Familieberichten 32 Zaterdag 14 april 2007 PZC Voor meer informatie over adverteren op deze pagina of voor uw advertentie-reserveringen: Tel 076.5 312 550 Fax 076.5 312 340 E-mail familieberichten@pzc.nl S.V.P. Uw opdracht voorzien van adres en telefoonnummer waar u te bereiken bent! Afsluittijden: overlijdens- en geboorteadvertenties Plaatsingen dinsdag t.m zaterdag daags voor plaatsing tot 17.00 uur. Plaatsingen maandag: zondag tot 18.00 uur. Overige familieberichten 2 werkdagen voor plaatsing tot 15.00 uur. Telefonische opdrachten voor de uitgave van maandag kunt u zondagmiddag tussen 16.00 en 18.00 uur-doorgeven. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. Familieberichten bekijken op internet ga naar: www.pzc.nl keuzeblok mensenlinq Informatie advertentietarieven: www.pzcadverteren.nl Geboren Dinsdag 10 april jl. werden wij verblijd met de geboorte van een dochtertje (akira Anco Uijl Esther de long A. v. Heestraat 19 a 4493 A) Kamperland Tel: 0113-376185 Zaterdag 21 april hopen wij te gedenken dat wij 19 februari jl. 25 jaar geleden in het huwelijk zijn getreden. Johan Mol Elly Mol-Schipper Wilgenhoekweg 38 4333 RG Middelburg Allen die ons hiermee willen feliciteren zijn van harte welkom op zaterdag 21 april vanaf 19.30 uur in Hotel Arion, Boulevard Bankert 266 Vlissingen. Waar jij verscheen Scheen de zon met je mee Geen tijd voor verdriet Maar elke dag omarmd En altijd vrolijk Hoe jij dat voor elkaar kreeg Met oneindig veel moed Het leven is niet fair Uit: 'De Weg' - Guus Meeuwis Van ongerustheid tot acceptatie ligt een lange weg zonder woorden en heel veel verdriet. Op 7 april 2007 is overleden onze lieve dochter, zus en schoonzus Renate Leopold 4 Groningen, 8 februari 1973 t Middelburg, 7 april 2007 Henk en Dinie David en Agnes Correspondentieadres: 'tZanddorpó 4335 AJ Middelburg De afscheidsdienst en crematie hebben op vrijdag 1 3 april 2007 in besloten kring plaatsgevonden in Middelburg. De wens van Renate is geen bloemen, maar een gift te doen voor KiKa (Kinderen Kankervrij) via gironummer 8118. Onze vrienden Dinie en Henk Leopold hebben een enorm verlies te verwerken. Hun geweldige dochter Renate is overleden. Verbijstering en verdriet vervullen ons. Els en Han van Poelje Je bent de liefste mama, je bent zo'n sterke vrouw. Wij zien dat het echt niet meer gaat nu mama, dus ga nu maargauw. Mama, wil je wel naar ons blijven kijken? Dan proberen wij een beetje op jou te lijken. Een kusje en een knuffel van je grootste bewonderaars. Ondanks al haar levenslust en wilskracht heeft zij deze strijd niet kunnen winnen. Met veel verdriet delen wij u mede dat onze lieve moeder, dochter, zus, schoonzus en tante van ons is heengegaan. Augusta Philomena de Waal Gusta Oostburg, 12 april 2007 pp"j Vlissingen, 10 januari 1954 Rotterdam: Erik de Waard LeidenMarita de Waard Vlissingen: A. de Waal E. de Waal-van Damme Middelburg: Roos en Cor van Nielen-de Waal Ted en Tom Middelburg: Marcel de Waal en Marian Koole Ruben en Rachel De Blikken 11 4501 AC Oostburg Mama is opgebaard in het mortuarium van het Antonius Ziekenhuis te Oostburg. Gelegenheid tot afscheid op zondag 15 april van 16.00 tot 17.00 uur. De uitvaartdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal gehouden worden op dinsdag 17 april om 13.00 uur in de St. Eligiuskerk te Oostburg. Aansluitend is er gelegenheid tot condoleren in de kerk. De crematie zal in besloten kring plaatsvinden. Liever geen bezoek aan huis. Mama hield erg van bloemen. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen, gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. We doen net alsof het niet zo is Alsof het niet zo is We doen alsof ze gewoon verder leeft Alsof ze gewoon verder leeft Zelfs als het niet zo is (Frank Boeijen) We zijn verdrietig en verslagen door het overlijden van Gusta de Waal Moeder van Eriken Marita Papa en José We zijn verdrietig door het bericht dat de moeder van Eriken Marita Gusta de Waal op 12 april is overleden. Vlissingen, Merel en Stefan Jasmijn Een moedige vrouw ging van ons heen Gusta de Waal moeder van mijn kleinkinderen Erik en Marita Mede namens de familie De Waard M.A. de Waard-D'hous Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze toegewijde medewerkster Gusta de Waard Zij was voor ons kantoor gedurende een reeks van jaren een trouwe kracht, op wier inzet wij altijd konden rekenen. Mr. H.M. den Hollander A.M.I.M. Heijens M.J. den Hollander-Faro Advocatenkantoor Den Hollander Hennequinstraat 18 4501 AT Oostburg Oostburg, 13 april 2007 Bedroefd hebben wij vernomen dat overleden is Gusta de Waard Zij vervulde vele jaren het wedstrijdsecretariaat van onze vereniging op een voortreffelijke wijze. Wij zullen Gusta enorm missen. Bestuur en leden van atletiekvereniging De Wielingen Aanwezig in afwezigheid. Een stukje dood een stukje leven. Voorgoed in ons bestaan verweven. En daarom nooit verleden tijd. Met grote verslagenheid hebben we kennis geno men van het overlijden van ons oud-bestuurslid Gusta de Waard Ruim 12 jaar deed zij de ledenadministratie van onze vereniging. Het gemis zal groot zijn. Bestuuren leden van de Plattelandsvrouwen afd. Oostburg. Groot is ons verdriet dat is overleden onze hobby vriendin Gusta de Waard We zullen haar enorm missen. Namens de origamieclub Oostburg. Matty, Annelies, Marja, Greet, Ina, Joke, Annie 'Als ik een bloem zou planten vóór elke keer dat ik aan jou denk, zou mijn tuin altijd in bloei staan.' Omringd door haar dierbaren is toch nog onverwachts overleden mijn partner, onze (stief)moeder, mijn dochter, (schoon)zus, oma en tante. Gré Boshoven 15 mei 1950 t 12 april 2007 Jaap Arno Nadine en Simon Marcel en Ingeborg en verdere familie Onze dank gaat uit naar alle medewerkers van het Streekziekenhuis Walcheren voorde liefdevolle verzorging. Correspondentieadres: Meestoof 2 4331 VC Middelburg In besloten kring zullen we van Gré afscheid nemen. Tot mijn grote verdriet heb ik afscheid moeten nemen van onze geliefde dochter Gré Boshoven Ik hoop dat ze in vrede rust. Gré Boshoven - van Peeren Janus Boshoven f Dankbaar dat wij nog afscheid konden nemen. Met groot verdriet in ons hart, onze zus, schoonzus en tante Gré Boshoven Marianne en Cees Vinke- Boshoven Monique Vinke en Donald Koster Nanou Ronald Vinke t S? Verdrietig, dat we afscheid hebben moeten nemen van onze schoonzus, tante en nicht geven we kennis van het over lijden van Gré Boshoven Levenspartner van J.C. Joziasse Axel: Fam. van Wijck-Joziasse Steenbergen: Fam. de Keuning-Joziasse Middelburg: Mevr. T.E. Brons-van Varik Voorgoed hebben we afscheid genomen van onze vriendin Gré We wensen Jaap alle sterkte. Dies en Yvonne van Nieuwenhuyzen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 142