familieberichten Dinsdag 10 april 2007 PZC Voor meer informatie over adverteren op deze pagina of voor uw advertentie-reserveringen: Tel 076.5 312 550 Fax 076.5 312 340 E-mail familieberichten@pzc.nl S.V.P. Uw opdracht voorzien van adres en telefoonnummer waar u te bereiken bent! Afsluittijden: overlijdens- en geboorteadvertenties Plaatsingen dinsdag t.m zaterdag daags voor plaatsing tot 17.00 uur. Plaatsingen maandag: zondag tot 18.00 uur. Overige familieberichten 2 werkdagen voor plaatsing tot 15.00 uur. Telefonische opdrachten voor de uitgave van maandag kunt u zondagmiddag tussen 16.00 en 18.00 uur doorgeven. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. Familieberichten bekijken op internet ga naar: www.pzc.nl keuzeblok mensenlinq Informatie advertentietarieven: www.pzcadverteren.nl C/- 'Jij bent weg maar dichterbij dan ooit. (Blöf) Verdrietig en toch vol verwondering voelen wij ons. Na een periode van ziekte is op 44-jarige leeftijd overleden onze lieve zoon, broer en oom Jan Sijbrands Onze gedachten zijn bij Cynthia, Stefan en Martin. Nelly Kool Siem en Hannah Sijbrands-Bos Anne en Ilse, Jochem, Rinke Bertie en John Simon en Vivian, Demy Almelo, 6 april 2007 correspondentie: de Gent 10, 7609 DG Almelo Het leven is een feest, ik was uitgenodigd en heb ervan genoten. Uit ons leven is plotseling weggerukt mijn lieve man, onze pa en opa Willie van den Boom Nijmegen, 27 augustus 1944 Vlissingen, 6 april 2007 Wij zijn verbijsterd en verdoofd door dit enorme verlies. Het zal nooit meer zijn zoals het was. Vlissingen: Hennie van den Boom Rotterdam: Guido en Alies Noor, IJsbrand Groningen: Lennard en Annemieke Boulevard Bankert558 4382 AC Vlissingen Will is opgebaard in het Uitvaartcentrum H. Jobse, Bach- weg 2 te Middelburg, alwaar geen bezoek. Er is gelegenheid om persoonlijk afscheid te nemen op donderdag 12 april van 11.30 tot 12.30 uur in de kapel van de Onze Lieve Vrouwe Kerk, Singel 106 te Vlissingen. Aansluitend wordt hier om 13.00 uur de uitvaartdienst worden gehouden. De begrafenis vindt om 14.30 uur plaats op de begraaf plaats te Vlissingen. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid elkaar te ontmoeten in Restaurant "Solskin", Boulevard Bankert 58 te Vlissingen. Wij zijn verbijsterd door het plotseling overlijden van onze goede vriend en golfmaatje Will van den Boom Wij zullen hem ontzettend missen. Janny en Rinus Marianne en Ben Mattie en Ab Wilmaen Henk Hanneke en Wim Matty en Maurice Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het plotseling overlijden van onze golfmaat Will van den Boom Wij zullen hem ontzettend missen. Competitieteam Goes 3 Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het plotseling overlijden van onze golfmaat Will van den Boom Wij zullen hem ontzettend missen. Early birds, Goes Met grote verslagenheid ontvingen wij het droeve bericht van het plotseling overlijden van onze vriend van het eer ste uur, Will van den Boom We zullen hem enorm missen! Wij willen Hennie, Guido en Alies, Lennard en verdere familie heel veel sterkte toewensen met dit grote verlies. Hans en Maja Maarten en Loura Sake en Marianne Verbijsterd, verslagen en intens verdrietig. Wij zullen je prettige aanwezigheid, inzet en je innemen de schaterlach gaan missen. Onze golfmaat Will van den Boom Wij wensen Hennie, kinderen en familie heel veel sterkte met dit grote verlies. Je Golfmaten Goese Golf Club International 18 GGCI-18 Will van den Boom We zijn sprakeloos en verbijsterd. In de vroege ochtend van 6 april is Will ons plotseling ont vallen. Hij was ruim 15 jaar een markante Lion en we gaan hem vreselijk missen. We wensen Hennie, de kinderen en de kleinkinderen alle sterkte toe bij het verwerken van dit verlies Bestuur en leden van de Lionsclub Vlissingen Met ontroering namen we kennis van het plotseling over lijden van onze oud-sponsor en zeer gewaardeerd team lid Will van den Boom Wij zullen ons Will herinneren als een markante persoon lijkheid binnen ons team, die zowel naast als op de baan altijd op een onvergetelijke manier aanwezig was; zowel op het persoonlijke vlak als binnen de lijnen was en bleef Will een zeer prettige mede- of tegenstander. We zijn heel dankbaar dat we namens jou, maar vooral ook met jou, vele plezierige tennisuurtjes hebben mogen beleven; we zullen je aanwezigheid heel erg missen. Onze gedachten gaan uit naar Hennie, de kinderen en kleinkinderen, wij wensen jullie veel sterkte. HERDER tennis sponsorteam Ronald Wilfred Rolf Marc Piet Sjaak Jo Herman Ko C'estfini Na een strijd van 18 maanden, die zij steeds weer positief aanging, is net na het halen van haar laatst gestelde doel een einde gekomen aan het leven van onze lieve zus Astrid A.E.Y. Peek 7 april 1942 Middelburg t 8 april 2007 Wij zijn hciar goede buren, tennis- en bridgevrienden en haar "Bossche" vriendenschaar dankbaar voor hun steun en raad en véél daad. broers en zussen Correspondentieadres: E. Peek Caro van Eycksingel 30 2135 TC Hoofddorp De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op vrijdag 13 april a.s. om 14.00 uur in het crematorium aan de Weste lijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in rouwcentrum 'Middelburg', aan de Buitenhovelaan 1 In plaats van bloemen graag een bijdrage in de aanwezige collectebus van het Lilianefonds. Heeft u geen kaart ontvangen, dan kunt u deze aankondi ging als zodanig beschouwen. U bent van harte welkom. Een sterke boom is geveld. Na een kortstondig ziekbed is mijn lieve, zeer zorgzame man, onze lieve, onvergetelijke vader en opa van ons heen gegaan. Pieter Marinus Sonke Kloetinge, 17 november 1931 t Goes, 7 april 2007 Biezelinge: J. Sonke-Wisse Corrie Sonke (in herinnering) Will Sonke (in herinnering) Jeannet Hamelink-Sonke en Dick Hamelink Marielle Hamelink en Wouter de Kort Rick Hamelink Waardekensstraat 514421 KK Biezelinge Mijn man, onze vader en opa is opgebaard in de 24-uurs familierouwkamer van rouwcentrum 'De Bevelanden', Kits- kinderscheweg 1 (op de Algemene Begraafplaats) te Kapel- Ie, alwaar geen bezoek. De afscheidsdienst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden woensdag 11 april om 13.15 uur in bovengenoemd rouwcentrum. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Kapelle. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het rouwcentrum. Liever geen bezoek aan huis. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, kunt u deze aankondiging als zodanig beschouwen. Bedroefd zijn wij door het overlijden van mijn geliefde broer, zwager en oom Piet Sonke W.J. Sonke en P.C. Sonke-de Wit Karin en Eef, Veerle Peter en Serana Petra en John, Rosalie Bedroefd geven wij u kennis van het overlijden van onze zwager P.M. Sonke Schore: N. Wisse Kapelle: M. Wisse-Fossen Kapelle: C. Wisse M.E. Wisse-de Vos Domburg: D. Pattenier - Wisse Kapelle: C. Luteijn - Wisse Verdrietig zijn we door het plotselinge verlies van onze geliefde Ome Piet We wensen tante Janna, Jeannet en Dick, Marielle, Wouter en Rick veel sterkte toe. Leo en Cobi Luteijn Cor en Evalien Luteijn Piet en Mariandel Louws Jan-Kees en Marriët Luteijn Neven en nichten Kapelle, 7 april 2007 Rust zacht Ome Piet Frank, Natasja, Naomi en Wessel Lianne en Jaap Anne-Marie, Ko en Esra Verdrietig zijn we door het overlijden van onze buurman Piet Sonke Zijn vriendschap en behulpzaamheid zullen we nooit vergeten. C. Moeleker Rini en Tan ja Sinke Raymon, Mark Karola v.d. Endt en Johan Sascha s Begrafenis- en Crematieverzorging OVERTOOM-GROEN Kantoor en rouwcentrum: Van Dishoeckstraat 620 4382 XW Vlissingen Telefoon: 0118-413417

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 8