VOORRAAD-/ ASSORTIMENTSMANAGER O JobTrack.nl INGENIEURS ELEKTRISCHE SYSTEMEN thuis voor toptalent TAKEN EN VERANTWOORDELIJKHEDEN m Systeemontwerp van elektrische systemen aan boord van schepen volgens bestek en regelgeving; het opstellen van technische specificaties voor deze systemen en componenten volgens bestek en regelgeving en het evalueren van offertes op prijs/prestatie; het uitvoeren van de bijbehorende berekeningen; overleggen met opdrachtgever, klasse-bureau en functionarissen binnen het bedrijf; ondersteunen van inkoop bij onderhandelingen met onderleveranciers; contract management van de E-installatië. PROFIEL a Niveau HBO-, Elektrotechniek; a kennis van en ervaring met elektrische systemen aan boord van schepen; a goede contactuele eigenschappen; a goede kennis van de Engelse taal, zowel mondeling als schriftelijk; a kunnen werken in teamverband. 28 Zaterdag 14 april 2007 PZC PROFIEL a Niveau HBO-, Elektrotechniek; a kennis van en ervaring met elektrische systemen aan boord van schepen; a goede contactuele eigenschappen; a goede kennis van de Engelse taal, zowel mondeling als schriftelijk; a kunnen werken in teamverband. WIJ BIEDEN a Een uitdagende functie in een dynamische omgeving met een passend salaris; a goede secundaire arbeidsvoorwaarden; a goede opleiding- en doorgroeimogelijkheden. INFORMATIE SOLLICITATIE Nadere informatie omtrent de functie kunt u desgewenst inwinnen bij de heer R A. Viergever, Vakchef Engineering Werktuigbouw, telefoon (0118) 48 23 28. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectie procedure. Stuur uw sollicitatie met CV naar Schelde Marinebouw B.V., t.a.v. de heer A. Siereveld, afdeling P&O, Postbus 555, 4380 AN Vlissingen of per email naarvac016@schelde.com Schelde Marinebouw in Vlissingen is onderdeel van de Damen Ship yards Group die vooral voor overheden marineschepen ontwerpt en bouwt. Ook andere complexe vaartuigen worden door Schelde Marinebouw en de zusterbedrijven gerealiseerd. Schelde Marine bouw neemt vooral de bouwstrategie en projectmanagement voor haar rekening. Damen Shipyards Group is de grootste scheepsbouwonderneming van Nederland en is internationaal toonaangevend op dit gebied. Voor de vakgroep Werktuigbouw van de Engineeringafdeling vragen wij Schelde Marinebouw levert producten van topkwaliteit. De grote ervaring van Schelde Marinebouw in combinatie met de mondiale faciliteiten van de Damen-groep zorgt voor een unieke samenwerking. Dit gunstige vaarwater biedt ruimte voor dynamische carrières. Schelde Marinebouw beschikt over een moderne engineeringorga- nisatie, verantwoordelijk voor het ontwerp en de ontwikkeling van de door Marinebouw in opdracht genomen schepen en bovendien in toenemende mate voor opdrachten van andere bedrijven. liÉa Kijk ook op SCHELDE MARINEBOUW Lid van de DAMEN SHIPYARDS GROUP jg|| Acquisitie naar aanleiding Postbus 555 telefoon 011848 5000 info@nl.schelde.com van deze advertentie 4381 SE Vlissingen 4380 AN Vlissingen fax 0118 485010 www.schelde.com wordt niet op prijs gesteld. In verband met verschuivingen binnen onze vestiging Terneuzen, zoeken wij op korte termijn kandidaten voor de full time functie van U gaat na een korte maar gedegen inwerkperiode in onze vestiging in Terneuzen aan de slag. Als voorraadmanager vervult u een sleutelfunc tie binnen de vestiging en heeft u, nadat u zich op dit niveau bewezen heeft, zitting in het managementteam. U bent verantwoorde lijk voor onder andere de voorraadhoogte en bepaalt daarmee de service-graad in de bezorging en zelfbediening. U heeft op basis van uw kennis en kunde de niet-formele autoriteit om in samenspraak met sectiemanager, buitendienst en vestigingsmanager het totale assortiment te bepalen. U analyseert daarvoor voorraad en bespreekt uw bevin dingen met de verantwoordelijke. Zo draagt u bij aan het succes van de vestiging. U bent verantwoordelijk voor een correcte uitvoering van alle procedures die betrekking hebben op de goederenbeweging in de vestiging. Functie-eisen HBO of gelijkwaardig denk- en werkniveau. Analytisch, nauwkeurig en zorgvuldig. Ervaring in soort gelijke werkzaamheden strekt tot aanbeveling. Licht eigenwijs, stressbestendig en open communicerend. De wil om te winnen en een mentaliteit van een ambitieuze werker met gevoel voor kwaliteit van werk en product. Woonachtig in Terneuzen of nabije omgeving. Interesse Schrijf ons Uw brief ontvangen wij graag binnen twee weken, voorzien van een recente pasfoto en onder vermelding van vacaturenummer 07-060. Sligro Food Group Nederland B.V., t.a.v. de heer K. Holleman, afdeling P&O, postbus 47, 5460 AA Veghel of mail naar personeelszaken@sligro.nl Meer weten Kijk op www.sligro.nl of bel met de heer P. Koole, vestigingsmanager Terneuzen, tel (0115) 69 46 45. Acquisities n.a.v. deze advertentie worden niet op prijs gesteld. In Sligro Food Group zijn foodretail- en foodservicebedrijven actief, die zich direct en indirect richten op de totale Nederlandse markt van de etende en drinkende mens. Dit geschiedt volgens een multi-channelstrategie met verschillende verkoop- en distributievormen (zelfbediening en bezorging) en via verschil lende distributiekanalen (detailhandel en groothandel). Foodretail Prisma Food Retail B.V. belevert circa 300 zelfstandige ondernemers via drie, qua oppervlakte en marktbenadering verschillende, winkelformules (Golff, MeerMarkt en Attent). Dit multi-format-principe maakt een scherpe afstemming op lokale marktomstan digheden mogelijk. EM-TÉ Supermarkten B.V. exploiteert in eigen beheer 30 grote supermarkten in Zuid Nederland en streeft naar regionaal marktleiderschap. Foodservice Sligro B.V. richt zich via zelfbediening en bezorging vanuit 42 grootschalige zelfbedieningsvestigingen en 11 bezorglocaties op horeca, grootverbruikers, bedrijfsrestauratieve afnemers, het midden- en kleinbedrijf en kleinschalige retailbedrijven. Inversco B.V. richt zich op grootschalige foodservice- relaties, zoals institutionele klanten, nationale ketens en grootschalige horeca met voornamelijk dagverse, semi-verse en convenience producten. Inversco beschikt over een eigen vleesverwerkingsbedrijf, een groentecentrale en drie productiefaciliteiten voor convenience producten. Van Hoeckel B.V., partner in food care, bewerkt nationaal de institutionele markt via leveringen aan de zogenaamde non-profitmarkt, waaronder zieken huizen, verpleeg- en verzorgingshuizen en de seniorenzorg. Circa 6C.000 food-, semi-vers-, dagvers- en aan food gerelateerde non-foodartikelen zijn veelal permanent op voorraad, waardoor afnemers snel kunnen worden beleverd. In samenhang hiermee worden bovendien commerciële en bedrijfseconomische diensten geleverd, van complete franchise tot inrichtingsadviezen en oplei dingsarrangementen. Sligro Food Group heeft haar inkoop van foodretailproducten onder gebracht bij CIV Superunie B.A., die in de Nederlandse supermarktsector een marktaandeel van circa 27% vertegenwoordigt. Vanwege haar omvang koopt de Groep foodserviceproducten in eigen beheer in. Binnen de Sligro Food Group-bedrijven wordt intensief gestreefd naar het delen van kennis en het benutten van substantiële schaalvoordelen. Gezamenlijke inkoop en het gezamenlijk gebruik van exclusieve merken, gecombineerd met een direct en gedetail leerd margemanagement, leiden tot toenemende brutomarges. Vermindering van operationele kosten wordt bereikt door een permanent strakke kostenbeheersing en een gezamenlijke integrale logistieke strategie. Groepssynergie wordt verder bevorderd door de uitbouw van gezamenlijke IT-systemen, door gezamenlijk vastgoedbeheer en door concern management development. Medewerkers worden gestimuleerd om hun talenten te ontplooien en zich optimaal te ontwikkelen. Inspiratie, training en ontwikkeling van persoonlijke groei zijn hierbij sleutelbegrippen. Sligro Food Group streeft ernaar een constant en beheerst groeiende kwaliteits- onderneming te zijn in al haar activiteiten en voor al haar stakeholders. Over het jaar 2006 is een omzet gerealiseerd van 1.661 miljoen met een nettowinst van 62 miljoen. Het gemiddeld aantal personeelsleden op fulltimebasis bedroeg bijna 3.700.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 28