Familieberichten IMPi!1? J -7—1 24 I Dinsdag 17 april 2007 PZC Voor meer informatie over adverteren op deze pagina of voor uw advertentie-reserveringen: Tel 076.5 312 550 Fax 076.5 312 340 E-mail familieberichten@pzc.nl S.V.P. Uw opdracht voorzien van adres en telefoonnummer waar u te bereiken bent! Afsluittijden: overlijdens- en geboorteadvertenties Plaatsingen dinsdag t.m zaterdag daags voor plaatsing tot 17.00 uur. Plaatsingen maandag: zondag tot 18.00 uur. Overige familieberichten 2 werkdagen voor plaatsing tot 15.00 uur. Telefonische opdrachten voor de uitgave van maandag kunt u zondagmiddag tussen 16.00 en 18.00 uur doorgeven. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. Familieberichten bekijken op internet ga naar: www.pzc.nl keuzeblok mensenlinq Informatie advertentietarieven: www.pzcadverteren.nl Geboren onze prachtige dochter en mijn zusje AAARIT 13 april 2007 Hans, Karin &Thijmen Suze Groeneweglaan 95 4385 KN Vlissingen - t -3Ü&&4 fc -- W 5/ech ts o ver blijft de herinnering van hoe jij leefde op aarde maar voor degene aie achterblijft heeft dat de meeste waarde Dankbaar voor alle liefde en zorg die wij van haar mochten ontvangen, maar intens verdrietig, geven wij u kennis van het overlijden van onze allerliefste dochter, zus en tante Tanny Ruissen Echtgenote van Henk Tetteroo Mama van Marjolein en Annelies Kapelle, 26 oktober 1954 Delft, 15 april 2007 Kapelle: Aart Ruissen Adrie Ruissen-Meijer Kapelle: Piet en Nellie Cruquius: Niek en Corry Erik Joost en Gonny, Tessa Janneke en Bob Thomas Correspondentieadressen: de Warretjes 24,4421 AM Kapelle Boliviastraat 20,2622 BL Delrt ''tJiA''#V Laat mij als een kleine vogel, schuilen mogen waar G'uw vleuglen om mij slaat. Psalm 61 Verdrietig, maar dankbaar voor wat zij voor ons heeft betekend, geven wij kennis van het overlijden van mijn dierbare vrouw, en onze lieve moeder Jannetje van Dijke echtgenote van Ko Koeman 1 december 1954 15 april 2007 Moeder van Justin en Willem-Jan Correspondentieadres: Orisantstraat 1 4491 HB Wissenkerke leanne ligt opgebaard in de rouwkamer te Colijnsplaat, Havelaarstraat 34 (achter 't Zaaltje) waar u nog even bij haar kunt zijn op donderdagavond 19 april tussen 19.00 en 19.30 uur. We nodigen u uit om samen met ons afscheid van haar te ne men op vrijdag 20 april om 11.00 uur in de Opstandings- kerk, Voorstraat 20 te Wissenkerke. Aansluitend zal om 12.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Wissenkerke. Hierna is er gelegenheid de familie te condoleren in 'Zaal onder de Toren', bij de kerk. Ik sla mijn ogen op naar de bergen, Van waar komt mijn Hulp? Mijn hulp komt van de Heer Die hemel en aarde gemaakt heeft. Ps. 121:1-2 Met verdriet delen wij u mee dat na een ernstige ziekte is overleden mijn schoondochter, onze schoonzus en tante Jeanne Koeman-van Dijke echtgenote van Ko, moeder van Justin en Willem-Jan Wemeldinge: W. Koeman Goes: Iman en Jocé Koeman 's-Gravenpolder: Kees en Elien Koeman KapeBe: Mieke en Hans de Witte Maastricht: Marian en Jean-Pièrre van de Boogaard Neven en nichten 15 April 2007 'Kom tot de Vader, kom zoals je bent. Heel je hart, al je pijn is bij Hem bekend. Verdrietig zijn we dat tante Jeanne is overleden en dat Justin en Willem-Jan hun mamma moeten missen. Niels, Arthur en Sjors 's-Gravenpolder, 15 april 2007 Afgelopen zondag is veel te vroeg overleden onze buur vrouw Jeanne Koeman-van Dijke Wij wensen Ko, Justin en Willem-Jan veel sterkte om dit verlies te verwerken. Fam. v.d. Weele Fam. Karstanje Fam. Goedhart Geschokt en vol ongeloof hebben we kennisgenomen van het overlijden van onze oud-collega Gré Boshoven Tijdens haar werk bij de Kamer heeft Gré zich al die tijd vol enthousiasme en overgave ingezet. Gré herinneren we ons als een zeer sociale collega die voor iedereen klaarstond. Wij wensen Jaap, haar familie en vrienden veel sterkte toe. Collega's en bestuur Kamer van Koophandel voor Zeeland Mensen, hun dagen zijn als gras, zij bloeien als bloemen in het open veld, dan waait de wind en ze zijn verdwenen. Verdrietig om het gemis, maar dankbaar dat hem verder lij den bespaard is gebleven, geven wij u kennis van het toch nog onverwachte overlijden van mijn lieve vriend, onze broer, zwager en oom Cornelis Jan Kopmels -Kees- in de leeftijd van 59 jaar. Addie Welleman Familie Kopmels Familie Welleman Goes, 15 april 2007 Correspondentieadres: Heernisseweg 90,4461 PW Goes. De afscheidsdienst zal worden gehouden vrijdag 20 april om 11.30 uur in Rouwcentrum Van der Hooft, Bosseweide 2 te 's-Gravenpolder, waarna aansluitend om 13.00 uur de crematieplechtigheid zal plaatsvinden in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Voor aanvang van de dienst is er vanaf 11.00 uur gelegen heid om afscheid van Kees te nemen. Na de crematieplechtigheid is er in bovengenoemd rouwcentrum gelegenheid tot condoleren. Eenieder die wij vergeten zijn een rouwkaart te sturen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Kees hield van bloemen. Dankbaar dat wij nog afscheid konden nemen van onze broer, zwager en oom Kees Kopmels Wolphaartsdijk, 11 november 1947 t Goes, 15 april 2007 Wat blijft zijn herinneringen. Goes: Wim en Lenie Kortgene: Piet pn Nel Goes: Mina en Han Wolphaartsdijk: Rinus en Nel Goes: Dien en Rinus Maasland: Adriaan t en Yvonne Goes: Ida en Dies Wolphaartsdijk: Henk en Corrie Colijnsplaat: Theo en Lenie Wolphaartsdijk: Tineke en Kees Goes: Ina en Kees neven en nichten "Kees was bijzonder, heel gewoon gewoon een heel bijzondere man Tot ons groot verdriet is toch nog onverwachts overleden Kees Kopmels Vriend van Addie, onze zus, schoonzus en tante Rinus en Janet Welleman Boudewijn, Vivian en Raymond Dini en Koert Davidse Daniël en fiska, Niki Adrie en Ina Welleman Marlou en Omar Met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze medewerker de heer ICees Kopmels Wij wensen zijn familie en hen die in nauw contact met hem stonden veel sterkte toe met het verwerken van dit verlies. Wij zullen met respect terugdenken aan de inzet waarmee Kees zijn werkzaamheden heeft verricht voor De Betho. Ook zijn actieve betrokkenheid bij allerlei personeelsactivi- teiten waren kenmerkend voor Kees. Namens het Bestuur, het Managementteam en de Medewerkers van De Betho Met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze oud-werknemer en collega Adrie de Vos Na vele jaren van tomeloze inzet heeft Adrie helaas veel te kort van zijn pensioen mogen genieten. Wij wensen de familie sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Directie en personeel Delta Elektronika BV Zierikzee Met ontsteltenis hebben wij zaterdag na afloop van ons Jaarconcert kennisgenomen van het overlijden van ons zeer gewaardeerde lid Adrie de Vos In hem verliezen we een goede muzikant en fijne muziek- vriend. We zullen hem missen. We wensen zijn vrouw en verdere familie sterkte toe om dit verlies te verwerken. Leden van de Koninklijke Harmonie Kunst en Eer

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 26