avenwerk Projectleider mechanical Uitvoerder mechanical Werkvoorbereider mechanical Veiligheidsfunctionaris MVK Gecertificeerde lassers 1e Pijpfitters ~m Product Ontwikkelaar Werkvoorbereider/Tekenaar GGN) Q JobTrack.nl Schelde Sports heftruckchauffeurs en algemeen logistieke medewerkers meer info: www.havenwerk.nl www.hertel.com 1 2 Zaterdag 14 april 2007 PZC Kijk ook op Hertel is een internationaal operend bedrijf bestaande uit vier business groups met daaronder 13 business units. 6500 medewerkers zijn samen verantwoordelijk voor een jaaromzet van ca. 520 min. Hertel is met name gespecialiseerd in de bouw, het onderhoud en ontmanteling van industriële installaties in alle takken van industrie. In de maritiem en defensiesector voert Hertel het ontwerp en installatie van accommo daties en modulaire technische units uit. Daarnaast beschikt Hertel over een aantal gespecialiseerde handelsbedrijven en is zij medeeigenaar van een detacheringbureau voor technisch personeel. De succesvolle uitbouw in servicecontracten biedt ruimte aan enthousiaste ondernemende mensen om mee te groeien naar de top in industriële dienstverlening. Wegens uitbreiding van onze afdeling Mechanical Services hebben wij een aantal uitdagende vacatures voor de regio Zeeland en Brabant: Voor deze functie zoeken wij een allrounder met een pro-actieve instelling die in staat is om projecten te begeleiden vanaf het moment van aanbesteding tot en met het moment van oplevering. Je bent verantwoordelijk voor de planning, werkvoorbereiding, uitvoering en oplevering van projecten. In deze functie draag je zorg voor een optimale uitvoering van de opdrachten. Je oriënteert je op de technische en organisatorische aspecten van de opdrachten met nadruk op veiligheid, planning en kosten. In deze functie ben je o.a. verantwoordelijk voor een omvangrijk en interessant takenpakket, waaronder: calculeren, werkvoorbereiding, offertes maken, opdrachten inboeken, project administratie, voorbereiding facturering. Tevens lever je een bijdrage aan de verdere structurering en procedurele opzet van de werkprocessen. Als veiligheidsfunctionaris ben je (mede) verantwoordelijk voor het uitvoeren van interne audits en inspecties met betrekking tot kwaliteit, alsmede het opstellen en (toezien op) het nemen van verbeteringsmaatregelen. Je draagt zorg voor correcte uitvoering van KAM-beleid. Je verricht diverse laswerkzaamheden volgens tekening in diverse MIG/MAG en elektroden lasprocessen en materiaalkwaliteiten conform ontvangen informatie en instructies. Aan de hand van werk- en/of isometrische tekeningen prefabriceer en pas je alle voorkomende piping werkzaamheden aan. Graag komen wij in contact met kandidaten voor de volgende functies D i rectiesecretaresse Incassomedewerkers Taalgevoelig accuraat, kwaliteitsbewust, klantgericht, commercieel. Dossieropvolging, contact met debiteur; MBO-niveau, accuraat. Ervaring op een deurwaarders-kantoor of incassobureau is een pré. Nadere info www.buvspartners.ggnnl of 0166-601020 (dhr. P. Borm) Sollicitaties met CV per brief te richten aan: Buys en Partners Gerechtsdeurwaarders GGN T.a.v. dhr. P. Borm, Postbus 88, 4690 AB Tholen of per mail naar: p.borm@buyspartners.nl Buys Partners Schelde Sports heeft een leidende positie in de productie en verkoop van sporttoestellen voor Gymnastiek, Balsporten en Atletiek. Het bedrijf heeft in haar meer dan 100-jarig bestaan een wereldwijde reputatie opgebouwd voor het leve ren van innovatieve kwaliteitsproducten voor onderwijs, club- en topsport. Schelde heeft eigen vestigingen in Nederland (Goes), België en Engeland. Daarnaast wordt geëxporteerd naar meer dan 100 andere landen in de wereld. ÉMk. Stinerior bv design Om onze marktpositie in de toekomst verder uit te bouwen zijn we voor onze vestiging in Goes op zoek naar kandidaten voor de functie van: U bent als Product Ontwikkelaar in een klein team bezig met het verbeteren van bestaande producten en het ontwikkelen van nieuwe producten. De ideeën hiervoor worden vaak intern aangedragen, maar nadat u enige ervaring hebt opgedaan komt u zelf ook met voorstellen. Bij de uitwerking houdt u rekening met wensen van klanten, normen van sportorganisaties en technische- en vormgevingseisen. De geschikte kandidaat beschikt over een grote affiniteit met sport en bewegen. U bent in staat om van een idee tot een uitgewerkt detailontwerp te komen. U begeleidt daarbij het maken van prototypes. Daarnaast verzorgt u de benodigde CAD tekeningen en product documentatie. U bent goed in staat om uw eigen werk zelfstandig in te delen en uitte voeren. Naast uw opleiding Industrieel Ontwerpen Industriële Product Ontwikkeling heeft u minimaal 3 jaar werkervaring en u beschikt over bouwkundig inzicht. U bent bedreven in het gebruik van ontwerp software en u heeft een goede beheersing van de Engelse taal. Eenmaal aan de slag met een product beschikt u over de benodigde inzet, flexibiliteit en creativiteit om tot een goed eindresultaat te komen. Wilt u de sporttoestellen van de toekomst ontwikkelen? Stuur dan uw brief met CV en een korte uitleg over uw motivatie voor deze functie naar: Schelde Sports, t.a.v.: Mevrouw T. Griffioen, Postbus 21, 4460 AA Goes of stuur een e-mail naar: t.griffioen@scheldesports.nl Onze vraag: HBO werk- en denkniveau richting werktuigbouwkunde en affiniteit met bouwkun de, kennis en/of ervaring met Autocad, een enthousiaste, flexibele instelling, het juiste verant woordelijkheidsgevoel, een hoge mate van zelfstandigheid en accuratesse. Uw taken: De werkvoorbereiding d.m.v. ons ERP-systeem t.b.v. de afdeling inkoop assemblage en montage. Uittekenen van klantspecifieke producten en bouwkundige details. Op lange termijn het maken van indelingsplannen t.b.v. sporthallen en gymzalen. Ons aanbod: U krijgt de ruimte uw kennis en ervaring binnen een dynamisch en groeiend bedrijf in te zetten en verder te ontwikkelen. Uw beloningspakket past in de goede arbeidsvoor waarden die zijn gebaseerd op de CAO Metalektro. Solliciteren? Stuur dan uw brief met CV en een korte uitleg over uw motivatie voor deze functie naar: Schelde Sports, t.a.v.: de heer B. de Visser, Postbus 21, 4460 AA Goes of stuur een e-mail naar: b.devisser@scheldesports.nl (Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld) TRANSFERPUNT VOOR ARBEID IN HAVENGEBONDEN LOGISTIEK Havenwerk BV biedt personele dienstverlening aan en specialiseert zich in de logistiek van handel en industrie. In essentie gaat het om de bevordering van vakbekwaamheid door het opleiden en plaatsen van arbeidskrachten bij opdrachtgevers. voor uitvoeren van volgende taken: laden en lossen van schepen bedienen van (kleine en grote) heftrucks en laadschoppen industriële schoonmaakwerkzaamheden diverse productiewerkzaamheden Er is plaats voor ervaren, VCA-gecertificeerde krachten, bij voorkeur met VT-certificaat. Ook gemotiveerde kandidaten die hiervoor willen worden opgeleid, zijn welkom. Heb je een flexibele instelling en geen bezwaar tegen werken in ploegen (inclusief nacht- en weekenddiensten)? Reageer dan telefonisch tijdens kantooruren bij Jos Veraart of Femke Oudenhoven, telefoon 0118 490933 of e-mail naar info@havenwerk.nl Wij bieden: Een goed salaris, gewaardeerd naar prestaties, kennis en ervaring: Mogelijkheden voor het volgen van cursussen of studies, relevant voor de functie en/of werkzaamheden: Een grote mate van vrijheid om eigen initiatieven te ontplooien. Uitgebreide informatie met betrekking tot bovengenoemde vacatures vind je op j Herken jij jezelf in het bovenstaande en ga je graag de uitdaging aan om te groeien binnen Hertel B.V. Stuur dan je brief met cv naar Hertel BV, t.a.v. de afdeling P&O, Postbus 5190, 3197 ZH Botlek-Rotterdam, of per e-mail naar p&o@hertel.com. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie stellen wij niet op prijs. GERECHTSDEURWAARDERS EN INCASSOSPECIALISTEN

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 84