Familieberichten Voor een zorgzame begeleiding De Bevelanden J.C. Hoekman 34 I Zaterdag 14 april 2007 PZC Afscheid nemen is met dankbare handen meedragen al wat herinnering waard is Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze tante en vriendin Susanna Francina Snijders (Suus) Theo, Elly, Loek en Kim Geleijn Wij wensen de familie, maar vooral Gré, veel sterkte bij het verwerken van dit verlies. De Heere kent degenen die de Zijnen zijn. 2 Tintotheus 2:19m Met droefheid delen wij U mee dat door de Heere uit onze familiekring is weggenomen onze geliefde zwager en oom (ohannis de Jager echtgenoot van Leintje Boogaard in de leeftijd van 69 jaar. Sterke de Heere Lenie met de kinderen en kleinkinderen in dit verlies. Veen: Meliskerke: Leusden: Domburg: Vianen: Aagtekerke: Middelburg: Bleskensgraaf: C. Boogaard A. M. Boogaard-Schoe C. den Hollander-Boogaard L. Boogaard G. Boogaard-Kuijt L. Boogaard P. Boogaard-Groeneweg N. Boogaard L. Boogaard D. Noordergraaf-Boogaard N. Noordergraaf Neven en nichten Scherpenzeel, 12 april 2007 In plaats van kaarten Bedroefd delen wij u mede dat na een moedige strijd tegen een slopende ziekte is overleden onze zus, schoonzus en tante Pieternella Jobse Nel Oostkapelle Veere 20 september 1936 12 april 2007 Westkapelle: Sien en Daan Grijpskerke: Maatje en Wim (in herinnering Souburg: Jo en Hannie Serooskerke: Gretha en Bram Oostkapelle: Gerrit en Corrie Oostkapelle: Leen en Ina Lunteren: Corrie en Rien Neven en nichten Onze bijzondere dank gaat uit naar dr. van Tol en alle medewerkers van Nieuw-Sandenburghvoorde liefdevolle zorgen aandacht aan haar gegeven. Overeenkomstig de wens van Nel zal de begrafenis plaats vinden in besloten familiekring. We zullen Nel missen. Dag en nacht bereikbaar op: Overal te ontbieden Alle voorzieningen om thuis op te baren Aandacht voor uw persoonlijke wensen INFORMATIE PAKKET op aanvraag verkrijgbaar (GRATIS en vrijblijvend) Als de klok van Arnemuiden welkom thuis voor ons zal luiden wordt de vreugde soms vermengd met droefenis als een schip op zee gebleven is. Na een vol leven, ondanks een moedig gedragen ziekte, is rustig ingeslapen mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder en oma Christina van Belzen Stien echtgenote van Pieter Willem Janse Arnemuiden, 16 augustus 1934 Terneuzen, 13 april 2007 Terneuzen: P.W. Janse Kampen: Danny Janse Sarina Janse-Wagenaar Jessica en Dennis Roswitha en Freddy Rotterdam: Jan Janse Nancy Verwoerd Tim Loes Knokke-Heist: Martin Janse Stephanie Alexander "Ter Schorre", woning D4 Correspondentieadres: Archimedesstraat 36 4532 LE Terneuzen Er is gelegenheid tot afscheid nemen op dinsdag 17 april van 12.30 tot 12.50 uur in het crematorium, Bellamystraat 28c te Terneuzen. De crematieplechtigheid, waarvoor u wordt uitgenodigd, begint aansluitend om 13.00 uur in de aula van het crema torium. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren. Een bijzonder woord van dank aan het personeel van "Ter Schorre" woning D4, voor de goede en liefdevolle verzorging. Stien hield van bloemen. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Dappere Stien Rust zacht Leuntje en Jan Janse Kinderen, kleinkinderen, achterkleinkinderen Met groot verdriet, maar ook met diepe bewondering voor de wijze waarop zij met haar ziektes omging, geven wij kennis van het overlijden van onze lieve zuster, schoonzuster en tante Stien Janse-van Belzen Vlissingen: mevr. A. van Belzen-Meulmeester Arnemuiden: fam. C. van Belzen Han en Nel Moerland Fam. L. van Belzen-Schroevers Fam. K. Poortvliet neven en nichten Wij wensen Piet, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe met dit grote verlies. Vlissingen/Arnemuiden, 13 april 2007. Volop in het leven en nog veel te doen, voor haar zelf en voor anderen. Nooit opgevend, maar deze oneerlijke strijd kon ze niet winnen. In zoveel dingen om ons heen kunnen we haar herkennen: een bloeiende bloem, een Engels boek, een natuurwande ling, de ogen van de kleinkinderen, overal op de Blaauwe Hoeve. En daarom zal de herinnering en de liefde altijd blijven. Riekie Cuelenaere-Koekkoek echtgenote van Carlos Cuelenaere -30-10-1932 1 3-4-2007 Hulst: C.A.J. Cuelenaere Voorburg: Rob en Lenneke, Sammy Nieuwstadt: Astrid, Alwin, Thomas 4561 NT Hulst, 13 april 2007; Truffinoweg302. Riekie is thuis opgebaard. Er is alle gelegenheid tot afscheid nemen en condoleren op zaterdag, zondag en maandag van 15.00-17.00 uur en van 19.00-20.00 uur. De uitvaartdienst zal plaatshebben op dinsdag 17 april 2007 om 14.00 uur in de H. Willibrordusbasiliek, Steen straat 2 te Hulst, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden op de begraafplaats aan de Van der Maelste- deweg te Hulst. Op verzoek van Riekie en de familie geen bloemen. U wordt gevraagd een donatie te doen voor de restauratie en het be houd van de kapel op de Blaauwe Hoeve. Hiertoe zal er een collectebus staan bij het condoleanceregister thuis en in de Basiliek. Speciale dank en waardering gaat uit naar het verzorgend personeel van unit 2 voor alle liefdevolle ondersteuning. Bedroefd delen wij U mede, dat de Heere uit ons midden heeft weggenomen onze geliefde broer, onze zwager en oom Adriaan Bartel de Goffau Echtgenoot van C. de Goffau - Brouwer In de leeftijd van 77 jaar. Krabbendijke: Krab bend i j ke: Kapelle: Waarde: Strathroy Canada: Goes: Krabbendijke: 's-Gra venpolder: Krabbendijke, 12 april 2007 M. v Fraassen- de Goffau M. vd Maas M. de Goffau N. v d Maas L. de Goffau M. de Goffau-Leistra J.C. de Goffau C.J. de Goffau - Luteijn S. de Goffau W. de Goffau - Kuzee J. de Goffau j. de Goffau - Weststrate mathilda wisse overiedenenzorg Aandacht is zichtbaar Het eerste contact na een overlijden voor de laatste zorg en opbaring tel: 0113-217060 mobiel .06-24650772 UITVAARTZORGCENTRUM Hoofdkantoor: Geldeloozepad 20,4463 A| Goes (0113) 227325 RoUWCENTRA; GELDELOOZEPAD 20 GOES - KlTSKINDERSEWEG 1 KAPELLE www.uitvaartzorgcentrum.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 144