50 I Dinsdag 10 april 2007 PZC
UIT
ZATERDACVOETBAL
Vierde klasse A: SVD-Apollo 2-1, Cad-
zand-Coes 9-0, Borssele-Arendskerke
1-1, Goes-Arendskerke 0-3.
Col. Boys 23-62 Nieuwland
Wolfaartsd. 23-52 SVD
Apollo 23-46 DFS
Wemeldinge 23-39 Spui
Arendskerke 23 -40 Borssele
H'kerke 23-32 Cadzand
MZVC 23-31 Goes
Vierde klasse B: Stavenisse-SPS 0-3,
Vrederust-ZPR 2-2, WIK-Smerdiek 1-0,
ZPR-FSV 4-2, Brouwershaven-WIK 1 -0.
ZPR 23-58 SPS 23-31
Yerseke 24-53 Chrislandia 23-28
ZSC 23-49 WIK 23-27
FSV 23-46 Vrederust 23-20
Mevo 23-41 Brouwersh. 23-17
Kruiningen 23-40 Stavenisse 23-13
Smerdiek 24-37 Waarde 23- 7
RESERVES ZATERDAG
Tweede klasse B: SPS 2-Kogelvangers
2 0-0.
Zwaluwe 2 17-48 SPS 2 17-20
Olympia 2 18-36 Gunners 2 18-18
Kloetinge 4 18-31 SKNWK 2 18-17
Drechtstr. 2 19-29 Duiveland 2 17-12
WHS 2 18-23 Klundert 2 18-12
Kogelv. 2 18-21
Derde klasse A: Zeelandia 7-Hoek 4
4-0, Bevelanders 2-Meeuwen 3 0-0, Zee
landia 7-Nieuwdorp 2 1-2.
Mevo 2 20-40 GPC 3 20-29
Seroosk. 3 19-39 Oostkap. 3 20-27
Meeuwen 3 19-31 Zeelandia 7 19-25
Beveland. 2 20-30 Tern. Boys 3 19-24
Nieuwd. 2 19-30 Spui 2 20-22
VCK 2 20-29 Hoek 4 19- 4
Derde klasse B: Arendskerke 2-WHS 3
1-1.
Krabbend. 2 20-49 Apollo 2 20-22
Thol. Boys 2 20 -40 WC 2 20-21
Seroosk. 4 20-37 WHS 3 20-20
Wolfaarts. 2 20-34 Kruiningen 2 20-19
SSV 3 20-31 Yerseke 3 19-16
Arendsk. 2 19-24 Tem. Boys 4 20-16
Reservebeker, kwartfinales: Arnemui-
den 3-Hoek 2 2-4, Zwaluwe 2-Yerseke 2
4-0, Roosendaal 2- HW'24 2 1-0, Zeelan
dia M. 3-SKNWK 2 4-1.
ZONDAGVOETBAL
Eerste klasse C: Rhode-WSC 0-1, Rho-
-de-Terneuzen 2-1
9 11 5 3 38 32-14
4 37 35-20
3 36 32-15
6 31 24-24
6 29 24-22
5 28 25-20
5 24 23-20
Best Vooruit
19 11
5
Desk
19 11
4
WSC
19 10
6
Unitas'30
19 9
4
Nuenen
19 8
5
OSS'20
19 7
7
TOP
19 5
9
Terneuzen
19 6
5
SINT-MAARTENSDIJK - De voetbalsters van Smerdiek zijn jesdijk op 1-0, waarna de ploeg voor rust verzuimde ver-
na de 3-1-nederlaag tegen Muiden nog niet zeker van der afstand te nemen. De tweede helft was voor de be-
lijfsbehoud in de eerste klasse. zoeksters. Zij profiteerden van blunders in de achter-
Al na twee minuten kwam Smerdiek door Lenny Stout- hoede. foto Willem Mieras
7 2 10 23 24-35
5 6 8 21 21-23
4 1 14 13 19-40
2 4 13 10 18-43
SC 't Zand-EBOH
Internos 19
Rood Wit V 19
Rhode 19
RKDVC 19
Tweede klasse E:
3-1.
Unitas
RCS
SC 't Zand
Longa
Madese B.
EBOH
Dongen
Oosterhout
Halsteren
BSC/
Vlissingen
Zierikzee
Vierde klasse A: Biervliet-Hontenisse
0-3.
Clinge 19 15 3 1 48 59-20
Axel 19 13 5 1 44 45-16
19 14
3
2
45
63-20
19
8
6
5
30
46-33
19
9
3
7
30
35-27
19
8
5
6
29
28-33
19
7
7
5
28
29-22
19
8
4
7
28
33-30
19
6
8
5
26
25-24
19
7
4
8
25
25-31
19
7
3
9
23
31-40
19
6
4
9
22
22-32
19
6
3 10
21
25-37
19
2
2 15
8
18-51
19
9
19
7
19
8
19
7
19
7
19
6
19
5
19
5
19
4
19
4
Ria W
Aardenburg
Breskens
Hulsterloo
Hontenisse
Biervliet
Koewacht
IJzendijke
Sluiskil
Corn Boys
Vierde klasse B: Divo-
Val Aan-Grenswachters
zen 2-2.
FC Bergen
Walcheren
Zeeland Sp.
Domburg
Luctor'88
Schutters
Grenswacht.
Patrijzen
Val Aan
5 32 34-31
5 28 36-24
8 27 44-36
7 26 26-27
9 24
9 22
4 10 19
3 11 18
4 11 16
2 13 14
FC Bergen 3-3,
1-2, Odio-Patrij-
31-28
20-29
29-41
31-48
23-42
20-56
Odio 19 4 7 8 19 26-39
Divo 19 5 3 11 18 30-40
Noorman. 19 3 2 14 11 25-50
Vijfde klasse C: Dioz-SC Kruisland 0-1.
NSV 19-51 Lepelstr. B. 19-27
Schijf 19-47 Moerstraten 19-26
Devo 19-46 Cluzona 19-20
Dioz 19-32 Vosmeer 19-11
Achtmaal 19-31 SC Kruisland 19 7
NVS 19-28 SC Welberg 19-3
RESERVES ZONDAG
19 14
4
1
46
51-16
19 14
2
3
44
51-19
Eerste klasse: Jeka 2-HW24 2 2-1,
19 10
4
5
34
39-31
RCD 2-Halsteren 3 6-1.
19 10
1
8
31
35-24
Internos 2 19-40 Noad 2
19-25
19 9
1
9
28
29-33
Jeka 2 19-39 RCD 2
19-23
19 6
5
8
23
28-36
Moerse B. 2 19-36 Zierikzee 2
19-22
19 7
3
9
23
25-35
Papendr. 2 19-35 Unitas'30 2
19-15
19 6
4
9
22
30-36
HW'24 2 19-31 Halsteren 3
19-13
19 5
6
8
21
23-33
BSC 2 19-31 Vlissingen 2
19-7
^-Tweede klasse 201: MOC17 2-Zeelan-
dia M. 2 6-2.
RCS 2 19-53 Terheijden 219-26
SC Gastel 2 19-40 Terneuzen 2 19-20
MOC'17 2 19-38 Steen 2 19-18
Dosko 2 19-31 Zundert 2 19-15
Zeelandia 2 19-30 Alliance 2 19-14
Goes 2 19-26 HW'24 3 19-11
Tweede klasse 202: Gilze 2-TSC 2 (in
59e minuut gestaakt bij 0-1), IFC 2-Veer-
se Boys 2 3-1, IFC 2-RKTW 2 1-0, TSC
2-Bavel 2 3-0.
SC 't Zand 2 19-43 Zeelandia 3 19-23
Jeka 4 19-41 Hardinxv. 2 19-20
TSC 2 18-38 Gilze 2 18-17
Oosterh. 2 19-33 Dubbeld. 2 19-17
IFC 2 19-28 VeerseB. 2 19-15
RKTW2 19-27 Bavel 2 19-15
Derde klasse: HW'24 4-Luctor'88 2
0-0, Patrijzen 2-Breskens 2 2-0.
Walcheren 2 18-41 Clinge 2 17-20
Patrijzen 2 16-33 Oostburg 2 17-18
HW'24 4 17-33 Breskens 2 17-15
Luctor'88 2 17-30 IJzendijke 2 17-13
Domburg 2 18-29 RCS 3 17- 5
Hontenis. 2 17-23
VROUWENVOETBAL
Eerste klasse: Smerdiek-Muiden 1-3,
Buitenveldert 2-Ter Leede 2 0-6.
RCL 20-47 Wartburgia 20-25
Reiger Boys 19 - 44 Rijsoord 19-23
Ter Leede 2 19-37 Smerdiek 19-20
Muiden 20-35 Jodan Boys 20-17
Rijnvogels 20 - 34 Stedoco 2 20-14
Oostkapelle 19-30 Buitenvel. 2 19- 1
Derde klasse: Tricht-Stedoco 3 1-5, Pa-
pendrecht-Wieldrecht 2-2.
Stedoco 3 19-44 Everstein 19-26
GJS 19-41 Kerkwijk 19-19
Peursum 19-40 Wieldrecht 18-18
WIK 19-33 Zierikzee 19-17
Papendrecht 18-27 Tricht 19-14
Oostkap. 2 19-26 Meeuwen 19-12
Vierde klasse: Dauwendaele-Zeeland
Sport 5-0, Kruiningen-Smerdiek 2 3-1,
Rijsoord 2-Patrijzen 2-0, Nieuwdorp-Noor-
mannen 4-1, Zeeland Sport-Rijsoord 2
0-6.
Kruiningen 20-49 Rijsoord 2 19-27
Nieuwdorp 19-46 Gr. Lindt 19-24
Gastel 18-45 Smerdiek 2 19-19
Aardenburg 19-33 Patrijzen 19-12
Dauwend. 19-33 Wemeldinge 18- 7
Noorman. 20-33 Zeel. Sport 19- 5
>- Vijfde klasse: Zaamslag-Walcheren
3-0, Veere-Nieuwland 3-4, ZSC-SVD 7-1,
Zaamslag-Zeelandia M. afg.
RCS 18-54 Zaamslag 16-18
Wolfaartsd. 18-41 Zeelandia 17-16
Walcheren 17-29 Thol. Boys 17-16
ZSC 18-29 Veere 17-10
Nieuwd. 2 17-28 SVD 17- 7
Nieuwland 18-24
UIT
ATLETIEK
Ferrara (Ita). Europa Cup 10.000m. Mannen:
1. Pollmacher (Dui) 28.17,17, 2. Weidlinger
(Oos) 28.19,11, 3. Castillejo (Spa) 28.32,70, 8.
Schutgens (Ned) 29.07,41, 14. Butter (Ned)
29.34,79. Uitgevallen: Choukoud (Ned). Vrou-
'wen: 1. Abeylegesse (Tur) 31.25,15, 2. Holovts-
jenko (Oek) 31.59,98, 3. De Vos (Bel)
32.07,62, Uitgevallen: Borst (Ned).
Utrecht. Marathon. Mannen: 1. Kiplagat
(Ken) 2.11.16, 2. Chumba (Ken) 2.11.22, 3. Ro-
no (Ken) 2.13.33, 4. Cheburet (Ken) 2.16.08,
5. Kosgei (Ken) 2.19.20.
p. AUTOSPORT
Heinkenszand. Paasrit. A-klasse: 1. L. Wou
ters (Vlissingen) 207 strafpunten, 2. L. Water
man (Oost-Souburg) 227, 3. A. Wouters
(Oost-Souburg) 237, 4. N. de Kok (Krabbendij-
ke) 256, 5. J. Leendertse ('s-Gravenpolder)
333. B-klasse: 1. C. Smits (Bergen op Zoom)
352, 2. A. Cevaal (Ritthem) 376, 3. W. Olie
(Hellevoetsluis) 416, 4. L. Verhage (Koudeker-
ke) 454, 5. M.J. Neels (Krabbendijke) 461.
C-klasse: 1. J. Sonke (Yerseke) 252, 2. B. van
-^en Ent (Vlissingen) 276, 3. M. Moerenhout
(Melissant) 292, 4. R. Beerepoot (Kruiningen)
300, 5. M. Nieuwenhuijzen (Kruiningen) 315.
BASKETBAL
Vrouwen, hoofdklasse: Virtus - EBBC 61-42.
Overgangsklasse: JRC Boxtel 2 - ABC 74-36.
Mannen, hoofdklasse: Virtus - EBBC 89-63.
Meisjes U18: OBC - Quo Vadis 69-25.
BILJARTEN
Manisa (Tur). WB driebanden. Eerste ronde:
Bruijn (Ned) - Kostistansky (Oos) 3-0
(15-9 15-13 15-12/gem. 1,551-1,214). Kwart
finales: Jaspers (Ned) - Forthomme (Bel) 3-1
(12-15 15-12 15-7 15-5/1,900-1,344), Blom-
„H.hl (Zwe) - De Bruijn (Ned) 3-0 (15-7 15-1
15-6/2,812-0,933), Sayginer (Tur) - Zanetti
(Ita) 3-1 (15-8 2-15 15-4 15-11/2,136-1,809),
Sanchez (Spa) - ÈOzcan (Tur) 3-1 (14-15 15-6
15-9 15-10/1,735-1,212). Halve finale: Blom-
dahl (Zwe) - Jaspers (Ned) 3-2 (15-9 15-3
6-15 9-15 15-9/2,400-2,040), Sanchez (Spa) -
Sayginer (Tur) 3-1 (14-15 15-7 15-12 15-5/
2,458-1,695). Finale: Blomdahl - Sanchez 3-2
(15-8 4-15 15-11 7-15 15-11/1,513-1,666).
Landelijke competitie driebanden groot.
Derde divisie, poule 4. De Stene Brug -
Royal/De Parel 0-8: Piet Koek - Dirk Vlerick
22-35, 41; Arjo Hollesatelle - Eddie van
Coethem 23-35, 47; Wim de Kok - Mathieu
Vlerick 10-30, 18; Marco van der Hout - Jens
van Dam 19-30, 47. Vierde divisie, poule 5.
De Geslootene Boom - DSMK 2 4-4: Etienne
Juan-Jose Haedo.
van Damme - Fred Knipscheer 24-30, 47; Al-
bert Lacante - Goof de Bok 14-25, 29; Ben de
Waal - Peter Cortini 25-16, 50; Rob Duitem-
eyer - Fons Daems 20-7, 38.
GOLF
Augusta. Masters. Eindstand: 1. Johnson
(VSt) 289, 2. Woods (VSt), Coosen (ZAf), Sab-
batini (ZAf) 291, 5. Rose (GBr), Kelly (VSt)
292.
Axel. Paastrofee De Woeste Kop, 18 holes
stableford. Cat. 1: 1. M. de Men (Terneuzen),
2. Jean-Loup Deltour (Hulst), 3. Simon Honge-
naert (Destelbergen). Cat. 2: 1Jan Lipjes (Bres
kens), 2. Ankie de Doelder (Philippine), 3. Ge
orge Deschuyter (Stekene). 18 holes stroke-
play. Cat.1: 1. Thierry de Schrijver (Terneu
zen), 2. Ineke Jongsma (Hoek), 3. Jan den Doel
der (Terneuzen). Cat. 2: 1Betty van Hof (Aar
denburg), 2. Walter van Beek (Sinaai), 3. Ger
ard Puylaert (Hulst).
HOCKEY
Madrid (Spa). Europa Cup bekerwinnaars.
Mannen, groep A: Amsterdam (Ned) - Club
an der Alster (Dui) 0-0, Royal Beerschot (Bel) -
WKS Poznan (Pol) 1-4. Eindstand: 1. Amster
dam 3-7 (13-0), 2. Poznan 3-6 (7-12), 3. Club
an der Alster 3-4 (4-4), 4. Beerschot 3-0
(2-10). Groep B: Dinamo Elektrostal (Rus) - SS
Lazio (Ita) 3-2, Cannock (Eng) - Club de Cam-
po (Spa) 3-2. Eindstand: 1. Cannock 3-9
(16-5), 2. Club de Campo 3-6 (13-3), 3. Dina
mo 3-2 (6-12), 4. Lazio 3-0 (2-17). Finale: Am
sterdam - Cannock 6-2 (2-0). Om derde
plaats: Club de Campo - Poznan 4-3 (2-3).
Vrouwen, groep A: Amsterdam (Ned) - Vikto-
ria Smolevitsji (WRu) 9-0 (6-0), Club de Cam
po (Spa) - Libertas San Saba (Ita) 8-0 (3-0).
Eindstand: 1. Club de Campo 3-7 (14-1), 2.
Amsterdam 3-7 (14-2), 3. Viktoria 3-3 (2-14),
4. Libertas 3-0 (1-14). Groep B: Glasgow
Western (Sch) - Old Alexandra (Ier) 4-1,
Rot-Weiss Köln (Dui) - Canterbury (Eng) 2-1.
Eindstand: 1. Köln 3-9 (8-3), 2. Canterbury
3-6 (9-2), 3. Glasgow 3-3 (5-9), 4. Old Alexan
dra 3-0 (2-10). Finale: Club de Campo Madrid
- Rot-Weiss Köln 3-1 (1-0). Om derde plaats:
Amsterdam - Canterbury 2-1 (1-1).
JUDO
Belgrado (Ser). EK. Mannen. -90 kg, eerste
ronde: Grol (Ned) wint van Hirschier (Zwi),
tweede ronde: Grol verliest van Weglarz (Pol).
Eindstand: 1. Grekov (Oek), 2. Tsirekidze
(Geo), 3. Meloni (Ita) en Alarza (Spa). -100 kg,
eerste ronde: Elco van der Geest (Ned) wint
van Birkfellner (Oos), tweede ronde: Van der
Geest wint van Zeevi (Isr), halve finale: Van
der Geest verliest van Hafdi (Hon). Om derde
plaats: Van der Geest verliest van Demontfau-
con (Fra). Eindstand: 1. Hafdi, 2. Gasimov
(Rus), 3. Zeevi en Demontfaucon, 5. Van der
Geest. +100 kg, eerste ronde: Dennis van der
Geest (Ned) verliest van Mikhailin (Rus). Eind
stand: 1. Riner (Fra), 2. Goejejiani (Geo), 3. Töl-
zer en Mikhailin. Vrouwen. -78 kg, eerste ron
de: Zwiers (Ned) verliest van San Miguel
(Spa), herkansing: Zwiers verliest van Rogers
(GBr). Eindstand: 1. Possamai (Fra), 2. Moska-
lioek (Rus), 3. Rogers en San Miguel. +78 kg,
eerste ronde: Uilenhoed (Ned) wint van Cal-
lender (GBr), tweede ronde: Uilenhoed wint
van Kocaturk (Tur), halve finale: Uilenhoed
wint van Sadkowska (Pol), finale: Uilenhoed
verliest van Mondiere (Fra). Eindstand: 1.
Mondiere, 2. Uilenhoed, 3. Polvader (Slv) en
Dongoezashvili (Oek).
MOTORSPORT
Oldebroek. WK zijspan, Grote Prijs van Ne
derland. Eerste manche: 1. Daniël Willem-
sen/Grütter (Ned/Zwi), 2. Hendrickx/Smeu-
ninx (Bel), 3. Burgler/Betschart (Zwi), 7. Van
Marat Safin.
den Boomen/Van de Wiel, 12. Grondman/Eg-
gers (Ned/Bel), 14. Marcel Willemsen/Roes,
19. Van Duijnhoven/Verhagen. Tweede man
che: 1. Willemsen/Grütter, 2. Sergis/Stupelis
(Lit), 3. Burgler/Betschart, 8. Grondman/Eg-
gers, 11Willemsen/Roes, 13. Van den
Boomen/Van de Wiel, 16. Van Duijnhoven/
Verhagen. Eindstand GP: 1. Daniël Willemsen
50 punten, 2. Burgier 40, 3. Hendrickx 40, 8.
Grondman 22, 9. Van den Boomen 22, 12.
Marcel Willemsen 17.
Brakel. ONK Brommerwegraces, paasrace.
Prestaties van Zeeuwse deelnemers. Super
Motard, eerste race: 1. Adriaan Meeuwsen
(Krabbendijke), 3. Nicky Duivewaarde (Kapel-
Ie). Tweede race: 1Adriaan Meeuwsen (Krab
bendijke), 4. Kees Ridderhof (Kapelle), 5. Nic
ky Duivewaarde (Kapelle).