Gert de Meijer 44 I Zaterdag 14 april 2007 PZC Uw hartelijk medeleven, zowel persoonlijk als schriftelijk ontvangen, bij het overlijden en het afscheid van onze lieve zus, schoonzus en tante Yvonne Blommaert Is ons tot grote steun en troost geweest. Wij betuigen U daarvoor onze oprechte dank. Een speciaal woord van dank aan Dr. L. Goffin en het ver plegend personeel van Stichting Tragel, locatie "de Sterre" voor de goede verzorging. Familie Blommaert Hulstapril 2007 Voor alle aandacht tijdens haar leven en uw medeleven na het overlijden van onze lieve moeder en oma Janna Adriana Pieternella Capelle-Beije zeggen wij u hartelijk dank. Uw warme belangstelling was en is voor ons een grote steun. Rinus en Corrie Adrie en Goof Piet en Annelies Kleinkinderen en achterkleinkinderen April 2007 Een hand, een woord, een kaart, een gebaar deed zo goed na het overlijden van mijn lievevrouw Pieternella Paulina Nel van Ham-van den Broeke Hiervoor mijn oprechte dank. Leen van Ham Vlissingen, april 2007 Een hand een woord een kaart het doet zo goed als je iemand die je lief hebt verliezen moet. Daar het onmogelijk is u allen persoonlijk te bedanken, voor de overweldigende belangstelling tijdens het ziekzijn, en na het overlijden van mijn lieve man, onze vader, schoonvader en opa Anton de Haze betuigen wij u op deze wijze onze hartelijke dank. Het heeft ons goed gedaan. Nellie de Haze-van Gilst Kinderen en kleinkinderen Colijnsplaat, april 2007 Familie, vrienden en bekenden, M. Tax Middelburg, Wielercomité 's-Heerenhoek. De vele kaarten, lieve woorden, uw belangstelling tijdens ziekte en aanwezigheid bij de crematie van Hans Huizen waren hartverwarmend. Het sterkt ons in het zware verlies van onze lieve broer en zwager. Allen bedankt. Nellie en Bert Rinus en Riet 's-Heerenhoek, april 2007 Het is voor ons onmogelijk om ieder persoonlijk te bedan ken voor de overweldigende belangstelling na het overlijden j van mijn man, onze vader en opa Klaas Johannes Kuiken en het medeleven bij de begrafenis, de vele kaarten die we I l ontvingen, bezoekjes en bloemen. Onze hartelijke dank hiervoor. 't Is niet in woorden uit te drukken. I. Kuiken-de Groot kinderen en kleinkinderen Middelburg, april 2007 "I'm just a pilgrim on this road boys Til 1 see ya fare thee well" Diep geschokt waren we door het overlijden van onze allerliefste zoon, vader, partner, broer en oom Hartverwarmend waren de vele blijken van medeleven, zowel door uw aanwezigheid bij de begrafenis als door de vele condoleances per kaart en via internet, dank jullie allemaal Bedankt buurtjes uit de Clijverstraat. Bedankt muziekvrienden. De door jullie georganiseerde tribute was een indrukwekkend, onvergetelijk en prachtig eerbetoon. Bas de Meijer Coba Verhoek Familie de Meijer Dankbetuiging Voor uw belangstelling en deelneming ons betoond na het overlijden van mijn lieve man, vader, schoonvader en opa Johan Mobach betuigen wij u hiermede onze oprechte dank. Tilly Mobach-van der Veen Monique van Paemel-Mobach Ronald van Paemel Lars Temeuzen, april 2007 Het heeft ons goed gedaan dat jullie, op welke manier dan ook, blijk hebben gegeven van je medeleven na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze lieve moeder en schoonmoeder Tannetje Pieternella - Tannie van Rotten-Jumelet Dit heeft ons veel steun gegeven, waarvoor onze hartelijke dank! Jaap van Rotten Monica en Chiel Wendy en Fedor Domburg, april 2007 Het is voor ons een grote steun geweest, dat zovelen, op welke wijze dan ook, blijk hebben gegeven van hun medeleven na het overlijden van onze lieve moeder, groot- en overgrootmoeder Jacoba Adriana Suzanna Rouw-Kouwer Koos Hiervoor onze oprechte dank. Schapenbout: Dien en Piet Louwerse-Rouw Oost-Souburg: Marianne en Harry Kentin-Rouw Stellendam: Sannie en Jaap Boone-Rouw Klein- en achterkleinkinderen Middelburg, april 2007 Dankbetuiging De overweldigende belangstelling en deelneming die u ons heeft betoond na het overlijden van mijn lieve man, onze vader, schoonvader en opa Remi Joseph Scherbeijn hebben ons zeer getroffen. Onze speciale dank gaat uit naar het personeel van afd. 4 van het ziekenhuis Oostburg. De doktoren G. Slock en M. Surix te Sluis en uitvaartzorg Monuta Haerens te Oostburg voor de correcte verzorging en de mooie af- scheidsplechtigheid. Mevrouw E. Scherbeijn-De Boevere Kinderen en kleinkinderen j Sluis, april 2007 Het is voor ons onmogelijk iedereen persoonlijk te bedan ken voor alle kaarten, telefoontjes, handdrukken, troos tende woorden en grote steun, die wij mochten ontvangen gedurende de periode van ziek zijn en na het overlijden van mijn dierbare man, onze lieve vader, schoonvader, opa en overopa Kees van de Schraaf Het is voor ons een dierbare herinnering dat zo velen van u aanwezig waren bij het afscheid. Dat heeft ons allen erg gesteund. Jo van de Schraaf - de Jonge Pieten Lia llonka en Chris Danique, Lindsay Frank en Kim Norah Gert-Jan en Marlies Leoni en Ivo Jeroen Kapelle, april 2007. In plaats van kaarten. Voor de vele blijken van belangstelling, na het plotseling overhjden van onze tante Mevr. Cornelia Smallegange-Goud willen wij u hartelijk danken. Uw medeleven heeft ons goed gedaan. Neven en nichten Kapelle, april 2007. Wij zeggen iedereen hartelijk dank voor de warme belang stelling en het medeleven na het overlijden van mijn innig geliefde vrouw en onze lieve, zorgzame moeder, oma en over-oma Anna Jacoba Sturm-van Winkelen Uw handdruk, kaarten, telefoontjes en woorden van troost zijn voor ons een grote steun geweest. C. Sturm Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Middelburg, april 2007 Voor de hartelijke blijken van medeleven na het overlijden van mijn geliefde man, onze vader, schoonvader, groot- en over grootvader Hendrikus van der Velde betuigen wij u onze oprechte dank. A. van der Velde-de Kaart Henny en Chris Kasse-van der Velde Ralfen Olga Lola Rianne en Silas Frits van der Velde Vlissingen, april 2007 De overweldigende belangstelling en deelneming die u ons heeft betoond na het overlijden van onze lieve zorgzame moe der, oma en speciaal van Sylvester oma Colijn Johanna Pieternella de Waard-van Liere hebben ons diep getroffen. Wij zijn u zeer dankbaar voor de steun en troost die ons dit heeft gegeven. Wij betuigen u hiermede onze oprechte dank. Lenie en Rinus Johnny en Miranda Marco en Nathalie Sylvester Nieuwdorp, april 2007 Voor uw meeleven tijdens de ziekte, en na het overlijden van mijn man, onze vader en opa Job de Wijze willen we iedereen hartelijk danken. Uw gebed, de vele kaarten, bezoek en telefoontjes, zovelen aan wezig bij de begrafenis, hebben ons diep getroffen en zijn ons tot steun. Francien de Wijze-Geerse kinderen en kleinkinderen Het is voor ons onmogelijk iedereen persoonlijk te bedanken, maar het was hartverwarmend dat zoveel mensen met ons heb ben meegeleefd na het overlijden van mijn lieve man en onze lieve vader en opa Ko Blaas door een kaart te sturen, een bezoekje te brengen of door aan wezig te zijn bij de begrafenis. L. Blaas-de Visser kinderen en kleinkinderen Emmeloord, april 2007 Dankbetuiging Voor de hartverwarmende belangstelling, de bloemen, de vele kaarten, brieven en telefoontjes tijdens zijn ziekte en na het overlijden van mijn lieve levenspartner, onze zorgzame vader, schoonvader en fijne opa Jan Bron willen wij u oprecht bedanken. Roos Hogervorst-Straetemans Elly en Mart Meijers-Bron Hans Bron en Mariska Lauret en kleinkinderen fam. Hogervorst Oostburg, april 2007

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 46