Familieberichten - - - 14 Dinsdag 10 april 2007 PZC Ons hart is gebroken, we hebben je verloren. Je bent weggerukt uit ons leven, terwijl jij iedereen nog zoveel liefde wilde geven. Diep verslagen delen wij u mede dat, geheel onverwacht, van ons is heengegaan mijn innig geliefde vrouw, onze lieve zorg zame moeder Joanna Maton-van Eijken Jeanne Baal (België) 22 juli 1936 t Hansweert 7 april 2007 in de leeftijd van 71 jaar Hansweert: Willem Maton Hansweert: Myriam de Blok-Maton Peter de Blok Babette Rover Sluisburg 20,4417 AA Hansweert Er is gelegenheid tot afscheid nemen op dinsdag 10 april van 19.00 tot 19.30 uur in rouwcentrum Peter Butler, Maalstede la te Kapel le. Een bijeenkomst, voorafgaande aan de crematie, zal worden ge houden woensdag 11 april om 13.00 uur in crematorium Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Hierna is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Liever geen bezoek aan huis. Houd hoog Uw kruis voor mijn verdonk'rend oog Na moeitevolle jaren heeft de Hf.erf. tot Zich genomen in het Vaderhuis, mijn innig geliefde man, onze lieve, onver getelijke vader en opa Leendert Slabbekoorn in de leeftijd van 71 jaar. Goes: M. Slabbekoorn-Joosse Goes: Aart en Heieen Leonard, Davine Monster: Kitty en Marco Karen, Irene, Ruben Goes: Janneke en Peter Anne, Andrea, Auke, Maartje Kloetinge: Marjan en )ohn Sophie Goes, 7 april 2007 Zorgcentrum Ter Weel' Correspondentieadres: Blokjesplaat 35,4465 BE Goes Gelegenheid tot afscheid nemen D.V. woensdag 11 april van 19.30-20.30 uur in 'De Levensbron', Mansholtlaan 1 te Goes. De rouwdienst zal worden gehouden D.V. donderdag 12 april om 14.00 uur in voornoemd kerkgebouw, waarna om streeks 15.00 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aan het Geldeloozepad te Goes. Na de begrafenis is er in 'De Levensbron' gelegenheid tot condoleren. Liever geen bezoek aan huis en geen bloemen. Onze bijzondere dank gaat uit naar het personeel van Zorg centrum 'Ter Weel' te Goes Unit 5) voor de goede en liefde volle verzorging. Heden overleed na een langdurige ziekte onze geliefde en altijd meelevende broer, zwager en oom Leendert Slabbekoorn in de leeftijd van 71 jaar. IJ. Slabbekoorn E.J.M. Slabbekoorn-Nieuwenhuijse IJ. Slabbekoorn A. Slabbekoorn-Kattenberg P. Slabbekoorn I.M. Slabbekoorn-van Liere Neven en nichten 7 April 2007 Degene die ik liefheb, heb ik verlaten. Om degene die ik liefhad terug te zien. Na een leven dat gekenmerkt werd door eenvoud, hartelijkheid, bezorgdheid en liefde, is van ons heengegaan Jo van den Berg-Pieters sinds 19 augustus 2001 weduwe van Gerrit van den Berg 30 oktober 1933 t 3 april 2007 Middelburg: José en Peter Soraya, Joshua Wij zijn al het personeel en de vrijwilligers van zorgcentrum Ter Reedewoning 5 dankbaar voor de goede zorgen begeleiding Correspondentieadres: Landluststraat 44 4337 KD Middelburg De begrafenis heeft in besloten kring plaatsgevonden. Home is the sailor, Home from sea Tevreden, weigemoed en rustig is uitgevaren mijn lieve maatje en lieve man, onze lieve vader en opa Jacob Johannes van der Meulen - Jaap - 5 april J.932 f 7 april 2007 Vlissingèn: Janoie van der Metüem-den Exu:r Zuid-Beijerland: Jan en Froukevan der Meulen - Brcedveld Max <n Brirt Dreischor: Michiel en Vcerle van der Meulen - De Feyter Lidewei ca holde (.ormpondeuUe: Coasjc ndon op 17-apriiom UW u,„ i VtouËjh O,uk IWmdijk.l, MütmurPl Uwer geen bloemen - Uwer geen bezoek - De crematie zalpl.hittvinden het cremaunium iian de Verdrietig zijn we om het overlijden van onze broer en zwager Jaap van der Meulen Nieuwegein: Jan van der Meulen Annie van der Meulen-Louwerse Meliskerke: Piet van der Meulen Ina van der Meulen-Polderman Heerle: Hans van der Meulen Roos van der Meulen-de Bruijne Wij wensen Janny en de kinderen veel sterkte toe. We zijn verdrietig dat onze lieve zwager Leen is overleden. Hij is nu Thuis. Tini en Piet Jos en Anneke (in herinnering) Jan en Helma Thijs en Ada Neven en nichten Goes, 7 april 2007 "Leven is als sneeuw je kunt het niet bewaren troost is dat onze ma en oma er was vele, vele jaren". Met veel verdriet in ons hart hebben wij onverwacht afscheid moeten nemen van onze lieve ma en oma Hilda Alma Desideria Dhaene weduwe van Andreas Cornelis van Hecke in de leeftijd van bijna 82 jaar. Zaamslag: Anneke en Pieter Natasja Wendy Westdorpe: Juleen en Eric Mario Hoek: Ronald en Ans Anrico en Marieke Ramona en Ludwig Terneuzen, 7 april 2007 Oostelijk Bolwerk 126 Correspondentieadres: Koninginnestraat 7 4554 CJ Westdorpe De crematieplechtigheid vindt plaats op donderdag 12 april om 11.00 uur in crematorium Terneuzen, Bellamy- straat 28c te Terneuzen. Gelegenheid tot condoleren na de plechtigheid in het crematorium. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Lieve Oma Ook al ben je ver van ons vandaan, er is één ding dat je moet weten, in ons hart blijf je altijd voortbestaan. Natasja, Wendy, Anrico, Marieke, Ramona, Ludwig, Mario HERE, mijn hart is niet hovaardig, mijn ogen zijn niet trots; ik wandel niet in grootse dingen, noch in dingen die te wonderbaar voor mij zijn. Immers heb ik mijn ziel tot rust en stilte gebracht als een gespeend kind bij haar moeder: als een gespeend kind is mijn ziel in mij. Psalm 131: 1 en 2 Plotseling heeft de HERE tot Zich genomen mijn zorgzame moeder Neeltje Elizabeth Scheele weduwe van Dirk Jacobus Dees in de leeftijd van 82 jaar. Westdorpe: Janco Dees 6 april 2007 Graaf Jansdijk A43 4554 AE Westdorpe De afscheidsdienst wordt gehouden op donderdag 12 april om 14.00 uur in de Opstandingskerk, Bellamystraat 74 te Terneuzen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraaf plaats te Westdorpe. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in "Het Oude Raedhuys", Graaf Jansdijk B5 te Westdorpe. Moeder is thuis opgebaard. Het afscheid was er al voor het einde Heden is van ons heengegaan onze zuster en schoonzuster Neeltje Elizabeth Scheele echtgenote van Dirk Jacobus Dees t 18-11-2002 Schoondijke: J.C. van de Ree-Scheele t A.van de Ree Biervliet: CJ. Dieleman-Scheele M. Dieleman t Emmeloord: J.A. Scheele f J.C. Scheele-Dees Nieuwerkerk: A J. Scheele t B.Scheele-den Breejen Oostburg: D.C. Scheele t H. Scheele-Quaak Axel: E.N. de Putter-Scheele W. de Putter t Epe: C.W. Scheele GJ.M. Scheele-Gertsen IJzendijke: W. Scheele t Bedroefd geven wij kennis dat plotseling is overleden onze geliefde zwager Jan Hommerson Echtgenoot van Leintje Bakker In de leeftijd van 82 jaar. Aagtekerke: L. Willemse-Bakker St. Laurens: L. Bakker M. Bakker-Jongepier Domburg: K. Corré Neven en nichten Korenbloemstraat 17 6657 BA Boven-Leeuwen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 30