AUTOTECHNICOS Ben jij een natuurtalent? Beleidsmedewerker water aquatisch eco(techno)loog m/v Ordercoördinator keukens sanitair m/v Leerling tegelzetters m/v 24 Zaterdag 14 april 2007 PZC Je hebt een blauw-groene kijk op water met een helder beeld van visbeheer. Je hebt oog (en oor) voor alle belangen en kunt het beleid goed verwoorden. Je kunt prima aarden in de groep maar vaart ook in je eentje wel. Kortom: je hebt of bent (een) groen talent die weet wat er leeft. Opleidingsniveau: HBO AET of academisch Maximum salaris: 3553,00 Meer informatie? Kijk snel op www.wze.nl of bel 06-10972126 Kanaalwëg 1 Postbus 1000 4330 ZW Middelburg Tel. 0118-621000 Fax 0118-621990 info@wze.nl www.wze.nl Senior beleidsmedewerker water v/m vacaturenummer: 2.03.07 Water is een belangrijk natuurelement van onze provincie. In deze functie adviseer je over het gehele provinciale waterbeleid, met een accent op de ecologische aspecten van waterbeheer. Je initieert, coördineert en leidt projecten op het vlak van integraal waterbeheer, mede in relatie tot naast liggende taakvelden, zoals ruimtelijke ordening, natuurbeheer en landinrichting. Je beschikt over een afgeronde universitaire opleiding op het gebied van waterbeheer, bij voorkeur met een specialisatie in de ecologische discipline Je hebt minimaal 5 jaar relevante beleids- en procesmatige ervaring op het gebied van waterbeheer en je bent geïnteresseerd in een functie die naast de inhoudelijke kant van het waterbeleid zich ook duidelijk richt op de procesmatige aspecten. Salaris, maximaal 4.649,24 bruto per maand bij een 36-urige werkweek. Inlichtingen: Nico Oskam, clustercoördinator water, tel. (0118) 63 11 09. Sollicitatiegesprekken vinden plaats op dinsdag 8 mei a.s. Raab Karcher Bouwstoffen levert een breed assortiment bouwmaterialen aan voornamelijk profes sionele afnemers. Daarnaast levert en monteert Raab Karcher Bouwstoffen keukens, tegels en sanitair aan particulieren en nieuwbouwprojecten. Ons voortdurend groeiende netwerk van ver kooppunten is goed over Nederland verdeeld. Daardoor staan wij dichtbij onze klanten en kunnen we naast regionale ook landelijk opererende bouwondernemers en projectontwikkelaars uitstekend van dienst zijn. Door een sterk toenemend vertrouwen in onze succesvolle missie komen we men sen te kort. Mensen die, zoals wij, een koers varen onder de vlag van motivatie, creativiteit, flexibi liteit en sociale intelligentie. Om onze missie waar te maken zijn wij op zoek naar unieke mensen, die de unieke wensen van onze klanten kunnen realiseren. Voor de vestiging Middelburg zoeken wij voor 5 dagen per week. De functie - Controleren van offertes, keukens en badkamers, op technische aspecten. - Het maken van technische tekeningen, aansluitingen gas, water en electra. - Controle van de orders voor het bestellen. - Coördinatie van het orderbevestigingtraject. - Contacten met zowel professionele als particuliere opdrachtgevers. - Diverse administratieve handelingen. Wij vragen - MBO werk en denk niveau. - Ruimtelijk inzicht en affiniteit met 3D programma's. - Evt. ervaring in de keuken en of sanitair brange. - Teamplayer. - Accuraat en nauwgezet. - Stressbestendig. - Service gericht. voor 5 dagen per week. De functie - Binnen enkele jaren wordt u opgeleid tot all-round tegelzetter. - Lijmen van wand- en vloertegels. - Verwerking natuursteen. - Stucadoren. - Het aanbrengen van zand-cementdekvloeren. Wij vragen - LBO MBO werk en denk niveau, ook schoolverlaters. - Bereidheid om het vak te leren. - Collegialiteit en samenwerking. - Accuraat en nauwkeurig. - Klantvriendelijk, inzet en toewijding. - Openstaan om in ons een team een vaste speler te worden. Raab Karcher Bouwstoffen Middelburg is met een grote naamsbekendheid al 75 jaar trendsetter en marktleider op het gebied van keukens, tegels, sanitair en bouwmaterialen in Zeeland. In de inspirerende showroom is alles voor de afbouw te vinden onder een dak. Stuur uw sollicitatiebrief en cv schriftelijk, en niet per mail, binnen 14 dagen naar Raab Karcher Postbus 8011 4330 EA Middelburg t.a.v. Dhr C.W. de Visser, tel. 0118-625055. Beleidsmedewerker natuur en landschap v/m vacaturenummer 2.04.07 Het Zeeuwse landschap vraagt om duurzaam beleid. Jij draagt hier aan bij door middel van visie vorming en de vertaling daarvan naar concrete projecten. Vertrekpunt is de landschapsecologie, aangevuld met beeldkwaliteit en cultuurhistorie. Een verdere vakinhoudelijke bijdrage lever je aan integrale gebiedsgerichte projecten. Je adviseert bij en toetst initiatieven van derden en je onder steunt bij het overleg met externe instanties. Je beschikt over een afgeronde universitaire opleiding op het gebied van landschapsecologie/land schapsarchitectuur en een ruime werkervaring met het ontwikkelen van beleid en uitvoerings- gerichte projecten. Je hebt aantoonbare affiniteit met cultuurhistorie en beeldkwaliteit en je bent in staat tot een goede afstemming met andere belangen Salaris: maximaal 4.079,26 bruto per maand bij een 36-urige werkweek. Inlichtingen: Roel Mooy, clustercoördinator natuur en landschap, tel. (0118) 63 19 87. Sollicitatiegesprekken vinden plaats op dinsdag 15 mei a.s Stuur vóór 30 april a.s. je sollicitatie met motivatie en cv, onder vermelding van het vacaturenummer, naar: Provincie Zeeland, Postbus 60014330 LA Middelburg of reageer via vacatures@zeeland nl. Kijk voor meer informatie op www.zeeland.nl Acquisitie wordt niet op prijs gesteld Provincie Zeeland MENSEN Hyundai v.d. Vliet is een toonaangevende merkdealer in Midden-Zeeland. Door de toe nemende werkzaamheden zijn wij momenteel op zoek naar LIEFST MET APK ERVARING Een zelfstandig onderhouds- en reparatie technicus die efficiënt de klachten oplost geniet de voorkeur. Hij is van harte welkom in ons Hyundai-team. Voor meer informatie: dhr. A. P. v. d. Vliet Klein Frankrijk 23 4461 ZN Goes Tel. 0113-22 87 51 HYUnDffl De provincie Zeeland. Land van zee, land... en van jou? Werken bij de provincie Zeeland betekent werken voor één van de mooiste kustprovincies van Nederland. In een organisatie waar zo'n 750 collega's klaarstaan om jou te verwelkomen. Zeeland. Daar waar werken, wonen en ontspannen uitstekend samengaan. Met prachtige stranden, een ruime woonkeuze, een bloeiend cultureel leven en mooie natuurgebieden. Zee, land... iets voor jou? Kijk ook op QobTrack.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 96