Familieberichten Ad Wisse 36 I Zaterdag 14 april 2007 PZC Verhoor mij, o HEERE, want Uw goedertierenheid is goed; zie mij aan naar de grootheid Uwer barmhartigheden. Psalm 69 vers 17 Bedroefd, maar dankbaar voor de liefde en zorg die we van hem ontvingen, delen wij mee dat de Heere van ons heeft weggenomen onze geliefde vader en opa Cornelis Wisse weduwnaar van Neeltje Wisse-Dingemanse Geboren, 27 juli 1922 Overleden, 13 april 2007 's-Gravenpolder: Jos en Carla Wisse Hanno Arjen en Rianne joalyn en Dirkjan Timo Joke Wisse, in herinnering Correspondentieadres: Esdoornstraat 60 4431 DG's-Gravenpolder Gelegenheid om afscheid te nemen op dinsdag 17 april van 19.30 tot 20.30 uur in Rehoboth, afd. De Zwaluw, kamer 14. De rouwdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden op D.V. woensdag 18 april om 10.15 uur in de aula van rouwcentrum De Bevelanden, Geldeloozepad 20 (naast de Alg. Begraafplaats) te Goes. Aansluitend zal om plm. 11.00 uur de begrafenis plaats vinden op de Algemene Begraafplaats te Goes. De plechtigheid wordt besloten in bovengenoemd rouw centrum, waarna er gelegenheid is om te condoleren. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van zorgcentrum Rehoboth, afd. de Zwaluw voor de liefdevolle verzorging. Geen bloemen. Indien wij iemand vergeten zijn een rouwbrief te sturen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Heden overleed tot onze grote droefheid, onze geliefde broer, zwager en oom, Cornelis Wisse weduwnaar van Neeltje Wisse-Dingemanse in de leeftijd van 84 jaar. Meliskerke: Joh. Wisse, (in herinnering) M. Wisse-Riemens Meliskerke: Chr. Louws-Wisse, (in herinnering) M.Louws Meliskerke: J. Davidse-Wisse P. Davidse Middelburg: J. Wisse T. Wisse-Louws Vlissingen: J. S. Wisse, (in herinnering) K. C. Wisse-Davidse Aagtekerke: J. Wisse P. M. Wisse-Adriaanse Meliskerke: A. Wisse Meliskerke: L. A. Wisse J. Wisse-Sturm Neven en nichten Meliskerke, 13 april 2007 Heden nam de Heere uit onze familiekring weg onze gelief de zwager en oom Cornelis Wisse weduwnaar van Neeltje Dingemanse op de leeftijd van 84 jaar. Middelburg: J. Dingemanse Meliskerke: C. Dingemanse M. Dingemanse-Hugense Meliskerke: E. Zachariasse-Dingemanse De Bilt: C. Dingemanse H.L. Dingemanse-Hokke Neven en nichten 13 April 2007 Begrafenis- en Crematieverzorging OVERTOOM-GROEN Kantoor en rouwcentrum: Van Dishoeckstraat 620 4382 XW Vlissingen Telefoon: 0118-413417 Tel. 0113-25 99 66 info@uitvaartwisse.nl Uitvaartverzorging Kloetingseweg 10 4462 BA Goes - Enige en algemene kennisgeving- Na een arbeidzaam leven namen we afscheid van onze mar kante man. vader, grootvader, overgrootvader en broer Jacobus de Bruijn Ko Overleden in Vlissingen 10 april 2007 Hannie de Bruijn-Beekman Joke en Cor Frans en Anneke Gerrie en Toon t Jacky Liesbeth en Wim Tanny Robert en Gerda Margit en Peter E. Enkelaar-de Bruijn H. Enkelaar t T. Fey-de Bruijn B. Fey t Klein- en achterkleinkinderen Correspondentieadres: F. de Bruijn, Anjelierenlaan 59,4382 VD Vlissingen. We hebben hem op 12 april naar zijn laatste rustplaats ge bracht. Geboren in Middelburg 29 oktober 1918 Middelburg: 1 Koog aan de Zaan: j Vlissingen: Zevenbergen: Middelburg: Serooskerke:i Middelburg: Oostburg: Maastricht: Middelburg, 29oktober 1918 Vlissingen, 10april2007 Verdrietig zijn wij om het overlijden van onze lieve vader, schoonvader, opa en baasje Jacobus de Bruijn (opa Ko) Robert en Gerda de Bruijn-van Zundert Patrick en Jerom Poortje tfï Dank aan artsen en verpleging Oost 4 Ziekenhuis Walcheren voor alle goede zorgen en samenwerking. "Zij is verlost, God heeft haar welgedaan. Moegestreden is in haar Heer en Heiland ontslapen onze lieve moeder en oma Pieternella Francina Kloet-Pimmelaar sinds 4 maart 2007 weduwe van Willem Kloet in de gezegende leeftijd van 94 jaar. Zierikzee, Rien en Mieneke Kloet-Kik Goes, Jan en Carmen Kloet-van Luik Oosterland, Cora en Gert van 't Hoff-Kloel Dreischor, Kees en Els Kloet-den Boer kleinkinderen en achterkleinkinderen Zierikzee, 12 april 2007 Allévo "Cornelia" Correspondentieadres: Ooststi'aat 13 4315 AS Dreischor De rouwdienst zal dinsdag 17 april om 13.30 uur gehouden worden in de Chr. Ger. kerk, Zevengetijstraat 11 te Zierik zee. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de algemene begraafplaats te Zierikzee, omstreeks 14.30 uur. Voor de dienst is er vanaf 13.00 uur gelegenheid tot condo leren in de zaal van de kerk. Geen bloemen We willen doktoren en personeel van Allévo "Cornelia", in het bijzonder afdeling "Schelphoek", hartelijk dankzeggen voor de liefdevolle aandacht en verzorging van onze moeder en oma. Familie Kloet We zijn bedroefd maar dankbaar voor de mooie herinnerin gen aan onze lieve Oma Kloet Linda Wilco John en Berdine, Annemiek Mark en Corina Peter lacomien Zierikzee, 12 april 2007 Als leven lijden wordt is rusten goed. Dag lieve oma Kloet Leon en Mariela Bianca en Fred Saskia en Walter Yoran 12 april 2007 Verdrietig geven wij u kennis dat de Heere van ons heeft weggenomen onze geliefde oma Kloet Jos en Suzanne Patrick (in herinnering) René, Willianne en Joanne Oosterland, april 2007 Met dank aan ieder die zorg en aandacht aan Tonnie heeft gegeven Ook gaat onze dank uit naar eenieder die door middel van brie ven, bloemen en telefoontjes ons aandacht heeft gegeven na het overlijden van Tonnie Aspeslagh Het heeft ons goed gedaan. Frangoise Aspeslagh-Hamelink kinderen en kleinkinderen Heinkenszand, april 2007 Uw hartelijk medeleven, zowel persoonlijk als schriftelijk ontvangen, bij het overlijden en het afscheid van onze lieve moeder, schoonmoeder, grootmoeder en overgrootmoeder Antoinette Baert - Poppe is ons tot grote steun en troost geweest. Wij betuigen u daarvoor onze oprechte dank. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Koewacht, april 2007 In memoriam Jacob Hendrik Bek Geboren op 15-01 -1911 te Hansweert Overleden op 15-02-2007 te Dordrecht Begraven op 20-02-2007 te Doixlrecht Daar het ons niet mogelijk is eenieder persoonlijk te bedanken, willen wij die, op welke wijze dan ook, na het overlijden, van mijn lieve man, vader en opa bewijzen van medeleven en deel neming hebben getoond onze oprechte dank betuigen. Dordrecht: A.M. Bek-de Koeijer Yersek: M.J. Bek M.W. Bek-Scheele Judith 14 april 2007 Hartelijk dank voor de vele blijken van medeleven na het overlijden van mijn lieve man en onze geweldige vader en opa Joos van Belzen Het is ons tot grote steun geweest en heeft ons veel goed ge daan. V.M. van Belzen-Coulon Achille en Ria van Belzen-Brasser Jannie en Cees Lok-van Belzen kleinkinderen Vlissingen, april 2007 Voor de vele blijken van belangstelling en het medeleven dat wij van u mochten ontvangen na het ovei'lijden en bij de begra fenis van onze onvergetelijke, innig geliefde moeder, schoon moeder, groot-, over- en betovergrootmoeder Maria Berman-Rijkse betuigen wij u onze welgemeende dank. De wijze waarop u met ons hebt meegeleefd, zowel persoonlijk als schriftelijk, heeft ons erg goed gedaan. Kinderen, klein- en achterklein- en achterachterkleinkinderen Krabbendijke, april 2007 Voor de blijken van medeleven die wij van u mochten ontvan gen tijdens de ziekte en na het overlijden van onze zus, schoon zus en tante Catrien Witkam betuigen wij onze oprechte dank. Familie Witkam Ovezande, april 2007

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 68