Familieberichten 26 I Woensdag 11 maart 2007 PZC Bedroefd geven wij u kennis dat, na een kortstondige ziekte en liefdevolle verzorging in Ter Weel te Krabbendijke, van ons is heengegaan onze lieve, zorgzame moeder Jobina Maria Snoep *25-5- 1936 t 9-4-2007 Ian en Esther Kees Alice Correspondentieadres: Oostweg 39 4413 BR Krabbendijke De begrafenis zal vrijdag 13 april om 14.00 uur plaatsvin den op de Algemene Begraafplaats te Krabbendijke. Veel gereisd. Altijd gevaren. Jaap is aan zijn laatste reis begonnen. Bedroefd nemen wij afscheid van Jaap van der Meulen Lid en oud-voorzitter van VVW "Schelde" Altijd belangstellend, vriendelijk en integer. Wij wensen Jannie, de kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Leden en bestuur van de jachthaven WW "Schelde", Vlissingen De Heer is mijn herder Psalm 23 Bedroefd, maar dankbaar dat verder lijden hem bespaard is gebleven, hebben wij na een moeilijke tijd afscheid moeten nemen van mijn geliefde broer, zwager, oom en oudoom Gerard op 't Hof levenspartner van Annie Remijn-Krekelberg t 22-12-1997 Wolphaartsdijk, 16-9-1930 t 's-Heer Arendskerke, 10-4-2007 's-Heer Hendrikskinderen: J. op 't Hof, in herinnering A.G. op 't Hof-Bloem, in herinnering Jan en Marianne Oud-Sabbinge: Hans en Matty 's-Heer Hendrikskinderen: Martin en Lean Wolphaartsdijk: A.J. op 't Hof P.J. op 't Hof-van Strien Renkum: Mare Rijswijk: Guido en Maud Renesse: Maritza en Jan-Willem Achterneven en -nichten Correspondentieadres: Fam. A.J. op 'tHof Kostersweg 3 4471 PK Wolphaartsdijk De afscheidsdienst, waarvoor wij u uitnodigen, zal worden ge houden op vrijdag 13 april om 13.00 uur in de 'Nicolauskerk', Oostkerkestraat 1 te Wolphaartsdijk. Aansluitend zal om plm. 14.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Wolphaartsdijk. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in 'De Brug', Oostkerkestraat 3 te Wolphaartsdijk. Indien wij vergeten zijn u een rouwkaart te sturen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Een bijzonder mens is heengegaan bescheiden en vriendelijk je toonde altijd je warme belangstelling je hoorde bij ons we zijn dankbaar je gekend te hebben je hebt een bijzondere plaats in ons hart Gerard op 't Hof t 's-Heer Arendkerke 10 april 2007 levenspartner van Annie Remijn-Krekelberg j" 1997 Goes René Remijn, Mieke Remijn-van Stel Elaine en Cesco, Sarah en Sjoerd Wolphaartsdijk Merien van Loo, Ilse van Loo-Remijn Jikke, Bouw en Nicole Tuur Remijn, Rinske Karman Tom Remijn, Stans Sinay Ronald en Lilian, Ferdy Remijn, Levi en Kenny Parent Goof Remijn, Sylvia Rietbergen Laurus Remijn Marja Dekker, Kees van Liere Kloetinge Wolphaartsdijk Middelburg Psalm 39 Bedroefd, maar vol goede herinneringen aan haar leven, delen wij u mee dat, toch nog onverwacht, door de Heere uit ons midden is weggenomen mijn innig geliefde vrouw en onze lieve zorgzame moeder, oma en overoma Catharina Adriaanse-Poppe echtgenote van Jozias Adriaanse in de leeftijd van 77 jaar. Biggekerke: J. Adriaanse Sint Laurens: Jannie en Jan van der Maas-Adriaanse Freddy en Daniëlle Gerjan, Werner Johnny en Arianne Miranda en Arie Mart leanet en Frans-Jan Leon Kloetinge: Betsie en Adrie Koole-Adriaanse Jacky en Marieke Joan Bianca Grijpskerke: Ko en Joanke Adriaanse-Abrahamse Katinka en Wilco Sjaco en Mathilde Ardjan West-Souburg: Joke en Peter Verhage-Adriaanse Christa Sander Joram 10 april 2007 Zoutelandseweg8 4573 AM Biggekerke Vrijdag 15 april is er gelegenheid tot condoleren van 19.00 tot 19.30 uur in de kerk van de Gereformeerde Gemeente, Valkenburgstraat 25 te Meliskerke. Hier zal D.V. ook de rouwdienst gehouden worden voor familie en belangstellenden op zaterdag 14 april om 11.00 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraaf plaats te Biggekerke om 12.00 uur. liever geen bezoek aan huis geen bloemen Indien wij vergeten zijn u een rouwbrief te sturen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Met droefheid geven wij u kennis dat de Heere uit ons mid den heeft weggenomen onze geliefde zus, schoonzus en tante Catharina Poppe echtgenote van J. Adriaanse in de leeftijd van 77 jaar. Goes: Meliskerke: Meliskerke: Zoutelande: Meliskerke: Kloetinge: Meliskerke: Middelburg: Meliskerke, 10 april 2007 J. Harinck-Poppe P. Harinck t M.Poppe M.C. Poppe-de Potter t J. Poppet A. Poppe-Bakker A.Poppe W. Poppe-Wondergem S. Maljaars-Poppe W. Maljaars P. Dekker-Poppe t C.J. Dekker E. Matthijsse-Poppe A. Matthijsse W. Boogaard J. Visser Neven en nichten Verdrietig zijn wij door het plotselinge overlijden van onze gewaardeerde buurvrouw Catharina Adriaanse Poppe Suus Wisse A.Vermeulen M.Vermeulen-Wisse (in herinnering en kinderen Sterke de Heere Joost en de kinderen, klein- en achterklein kinderen. Biggekerke, 10 april 2007 Voor een zorgzame begeleiding UITVAARTZORGCENTRUM De Bevelanden J.C. Hoekman Geideioozepad 20,4463 AJ Goes (0113) 227525 Uw wensen vooraf kenbaar maken? Maak vrijblijvend een afspraak voor een oriënterend gesprek www.uitvaartzorgcentrum.nl Afscheid nemen is met zachte vingers wat voorbij is dichtdoen en verpakken in de goede gedachten ter herinnering Met al haar levenslust en wilskracht heeft zij deze strijd niet kunnen" winnen. Bedroefd maar dankbaar dat verder lijden haar bespaard is gebleven hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve zorgzame vrouw, onze lieve moeder en trotse oma Janna Johanna van de Schraaf-Goosen echtgenote van Jacob van de Schraaf Nieuwerkerk, 15 februari 1930 Goes, 9 april 2007 Onze dank gaat uit naar het personeel van Ter Valcke'voor de liefdevolle verzorging. Goes: Jaap van de Schraaf Roosendaal: Mineke de Winter-van de Schraaf Henk de Winter Oudenbosch: Anja Rampaart-van de Schraaf Walther Rampaart Mike Correspondentieadres: Jasmijnberg 45 4708 MN Roosendaal Er is gelegenheid tot afscheid nemen op vrijdag 13 april van 10.45 tot 11.10 uur in rouwcentrum 'De Bevelanden', Geideioozepad 20 (naast de Alg. Begraafplaats) te Goes. Aansluitend zal om 12.00 uur de crematieplechtigheid, waarbij u wordt uitgenodigd, plaatsvinden in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middel burg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren en samenzijn in de condoleanceruimte van het crematorium. Indien u geen rouwkaart heeft ontvangen, kunt u deze aankondiging als zodanig beschouwen. Met verdriet geven wij kennis van het overlijden van onze lieve zuster, schoonzuster en tante Jannie v.d. Schraaf-Goosen echtgenote van Jacob v.d. Schraaf Goes: P.K. Goosen M. Goosen-Rijnhout Wilhelminadorp: K. Nijsse-Goosen J.L. Nijsse Kortgene: J. Platschorre-Goosen L.J. Platschorre t Goes: K. Goosen G.M. Goosen-Nijsse Wolphaartsdijk: N. Goosen M.J. Goosen-Bakker Neven en nichten Goes, 9 april 2007 Heden overleed onze lieve schoonzus Jannie van de Schraaf-Goosen echtgenote van J. van de Schraaf Familie van de Schraaf Goes, 9 april 2007 Het doet ons veel verdriet afscheid te moeten nemen van onze dierbare vriend Ko Hamelink Onze jarenlange wanne vriendschap zal altijd in onze herinnering blijven. Kees van Tatenhove Addie de Bree Zorg... Respect... Aandacht... vl| na het osprlijdeti. ^T^ÊÊÊL

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 28