MLTC is kwetsbaar in de breedte aar voor de play-offs Indelingen voor tenniscompetitie W PZC Zaterdag 14 april 2007 51 Stijn Sprinkhuizen beleeft morgen zijn vuurdoop in de derde klasse. foto Ruben Oreel Landelijke competitie. Gemengd, derde klasse: MLTC. Vierde klasse: DOS, Philten, 't Halve Maantje, MLTC 2, Hulster Ambacht, Tiola, DOS 2. Vijfde klasse: Vogelvlucht, Ludo et Emer- go, Animo, MLTC 3, Axel, Zierikzee, Sou burg, De Schelde, Vogelvlucht 2, MLTC 4. Mannen, tweede klasse: 't Halve Maan tje. Derde klasse: Game'78, Souburg, De Boskreek, Drive. Vierde klasse: De Bongerd, Kapelle, 't Halve Maantje 3, MLTC, 't Halve Maantje 2. Vijfde klasse: Duiveland, Axel, Kapelle 2, Westerschouwen, De Stoof. Landelijke competitie, vrouwen, eerste klasse: Duiveland, Yerseke. Tweede klasse: DOS. Landelijke competitie, jongens, eerste klasse: De Bongerd, 't Halve Maantje. Middelburgse tennisploeg gaat voor handhaving. door Sven Bakker MIDDELBURG - Het tennisteam van MLTC begint morgen als enig Zeeuwse team in de derde klasse gemengd. De Middelburgers moe iten zich od napier kunnen handha=~ MLTC, dat twee jaar geleden nog uitkwam in de tweede klasse, ook dit seizoen te doen. Al kampt het voor aanvang van de eerste speel dag al wel met enkele problemen. Aanvoerder Dmitri van Hoof: „Marjan Ganseman is geblesseerd en het is twijfelachtig of zij nog zal spelen voor ons. Een aderla ting, want Marjan is altijd goed vnnr nnntpn in hpr pnkplcnpl pn Raymond Barten voor een langere periode ziek." Met Dmitri van Hoof, invaller Stijn Sprinkhuizen, Saskia Oranje en Jeantien van den Dries staat er nog altijd een goede ploeg op de baan, al is het niet optimaal om met slechts vier spelers van start te gaan. Zeker gezien het feit er ze ven speeldagen lang drie partijen op één dag moeten worden ge speeld. „Er moet niets misgaan of het wordt puzzelen geblazen", con stateert Van Hoof, die het doel voor de aanstaande competitie al wel weet. „We gaan voor handha ving. Als we erin blijven is onze missie geslaagd." Stijn Sprinkhuizen beleeft morgen zijn vuurdoop in de derde klasse. Waar hij vorig jaar nog uitkwam in de vijfde klasse van de mannen- competitie namens De Bongerd, zal er dit seizoen een aantal ni veaus hoger worden gespeeld. „Heel gaaf om in de derde klasse te spelen. Ik denk dat ik er veel van zal opsteken", zegt Sprinkhui zen. „Het is voor mij eerst even kij ken wat het niveau is, al zullen alle teams wel met 3-spelers komen. Maar als ik daar tegen speel, word ik er alleen maar beter van. Op de laatste paar speeldagen hoop ik toch ook mijn puntjes mee te pak ken." Nieuw in de landelijke gemengde competitie is het team van Sou burg. De ploeg begint in de vijfde klasse en staan onder leiding van Rogier van Housselt en Luciënne van den Broek. Drie biljarters naar hoofdtoernooi ZK NOORDGOUWE - Theo Kramer, Ad van der Werf en Maarten Bruijnes hebben zich via kwalificatiewed strijden geplaatst voor het hoofd toernooi van het Zeeuws kam pioenschap driebanden. Die titelstrijd wordt van 25 tot en met 29 april in Kwadendamme ge houden. Bruijnes redde het vege lijf op moyenne ten koste van Wim Hage. Sjaak Visser en Philip van der Ma le komen vrijdag 20 april in actie in poules. Biljartdistrict op zoek naar scheidsrechters GOES - Het biljartdistrict Delta Zuid-West is naarstig op zoek naar arbiters. Het korps bestaat momen teel uit 22 districts- en/of regio ar biters. Daarnaast zijn er naar schat ting nog 38 clubarbiters. Het corps dunt echter langzaam maar ge staag uit. Om de veelheid aan fina les en kampioenschappen in de toekomst van goede arbitrage te kunnen blijven voorzien, start het districtsbestuur in de maanden mei tot en met juli een arbitercur sus in Vlissingen. De cursus is gratis en wordt ver zorgd door een erkend docent en wordt afgesloten met een examen. Gegadigden kunnen zich melden bij de wedstrijd- en arbitercommis- hij weer een dubbel optreden moet afwerken. Direct na zijn par tij in Kwadendamme reist hij naar Yip Plaza in Goes om daar aan te treden voor Delta/Ockenburgh, dat in de eerste divisie koploper is De Coese driebanders van Delta/Bevers op één punt van play-offs in eredivisie en het belangrijke duel met Victo ria uit Zeist uitvecht. Ook morgen in de uitwedstrijd tegen De Wind hoek in Utrecht is Spoormans van de partij. De vorm is er bij de thuisspelers, getuige het optreden van vorige week tijdens de worldcup in het Turkse Manisa. De tegenstander van vandaag, elf de in de eindstand, verzamelde tot nu toe vijf punten, waarvan drie tegen de nummer laatst. Het beste resultaat werd een maand geleden geboekt, toen het Twentevisie, met Jaspers, op een gelijkspel hield. Het team komt met Frans van Schaik, Stanny Buyle, Arno Peter son en Ger Windt naar Kwaden damme. Morgedn is in Utrecht De Windhoek de tegenstander. Dat team bestaat uit John van der Stap pen, Danny Breur, Wilfried van Beek en Flor Waumans, die on langs in België tot een serie van 23 kwam op de kleine tafel. Beide da gen wordt om 13.00 uur gestart. Martin Spoormans

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 53