Een leuke baan is dichterbij dan je denkt! -STh Zwem instructeurs interieurarchitect/adviseur m/v - JobTrack.nl Tènce! zoekt voor Pabo in Walsoorden: beate uhse Tènce/ ui Optisport bas+mar de jager Leidinggevende Thuiszorg HBO (32 uur) fwg55 Planner Thuiszorg MBO <28-32 uur) twg45 www.etappecommerce.nl Rucphen... groen en recreatief Medewerker financiële administratie m/v 18 Zaterdag 14 april 2007 PZC Kijk ook op Logistiek medewerkers (m/v) Machineoperators (m/v) Heftruckchauffeurs (m/v) Telefonisten/Data-entrymedewerkers (m/v) Correspondenten (m/v) English-speaking telephoneoperators (m/v) Heb je interesse in één van bovenstaande vacatures? Kijk voor meer informatie op www.tence.nl Pabo is een succesvol erotiek-postorderbedrijf in Walsoorden (Zeeuws-Vlaanderen). pabo Meer vacatures op www.tence.nl Vismarkt 10,4561 AZ Hulst T 0114-37 02 10 E hulst@tence.nl I www.tence.nl Wij zijn Wij zoeken Taken Wij bieden Solliciteren Optisport Exploitaties b.v. Touwbaan 25 4205 AB Gorichem I www.optisport.nl Voor het Vrijburgbad zijn wij per direct op zoek naar enthousiaste (fulltime/parttime) Optisport Exploitaties, exploitant van sport- en welzijnsaccommodaties verspreid over heel Nederland. Optisport exploiteert in Vlissingen-Middelburg een complex met volop mogelijkheden voor zowel de recreatieve als sportieve gebruiker met een recreatiebad, verenigingsbad, instructiebad, wedstrijdbad, Optisport Health Club en een Brasserie. Een zelfstandige collega met een diploma Zwemonderwijzer of MBO-sb (CIOS) met aantekening zwemmen, bij voorkeur aangevuld met doelgroepapplicaties. De cursussen EHBO/ reanimatie en BHV zijn een pré. Je hebt een flexibele houding en bent klantgericht ingesteld. Daarnaast ben je representatief en beschik je over goede communicatieve vaardigheden. Je bent verantwoordelijk voor het geven van publieksgerichte zwemactiviteiten (schoolzwemmen, particulier leszwemmen, privé-lessen en doelgroepen). Verder houd je toezicht tijdens recreatieve uren en voer je opruim- en schoonmaak- werkzaamheden uit. Een leuke en afwisselende functie met goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden conform de CAO Recreatie. Daarnaast bieden wij ook de mogelijkheid om je verder te ontwikketen binnen de organisatie. Geïnteresseerd? Dan ontvangen wij graag je sollicitatie met uitgebreide CV vóór 25 april 2007 o.v.v. 07-1038K. Voor nadere informatie over deze functie kun je contact opnemen met mevrouw L. Pleijte-van Welsum (hoofd zwemzaken) 0118-486838. Contactgegevens: Optisport Vlissingen-Middelburg B.V. T.a.v. mevrouw L. Pleijte-van Welsum Sportweg 2 4387 PM Vlissingen Of per e-mail naar vrijburgbad-zwembad@optisport.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie stellen wij niet op prijs. Etappe Commerce is intermediair voor zakelijk Zeeland Werving selectie, competentieonderzoeken en acquisitie JHo, bas+mar de jager in kapelle (zeeland) is specialist in modern wonen. in de showroom (2500 m2) zien klanten uit nederland en belgië topcollecties meubelen en stoffering (denk daarbij aan onder andere cassina, interlübke, poltrona frau, cor) wij zoeken een (full-time): wat houdt deze functie in? adviseren en begeleiden van onze relaties persoonlijk contact met bezoekers van de showroom en het bezoeken van opdrachtgevers juist en duidelijk vastleggen van ordergegevens en offertes bezoeken van beurzen meedenken over collectionering wat zijn de functie eisen? opleiding interieurarchitectuur of gelijkwaardig niveau in staat op hoog niveau te adviseren gevoel voor ontwerp, kwaliteit en kleur affiniteit met het topsegment in meubels, verlichting en stoffering affiniteit met projectinrichting vaardig in schetsen en tekenen ervaring in deze branche is een vereiste leeftijd: 22-35 jaar dit mag u van bas+mar de jager verwachten: u krijgt waar nodig een gedegen opleiding en begeleiding (vaktechnisch en commercieel) u maakt deel uit van een collegiaal team u werkt bij een toonaangevend bedrijf in de branche is dit de vacature die bij u past? dan zien wij graag uw sollicitatiebrief binnen 10 dagen, voorzien van uw curriculum vitae, tegemoet op onderstaand adres postbus 19, 4420 AA kapelle kerkplein 57, 4421 AB kapelle telefoon 0113 343810 QW telefax 0113 341006 ipfO@basmar.nl 4it «ft Voor een van haar opdrachtgevers, Stichting Thuiszorg Nederland met ongeveer 200 medewerkers, is Etappe Commerce op zoek naar een tweetal gemotiveerde en kordate medewerkers. De Stichting organiseert en verleent kwalitatief hoogwaardige zorg, hierbij optimaal rekening houdende met de wensen van haar cliënten. Stichting Thuiszorg Nederland verleent huishoudelijke zorg, (gespecialiseerde) verpleging en verzorging, heeft een kinderwijkteam en onderhoudt direct contact met huisartsenpraktijken. Stichting Thuiszorg Nederland (STN) heeft vestigingen in Goes en in Zoetermeer. Voor de vestiging in Goes is Etappe Commerce voor STN op zoek naar twee ervaren medewerkers: Voor meer informatie over de organisatie kunt u terecht op de website www.stngoes.nl Voor de functieomschrijving verwijzen wij u naar de website: www.etappecommerce.nl en voor uw sollicitatie naar het mailadres: ems@etappecommerce.nl t.a.v. mevrouw E.M. (Eveline) Schipper tel: 06-23105944. Tot zaterdag 28 april 2007 kunt u solliciteren op deze functies. RUCPHEN Rucphen, Sqhijf, Sprundel, St. Willebrord, Zegge De gemeente Rucphen is een gemeente waar ruim 22.000 inwoners in een groene omgeving wonen. De gemeente zoekt voor de sector Samenleving voor 16 uur, schaal 6 Nadere informatie over deze vacature is verkrijgbaar bij de heer Patrick Verheesen, hoofd van de afdeling Ondersteuning Werk en Inkomen, tijdens kantooruren bereikbaar onder nummer (0165) 34 97 81. Voor de volledige vacaturetekst en verdere informatie kunt u terecht op onze website www.rucphen.nl of op www.werkeninwestbrabant.nl. Graag ontvangen wij uw sollicitatie voor 24 april 2007. U kunt deze sturen naar: College van burgemeester en wethouders van Rucphen, Postbus 9, 4715 ZG Rucphen of via de website Acquisitie naar aanleiding van, deze, advertentie, wordtmetop prijs^gesteld.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 90