Monuta y ,-amiSieberichten Voor een zorgzame begeleiding De BevelandenJ.C. Hoekman 34 I Zaterdag 7 april 2007 PZC Uw belangstelling en de blijken van medeleven die wij van u ontvangen hebben, zowel persoonlijk als schriftelijk, na het voor ons onverwachte overlijden van onze geliefde moeder en oma Adriana Maria Maljaars-Wisse hebben ons heel goed gedaan. Onze welgemeende dank daarvoor. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Domburg, april 2007 Wij willen u allen hartelijk bedanken voor uw belangstelling en medeleven na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze moeder, oma en overoma Maatje Franse-Koens Het heeft ons goed gedaan. Kees Franse Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Goes, april 2007 Hartelijk dank voor de vele blijken van medeleven na het over lijden van Marinus Goense uw medeleven, zowel persoonlijk als schriftelijk is ons tot steun geweest. Fam. Goense Fam. Minderhoud-de Haze Goes, april 2007 Heel veel mensen hebben ons bezocht of een kaart gestuurd na het overlijden van mijn lieve man, onze vader en lieve opa |an Koch Graag hadden wij u allen persoonlijk willen bedanken maar dat is helaas onmogelijk. Daarom willen wij u langs deze weg laten weten dat we uw belangstelling - in welke vorm dan ook - zeer gewaardeerd hebben. Onze hartelijke dank hiervoor. In het bijzonder willen we huisarts J.A.P.A. Warringa, long arts R. Block en oncoloog M. Dielwart oprecht danken voor alle zorg en aandacht die Jan heeft gehad. Mientje Koch-Leunis Kinderen en kleinkinderen Terneuzen, april 2007 Het is voor ons een grote steun geweest dat zovelen blijk heb ben gegeven van hun medeleven na het overlijden van mijn lie ve zorgzame man, onze lieve vader, groot- en overgrootvader jacobus Koster Het heeft ons getroffen te ondervinden dat hij bij velen een plekje in het hart heeft. Wij zeggen u hiervoor hartelijk dank. L.M. Koster-Scheele kinderen, klein- en achterkleinkinderen Arnemuiden, april 2007 Een hand, een gebaar doen zo goed als je iemand die je liefhebt verliezen moet. Dit alles is voor ons een grote steun geweest tijdens de ziek te en na het overlijden van mijn lieve man, onze lieve vader en opa Kees Lobbezoo Hiervoor zeggen wij u hartelijk dank. De lege plek doet zo'n pijn, maar in gedachten zal hij altijd bij ons zijn. Jaan Lobbezoo-Clement Kinderen en kleinkinderen Krabbendijke, april 2007 Alle warmte en dierbare reacties tijdens de ziekteperiode en na het overlijden van mijn lieve man en onze vaderen opa Ko Sinke hebben hem en ons erg goed gedaan. Het gaf en geeft ons veel steun te weten dat hij bij zovelen geliefd was. M. Sinke - Bimmel Kinderen en Kleinkinderen Oost-Souburg, april 2007 Al het mee-leven dat wij voor. tijdens en na ziekte en overlijden van mijn man en onze (groot)vader Jaap Cijsouw ontvingen hebben wij zeer gewaardeerd. Langs deze weg willen we u daarvoor hartelijk bedanken. S. Cijsouw-Melse en (klein)kinderen Ooslkapelle, april 2007 Zo dicht bij zee, je proeft het zilt en hoort de golven ruisen, het ritme van je hart heeft zich hierbij aangepast. De golven spoelen steeds nog af en aan, je hart, dat klopt niet meer, je bent nu weggegaan, net als alles was jij hier ook maar even gast. Je liet het achter, de zee, de golven en de betoverende lucht, de zee ruist verder. Jij niet, je hebt nu rust. Het is voor ons onmogelijk iedereen persoonlijk te bedanken voor alle kaarten, telefoontjes, handdrukken, troostende woor den en grote steun, die wij mochten ontvangen, gedurende de periode van ziek zijn en na het overlijden van mijn dierbare levenspartner, onze lieve en onvergetelijke moeder, schoon moeder en oma Mia Rovers - Vermeltfoort Het is voor ons een dierbare herinnering dat zo velen van U aan wezig waren bij het afscheid. Dat heeft ons allen erg gesteund. Bedankt Bram de Kam Brigitte en Hans Miriam, Bas en Monique Werner en Barbara Jetske Zo vrij als een vogel Aan iedereen die ons heeft ondersteund na het overlijden van Ma, oma Yvonne Anna Valckx Ma, oma was een heel bijzondere vrouw, die wij heel veel zullen missen. Bedankt aan al diegenen die ma een warm hart hebben toegedragen tijdens haar leven. Arnold Wilma en Nol Helma en Odd Paul en An ja en kleinkinderen Kloosterzande, april 2007 Zoveel bloemen, kaarten, brieven... Het is onmogelijk u allen persoonlijk te bedanken voor de vele blijken van medeleven die wij ontvingen tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze allerliefste mama, dochter, kleindochter, zus en tante Els de Vos-van Sluijs Het heeft ons heel goed gedaan. Jacky, Sven en Youri Familie van Sluijs Familie de Vos Goes, april 2007 In plaats van kaarten De overweldigende belangstelling en deelneming, welke u ons heeft betoond na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze lieve zorgzame moeder, schoonmoeder, oma en opoe Elisabeth Maria Doppegieter-de Hond hebben ons diep getroffen. Wij zijn u dankbaar voor de steun en troost welke ons dit heeft gegeven. Het heeft de kinderen, klein-, achterkleinkin deren en mij bijzonder gesterkt en getroost, dat u zich allen zo betrokken voelde bij dit grote verlies. Moge zij lang in ons aller herinnering blijven voortleven. J.A. Doppegieter Breskens, april 2007 Voor de vele blijken van belangstelling en het medeleven dat wij van u mochten ontvangen na het overlijden van onze lieve man, vader en opa Willem Boone betuigen wij u onze welgemeende dank. E. Boone-Verhage kinderen en kleinkinderen Meliskerke, april 2007 V 9 april 1996 9 april 2007 .wij missen en gedenken Frank Henny en Geert Gaby, San en Sam (en X) sd Ziekenhuis Walcheren Na 30 jaar als specialist te hebben gewerkt, neemt de heer S. Geluk, uroloog afscheid van Ziekenhuis Walcheren U bent van harte welkom op de receptie die hem wordt aangeboden op donderdag 19 april 2007 v.a. 17.00 tot 18.00 uur in het personeelsrestaurant van Ziekenhuis Walcheren Koudekerkseweg 88 teVlissingen Dag en nacht bereikbaar op: mwwuzJÊÊË Overal te ontbieden Alle voorzieningen om thuis op te baren Aandacht voor uw persoonlijke wensen informatie pakket op aanvraag verkrijgbaar (gratis en vrijbliivend) UITVAARTZORGCENTRUM Hoofdkantoor: Geldeloozepad 20,4463 A| Goes (0113) 227525 Rouwcentra: Geldeloozepad 20 Goes - Kitskinderseweg 1 kapelle liïivfcf www.uitvaartzorgcentrum.nl Uitvaartzorg en -verzekeringen ...als u iemand nodig heeft om alles verder te regelen... Na een overlijden krijgt u noodgedwongen te maken met het vele regelwerk. De medewerkers van Monuta zijn er om u op dat moment te helpen en met u mee te denken. Voor een persoonlijk afscheid, geheel naar eigen wens... Monuta De Voorzorg (voorheen De Voorzorg - Sinke) Uitvaartcentrum: Industrieweg 20,4382 NA Vlissingen Tel: (0118)41 27 60 Uitvaartcentrum Monuta Goes Zuidvlietstraat 37, 4461 GW Goes Tel: (0113)-21 63 63 Monuta Stiltecentrum Noord Beveland Dr. Maasstraat 4a, 4486 BW Colijnsplaat Tel: (0113)-21 63 63

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 72