Zoek, Vind... Mensen ine .nl 28 I Woensdag 11 maart 2007 PZC Al je liefde heb je ons gegeven mei die herinnering zullen we verder leven. Lijden met een lach en een traan; woorden, soms moeilijk te verstaan. Ie hebt het als een moedig mens gedaan. Wie weet wat jij hebt doorstaan? Verdrietig, maar dankbaar voor alle liefde en zorg voor ons allen, geven wij u kennis dat rustig van ons is heengegaan mijn lieve man. onze vader en opa Willem Kornelis van Nieuwenhuijzen echtgenoot van Engelina de Jonge Oostkapelle, 30 maart 1925 t Veere, 9 april 2007 Veere: E. van Niewenhuijzen-de Jonge Hengelo: Anton en Adrie Leo Oostkapelle: Wim en Rosa Hans en Chantal Marco Anneli en Jeroen Cuijk: Kees en Miep Bert en Monique Marlien en Sander Terneuzen: Carien Serooskerke: Petra en Harry Eline Kristy Tim Onze dank gaat uit naar alle medewerkers van Zorgstroom en Nieuw Sandenburgh voor hun liefdevolle verzorging. Sandenburghlaan 12 4351 RM Veere Op zaterdag 14 april a.s. vindt om 11.00 uur een her denkingsdienst plaats in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg, waarna er aldaar gelegenheid is tot condoleren. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, kunt u deze aan kondiging als zodanig beschouwen. Met verdriet geven wij kennis dat, na een arbeidzaam leven, is overleden mijn geliefde man. onze lieve vader en opa Marinus den Boer in de leeftijd van 84 jaar. Kerkwerve: J. den Boer-Boot Renesse: Corry en Sjaak Bras Kerkwerve: Leo en Ria Jacomine Renesse: Marja Maaike Arno en Jolanda Pauline Kerkwerve: Jenny en Bram Rick Mare Kerkwerve: Nel Eva Simon Zierikzee: Annet 9 april 2007 Vroonstraat 19 4321 AE Kerkwerve De herdenkingsdienst zal gehouden worden vrijdag 13 april in de kerk van de Prot. gemeente te Kerkwerve, aan vang 13.30 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de algemene begraafplaats te Kerkwerve, omstreeks 14.30 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de kerkzaak Met droefheid geven wij u kennis dat de Heere uit onze familiekring heeft weggenomen onze geliefde zwager en oom Marinus den Boer echtgenoot van Jacomina Boot in de leeftijd van 84 jaar. Colijnsplaat: J. Boot-Provoost St-Catharines Canada: G.T. Boot-de Jong Nieuwe-Tonge: C.J. van Burg Zierikzee: A. Wilbrink-Boot Zierikzee: G. Boot M.J. Boot-v.d. Sluis Kerkwerve: B.J. Boot K.J. Boot-de Bakker Neven en nichten 10 april 2007 Maar eens dan komt de dag dat je haar moet laten gaan je verstand zegt dat het goed is maar in je ogen blinkt een traan Bedroefd om het afscheid, maar dankbaar dat we haar zo lang in ons midden mochten hebben, geven wij u kennis dat van ons is heengegaan onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en groot-oma Mariette Augusta Pieters sinds 1990 weduwe van Alfred Baart in de leeftijd van 85 jaar. Koewacht: Rose-Marie van Cadsand-Baart Piet van Cadsand Petra en Albert - Mees Zuiddorpe: Wies Arens-Baart Paul Arens Axel: Miel Baart Jelle Siebe Boris 3 Axel, 10 april 2007 Corr.adres: Matthijsstraat 114576 CN Koewacht De uitvaartdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op vrijdag 13 april om 10.30 uur in de parochiekerk H. Gregorius de Grote, Walstraat 29 te Axel, waarna de begrafenis volgt op begraafplaats "Westerzicht" aan de Westsingel te Axel. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in het Grego- riuscentrum, Walstraat 33 te Axel. Donderdag 12 april is ervan 19.00 - 19.30 uur gelegenheid om afscheid te nemen in het mortuarium op begraafplaats "Westerzicht". Enige en Algemene kennisgeving Na vele jaren van samenzijn en dankbaar voor alles wat hij betekend heeft, moet ik u tot mijn diepe droefheid medede len, dat van mij is heengegaan mijn man Augustinus Edemondus Boerjan "Guust echtgenoot van Yvonne Eugenie Verhoosel geboren te Hoofdplaat 10 februari 1920 overleden te IJzendijke 10 april 2007 IJzendijke: Y.E. Boerjan-Verhoosel 10 april 2007. 4515 BP IJzendijke Bolwerk 9 De crematieplechtigheid van Woord en Gebed waarbij u beleefd wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op zaterdag 14 april a.s. om 11.30 uur in het crematorium Terneuzen, Bel- lamystraat 28c te Terneuzen. Na de plechtigheid is er gelegenheid de familie te condole ren in de aula van het crematorium. t Jezus zei: "Ik ben de opstanding en het le\>en. Wie in mij gelooft zal leven, ook wanneer hij sterft. Johannes 11 25 Moegestreden, maar dankbaar voor een actief en creatief leven, is toch nog onverwacht door de Heer tot Zich ge nomen mijn lieve vrouw, onze moeder en oma in de leeftijd van 88 jaar. Elderina Cornelia den Engelse-Hol in de leeftijd van 88 jaar. Renesse, C. den Engelse Welberg, Anneke en John IJzerman-den Engelse Marcel en Saskia Xiomara 's-Heer Hendrikskinderen, Joke en Henri Borgesius-den Engelse Joris Molenhoek, Esther den Engelse Helmond, Irene en Robert Daum-den Engelse Jeroen en Anke Sylvia Oldemarkt, Lisette en Bei- van der Zwaan-den Engelse 10 april 2007 Putterweg 6 4325 EV Renesse De gedachtenisdienst zal gehouden worden zaterdag 14 april in de Protestantse Jacobuskerk aan de Ring te Renesse, aanvang 11.00 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de algemene begraafplaats aan de Oude Moolweg te Renesse, omstreeks 12.00 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het Dorpshuis, Zeeanemoon weg 1 te Renesse Met droefheid geef ik u kennis dat is overleden mijn ge liefde zuster Krijn a Adrian a Gordijn-van der Maas Burgh-Haamstede: C.J. van der Maas en kinderen 7 april 2007 Mijn hulp komt van de Heer die hemel en aarde gemaakt heeft. Psalm 121 2 Dankbaar voor al haar liefde en zorg gedurende een lang leven, zijn wij nu verdrietig dat van ons is heengegaan onze lieve moeder, oma en oude oma' Lourina van Soelen-Tange sinds 5 mei 1985 weduwe van Simon van Soelen in de leeftijd van bijna 101 jaar. West-Souburg: Jasper van Soelen Oostkapelle: Mien Joziasse-van Soelen Bram Joziasse Rianne en Wayne: Lana Ike en Gonneke; Brian, Finn fob en Rosali Zoutelande: Izak van Soelen Rita van Soelen-Joziasse Ruud Frank en Karen; Ilse, Ellen West-Souburg: Gerard van Soelen Nel van Soelen-de Visser Henri en Nicole Mark t Gerda en Anne-Hans; Gerard, Geanne, Nienke Simone Carolien en Leo Krimpen a/d IJssel: David van Soelen Marian van Soelen-van der Hoek Michiel en Sanne Peter Zorgcentrum "Swerf-Rust", 10 april 2007 Correspondentieadres: Vrijburgstraat 49,4387 AH West-Souburg De afscheidsdienst zal worden gehouden op zaterdag 14 april om 10.45 uur in kerkcentrum "De Schaapskooi", Papegaaienburg te Vlissingen. Voorafgaande aan de dienst is er vanaf 10.15 uur gelegen heid tot afscheid nemen. De begrafenis zal om 12.00 uur plaatsvinden op de begraaf plaats te Oost-Souburg. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot condo leren in voornoemd kerkcentrum. Een bijzonder woord van dank aan het personeel en vrij willigers van Zorgcentrum Swerf-Rust voor de goede en liefdevolle verzorging. Dankbetuiging Mede namens mijn kinderen wil ik u bedanken voor uw har telijk medeleven na het overlijden van mijn lieve man, onze lieve vader, schoonvader, grootvader en overgrootvader Klaas Kort Aangezien het ons onmogelijk is u allen daarvoor persoonlijk te bedanken, betuigen wij u op deze wijze onze oprechte dank. Uit aller naam E.C. Kort-van Marion Terneuzen,april 2007 Een bekende overleden? teken het condoleanceregister I www.mensenlinq.nl Dé site met dagelijks alle overlijdensberichten uit uw regio!

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 30