dicht bij de compositie Door droogte een groter risico op duinbranden Middelburg kiest voor gasauto's Executieverkoop Be\astingdienst WPZC Woensdag 11 april 2007 23 Henk van Putten is organist in hart en nieren. Liefde voor het orgelspel is er thuis met de paplepel ingegoten. „Toen ik negen was, kreeg ik al orgelles van mijn vader." foto Ruben Oreel middelburg - Alle nieuwe auto's van de gemeente Middelburg lo pen voortaan op aardgas, behalve vrachtwagens. De gemeente wil daarmee bijdragen aan een beter milieu. Uit onderzoek blijkt dat aardgas beter voor het milieu is dan biobrandstof Het is nu nog lastig om vrachtwa gens op aardgas te laten rijden. De gemeente kiest daarom bij vracht wagens voor schonere dieselmoto ren. Oude trucks krijgen een filter. Bij de milieustraat op Arnestein komt een vulstation voor de auto's die op aardgas gaan rijden. Brandweercommandant Veere denkt nog niet aan brandstichting. Emile Caion domburg - De brandweer is mo menteel extra paraat in verband met het warme en droge weer. De afgelopen week moesten de verschillende korpsen van de ge meente Veere al vijfmaal uitruk ken voor duinbrandjes. Telkens ging het om een paar vierkante meter, aldus brandweercomman dant R. Baijens. De oorzaak van die brandjes weet hij niet. Hij gaat er voorlopig wel vanuit dat het niet om brandstich ting gaat maar dat bijvoorbeeld slordig weggegooide sigaretten die brandjes veroorzaakten. Baijens benadrukt dat het Wal- cherse duin- en bosgebied momen teel erg droog is. Om die reden raadt hij aan zeer voorzichtig te zijn met open vuur. De brandjes konden zich niet uit breiden omdat de brandweer tel kens vroeg werd gewaarschuwd en omdat het maar matig waaide. Ook krijgt de brandweer regelma tig assistentie van mensen die in de buurt zijn. Zo gingen afgelopen donderdag enkele mensen bij Kou- dekerke een beginnend duinbrand je te lijf met brandblussers. Die hulp is volgens Baijens zeer wel kom maar hij adviseert wel om voorzichtig te zijn. Brandblussers zijn volgens hem meestal niet de ideale middelen om een duinbrand te bestrijden. De Veerse brandweerwagens zijn allemaal voorzien van zogenaam de vuurzwepen om dat werk te doen. Dat zijn een soort zwabbers met aan het uiteinde een metalen waaiervorm. Dat is volgens hem een goed middel om duinbranden te bestrijden. Als het vuur uit is wordt de brandplek ook nog eens met water bespoten om eventuele smeulende resten te doven. Op donderdag 12 april 2007 om 11.00 uur vindt een openbare verkoop plaats. De verkoop komt voor rekening van: Flaix C.V. Te koop wordt aangeboden: een café-inventaris waaronder: draaitafels Technics; BPM studio, type RCP-2001-A; controle panelen voor spots; rookmachine; KTV's; electrische dripsystemen merk Lindberg; stereo-installatie met verster kers, boxen dimmerpack; Trussysteem driehoe kig zilverkleurig (ong. 25 m.) en wat verder te koop zal worden aangeboden. De plaats van verkoop isMiddelburg, Plein 1940 3. Bezichtiging donderdag 12 april 2007 van 09.30 uur tot 11.00 uur. Alleen contante betaling. Geen opgeld. De verkoop vindt plaats in opdracht van de Belastingdienst/ Zuidwest/kantoor Goes, Stationsplein 21 te Goes. Voor inlichtingen en of informatie omtrent het wel of niet doorgaan van de verkoop 06-13 54 03 98 De belastingdeurwaarder belast met de executiever koop. Oude vuilniswagen gaat naar Servië middelburg - De Servische stad Varvarin krijgt een oude vuilnis auto van de gemeente Middelburg. De auto is afgeschreven, de ver koopwaarde is ongeveer vierdui zend euro. De gemeente koopt zelf een nieuwe wagen. In Varvarin, een gemeente van 25.000 inwoners, is nu één vuilnis auto beschikbaar. De burgemees ter van de stad heeft Middelburg om hulp gevraagd. Eerder al schonk Middelburg drie oude vuil niswagens aan Bosnië. Middelbur ger M. Aalders heeft daar een vuil ophaaldienst opgezet. Bewoonster betrapt en overmeestert dief renesse - Een dertigjarige inwo ner van de Belgische plaats Geel is gisterochtend aangehouden. Hij werd tussen vijf en zes uur 's ochtends op heterdaad betrapt toen hij in een pand aan de Vroon- weg aan het inbreken was; de be woonster van het pand had hem in de gaten gekregen. De 37-jarige bewoonster wist de man te overmeesteren en hem vervolgens aan de politie over te dragen. De inbreker is inge sloten. Dance Tour trekt langs Vlissingse kroegen vlissingen - Liefhebbers van dan- ce-muziek kunnen vrijdagavond te recht bij de dance tour in Vlissin- gen. Die avond treden diverse dan- ce-acts op in cafés in het centrum van de stad. De tour trekt langs de cafés Fraggles, Popeye, 2xbellen, Pare Central, De Dop, Soif en De Concurrent. Artiesten die mee doen, zijn onder anderen de dj's Sandstorm, Dino, Jouri Jamison en Francois en Paul Rounders. De Dance Tour begint om 22.00 uur. Toegang tot de cafés waar wordt opgetreden, is gratis. Avondje zware kost in podium Brogum zierikzee - Doom metal, een va riant van death metal, staat za terdagavond op het programma in poppodium Brogum in Zierik- zee. Tijdens de doom-night treden op: Heawy Lord uit Hellevoetsluis, In Age and Sadness uit Flakkee en hoofdact Officium Triste. Deze laatste band zich laat inspireren door de muziek van bands ais Para dise Lost, Anathema en My Dying Bride. Het avondje zware metal in Brogum begint om 21.30 uur. (aanbii

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 25