X Familieberichten 24 I Woensdag 11 maart 2007 PZC Voor meer informatie over adverteren op deze pagina of voor uw advertentie-reserveringen: Tel 076.5 312 550 Fax 076.5 312 340 E-mail familieberichten@pzc.nl S.V.P. Uw opdracht voorzien van adres en telefoonnummer waar u te bereiken bent! Afsluittijden: overlijdens- en geboorteadvertenties Plaatsingen dinsdag t.m zaterdag daags voor plaatsing tot 17.00 uur. Plaatsingen maandag: zondag tot 18.00 uur. Overige familieberichten 2 werkdagen voor plaatsing tot 15.00 uur. Telefonische opdrachten voor de uitgave van maandag kunt u zondagmiddag tussen 16.00 en 18.00 uur doorgeven. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. Familieberichten bekijken op internet ga naar: www.pzc.nl keuzeblok mensenlinq Informatie advertentietarieven: www.pzcadverteren.nl Waarom al dat vechten, waarom al die pijn. je wilde hier niet weg, je wilde bij ons zijn. De strijd was oneerlijk, en geheel niet terecht. Je wilde zo graag verder, rriaar verloor dit gevecht. Bedroefd delen wij u mede dat. in het bijzijn van hen die hem dierbaar waren, van ons is heengegaan mijn lieve man, onze papa, zoon, schoonzoon, broer, schoonbroer en oom Marinus Martinus Nicolaas Maria Henskens "Rinus" echtgenoot van Elizabeth Johanna Maria van der Heijden 06 - 08 - 1954 t 10-04-2007 Moergestel Westdorpe Westdorpe: Lisette Henskens-van der Heijden Michael Familie Henskens Familie van der Heijden Westdorpe, 10 april 2007. Singel 2,4554 CN Westdorpe De afscheidsbijeenkomst, waarvoor wij u uitnodigen, zal plaatshebben op vrijdag 13 april om 11.00 uur in het cre matorium van Temeuzen, aan de Bellamystraat 28 c, waar u na afloop de familie kunt condoleren. Samenkomst aan het crematorium. Rinus ligt opgebaard in familiehuis "De Geslootene Boom", aan de Kleine markt 5-6 te Sas van Gent, waar u donderdag 12 april om 19.00 uur afscheid van hem kunt nemen. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. We hebben jouw naam in het zand geschreven, maar de golven hebben die uitgeveegd. We hebben jouw naam in een boom gegrift, maar de schors is afgevallen. We hebben jouw naam in het marmer gegrift, maar de steen is gebroken. We hebben jouw naam in ons hart geborgen, en de tijd zal die bewaren. leanne en Neil Mayland-Henskens leandre en Miranda. Mitchell Britney Stevie Anita en Dirk van de Bergh-Henskens Robby Nicky Jan Henskens Is er een einde aan het laatste eind, of is het slechts een nieuw begin. We gaan er gewoon in geloven, al is het misschien tegen beter weten in. We zullen onze lieve schoonbroer en oom missen Chris van der Heijden (t) Gerard en Sandra van der Heijden-Muusz Kevin, Brett, Indy Frans en Sybille van der Heijden-van Coillie Met grote verslagenheid ontvingen wij het droeve bericht van het overlijden van onze lieve vriend Will van den Boom Wij zullen ons Will herinneren als een vrolijke persoonlijk heid. Gert en Coby Harwil en Bregje Philiaen Rob Vol ongeloof en verslagenheid ontvingen wij het bericht dat onze mede-bewoner Will van den Boom afgelopen vrijdag plotseling is overleden. Met 62 jaren was zijn leven veel tekort. Wij wensen Hennie en haar gezin heel veel sterkte met dit grote verlies. Namens alle bewoners van résidence Deurloo, het bestuur van de vereniging van eigenaren Met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het plotseling overlijden van onze voormalige directeur, Will van den Boom Wij wensen Hennie, kinderen, kleinkinderen en familie heel veel sterkte met dit grote verlies. Directie en medewerkers van ABI warmtetechniek BV en Installatiebedrijf Middelburg BV Met verslagenheid namen wij kennis van het overlijden van onze golfvriend Will van den Boom Wij wensen zijn familie veel sterkte toe dit verlies te dragen. Directie en medewerkers van De Goese Golf Bestuur van de Goese Golf Club Diep getroffen en ontdaan hoorden we dat ons commis sielid en trouwe golfvriend Will van den Boom vrijdagochtend - 6 april - geheel onverwacht is overleden. We zullen zijn joviale persoonlijkheid en vriendschap node moeten missen en wensen Hennie en de familie alle sterkte toe. Namens alle medespelers en de commissieleden van de Herendag Goese Golfclub Wij zijn geschokt door het plotseling overlijden van onze oud-voorzitter en medelid Will van den Boom Wij zullen zijn humor en inbreng ontzettend missen. Bestuur en leden Lighthouse Club Nederland Departement Zeeland Heden overleed na een kortstondig ziekbed onze lieve vader, broer, zwager en oom Adrianus Egbertus Breen -Addy - 29 juli 1941 t 9 april 2007 Cor Peteren Liesbeth, Marjanka Ria en Leen en verdere familie Goes, Van Goghstraat 119 Correspondentieadres: M.J. Breen - van Wel Westsingel 124 4461 DP Goes Addy is opgebaard in het uitvaartcentrum van Monuta, Zuidvlietstraat 37 te Goes. Gelegenheid tot afscheid nemen aldaar woensdag 11 april van 18.30 tot 19.00 uur. Een korte bijeenkomst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal wor den gehouden vrijdag 13 april om 13.45 uur in de aula van Monuta op de Algemene Begraafplaats, Geldeloozepad 20 te Goes, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in voor noemde aula. Mochten wij zijn vergeten u een rouwbrief te zenden, gelie ve u deze advertentie als zodanig te beschouwen. 'De Heere kent degenen, die de Zijnen zijn. 2 Timótheüs 2J9B Met diepe droefheid geven wij u kennis dat, na een kort stondig ziekbed, door de HEERE, uit ons midden is weg genomen mijn innig geliefde vrouw, onze zorgzame moeder en lieve oma Dina Elisabeth de Bat-Weststrate - Dien - echtgenote van Adriaan de Bat in de leeftijd van 66 jaar. Sterke de HEERE ons in dit zware verlies. Waarde: Adrie de Bat Peter en Anita Arne, Jorn Hans en Anja Dione Waarde, 9 april 2007 Julianastraat 45,4414 AR Waarde Mijn vrouw, onze moeder en oma is thuis opgebaard, alwaar u afscheid van haar kunt nemen D.V. woensdag 11 april en donderdag 12 april van 19.30 tot 20.30 uur. De rouwdienst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden D.V. zaterdag 14 april om 10.30 uur in het kerk gebouw van de Gereformeerde Gemeente, Havenstraat 3 te Waarde. Aansluitend zal om plm. 11.30 uur de begrafenis plaats vinden op de Algemene Begraafplaats te Waarde. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in boven genoemd kerkgebouw. Geen bloemen. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, kunt u deze aankondiging als zodanig beschouwen. Psalm 50:15 Diepbedroefd zijn wij door het overlijden van onze lieve, zorgzame tante Dina Elisabeth de Bat-Weststrate Sterke de FIEERE ons allen in dit zware verlies. Kees en Dianne van Iwaarden-Weststrate Janine en Leo Waarde, 9 april 2007 Met droefheid geven wij u kennis van het overlijden van onze geliefde zuster, schoonzuster en tante Dina Elisabeth de Bat-Weststrate in de leeftijd van 66 jaar. Yerseke: M.M. Weststrate J. Weststrate-van Iwaarden Kinderen en kleinkinderen Waarde, 9 april 2007 Ontsteld hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Dien de Bat-Weststrate echtgenote van onze medewerker en collega Adrie de Bat Onze gedachten gaan uit naar Adrie, de kinderen en klein kinderen en wij wensen hen sterkte en kracht toe om met dit verlies om te gaan. Namens directie en personeel van Uitvaartverzorging 'De Bevelanden' Johan Hoekman Goes, 9 april 2007 Wij zouden wel wat willen zeggen maar onze gedachten zijn zo klein flink was je heel je leven moedig ben je tot het einde gebleven flink wil je ook dat wij zullen zijn maar het afscheid doet zo 'n pijn. Verdrietig, maar dankbaar dat hij niet langer moest lijden, is te midden van hen waarvan hij veel hield, rustig in geslapen mijn lieve man, vader en opa Walter Inghels echtgenoot van Janny Dallinga 12 november 1940 t 4 april 2007 lanny Inghels-Dallinga Kinderen en kleinkinderen Diepenbrockstraat 35 4536 GH Terneuzen De crematieplechtigheid heeft volgens persoonlijke wens in besloten kring plaatsgevonden.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 48