingen Woensdag 18 april is er gelegenheid tot condoleren van 19.00 tot 19.30 uur in de Marnixkerk, Marnixplein 41 te Vlissingen. Hier zal D.V. ook de rouwdienst gehouden worden op vrijdag 20 april om 13.15 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Noorder begraafplaats te Vlissingen om 14.30 uur. Na de begrafenis is er nog gelegenheid tot condoleren in de aula van de begraafplaats. geen bloemen want de mens gaat naar zijn eeuwig huis, Pred. 12:5 Na een geduldig gedragen ziekte is door de Heere uit onze familiekring weggenomen onze geliefde zwager en oom H.P. Nieuwenhuize echtgenoot van B. Meulmeester in de leeftijd van 74 jaar. De Heere trooste onze zuster en haar kinderen en kleinkinderen. AmemuidenJ. Meulmeester-Marijs VlissingenB. Meulmeester L. Meulmeester-van Belzen VlissingenA. Meulmeester A.T. Meulmeester-den Hollander Vlissingen M. Kort-Meulmeester M. Kort VlissingenG.C. Huissen-Meulmeester Neven en nichten Vlissingen, 15 april 2007 Wij zijn verdrietig dat is overleden f/)(7t(e<ffo/ita(r/t - r/e moeder van onze schoonzoon en zwager Willem en Koos Verhage Adrie en Sylvia Klaas Joke, Marco en kinderen Verdrietig hebben wij volkomen onverwacht afscheid moeten nemen van onze lieve moeder en oma en mijn baasje Regina Tieleman 8-3-1931 15-4-2007 weduwe van Piet van Ham Maastricht: Peter Hulst: Marco en Nancy Giovanni Quinten Wolffje Weststraat 45 4571 HK Axel U wordt uitgenodigd voor de dienst waarin we Regina herdenken op donderdag 19 april om 10.30 uur in de parochiekerk H. Gregorius de Grote, Walstraat 31 te Axel. Na de dienst is er gelegenheid tot condoleren in de kerk. Woensdag 18 april is er van 19.00 - 19.30 uur gelegenheid om afscheid te nemen in het mortuarium op begraafplaats "Westerzicht" aan de Westsingel te Axel. Onverwacht is van ons heengegaan mijn lieve man, onze zorgzame pa en bijzondere opa Jacobus van der Graaf Ko echtgenoot van Neeltje Barbara van der Graaf-Visser Hij overleed in de leeftijd van 78 jaar. Terneuzen: Nel van der Graaf-Visser Den Haag: Karin en Rob Sanne, Lauren Hoek: Pim en Hanneke Liselotte, Youp, Floor Terneuzen: Babs en Danny Britt, Gwenn, Loïs 12 april 2007 Churchilllaan 788,4532 JC Terneuzen Volgens de wens van Pa heeft de crematieplechtigheid in besloten kring plaats gevonden. We hebben vannacht een ster uitgezocht voor onze opa die moest gaan Een ster voor iemand zó bijzonder dat hij eigenlijk alleen moest staan Nu kijken wij naar de sterren en huilen wij naar de maan Dan straalt daar weer die éne ster dus is onze opa eigenlijk nooit weggegaan Lieve opa flat, we zullen je missen Liselotte, Youp, Floor, Sanne, Britt, Gwenn, Lauren, Loïs Heden is overleden onze geliefde zuster en schoonzuster Cornelia van der Linde-Hogerwerf in de leeftijd van 78 jaar. J.K. van der Linde J. van der Linde-Hogerwerf in herinnering A.C. Klaasse T. Klaasse-Hogerwerf H. Bevelander in herinnering A. Bevelander-van der Linde Dreischor, 14 april 2007 Met droefheid geven wij u kennis dat de Here van ons heeft weggenomen onze zuster, schoonzuster, tante en nicht Cornelia van der Linde-Hogerwerf in de leeftijd van 78 jaar. Uit aller naam: Fam. Hogerwerf Dreischor, 14 april 2007 Na een liefdevolle verzorging in verpleeghuis "Ter Schorre" is overleden mevrouw Jaantje van den Bosch 18 augustus 1918 te Amsterdam t 15 april 2007 te Terneuzen Een woord van dank aan het personeel van Unit D8 voor alle goede zorgen en aandacht aan haar besteed is hierop zijn plaats. Correspondentieadres: fam. J.A. Meertens Potgieterstraat 9 4532 GE Terneuzen De afscheidsdienst wordt gehouden op donderdag 19 april om 14.00 uur in uitvaartcentrum "De Ridder", Hugher- sluys 22 te Terneuzen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Zuider begraafplaats aan de Bellamystraat. Bij voorkeur schriftelijke condoleance. Bedroefd namen wij kennis van het overlijden van J.M. baron van Tuyll van Serooskerken Van 1976 tot 1982 was hij voorzitter van Stichting Het Zeeuwse Landschap, en tot 2000 lid van de Stichtingsraad. Wij denken terug aan een betrokken en inspirerend mens. Zijn vrouw, kinderen en kleinkinderen wensen we alle sterkte toe. Bestuur en medewerkers van Stichting Het Zeeuwse Landschap Heinkenszand, 16 april 2007. Enige en algemene kennisgeving 1Het is ons maar geleend, de vele mooie dingen. Ons onbetwistbaar eigendom, zijn de herinneringen.1 Hierbij geven wij u kennis dat is overleden mijn man, zwager en onze oom Taeke Dille Schaap Oldemarkt, 6 augustus 1917 t Hansweert, 12 april 2007 E.C.M. Schaap-Rethans Familie Schaap Familie Dolne Correspondentieadres: E.M. Dolne Burg. Middelaerlaan 22 4825 EK Breda De crematieplechtigheid heeft naar zijn eigen wens in besloten kring plaatsgevonden.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 50