bakens nooit zonder beroering Jacht strandt in zicht van de haven J. SCHEREN groothandelsprijzen Showroom Goes DOMINICUSBV 2e paasdag geopend ZïtuZTJ INTER BORG I ■■éI sPZC Zaterdag 7 april 2007 31 Klarinetweg 14 Tel 0118-650004 Middelburg www.inter-borg.nl Industrieterrein Mortiere MEUBELMAKERIJ Wij maken graag uw bijzondere keuken, interieur en meubels op maat. Zin in een inspirerende afspraak over uw droomkeuken, meubel of interieur? Wij laten u graag kennis maken met de verschillende mogelijkheden die wij te bieden hebben. Schapenmiddag in Serooskerke De twee groepen van het kindercentrum aan de Calandweg in Zierikzee, Dikkertje Dap en Koekeloertje, worden samengevoegd tot één locatie onder de naam 'De kinderkeet'. foto Dirk-Jan Cjeltema de natuur zich in de verschillende mijn zijn enkele maatregelen voor- menvoeging van de twee groepen seizoenen presenteert." zien om het voortbestaan van dit hier, zal bespaard worden op perso- In Zierikzee beleeft het kinderdag- centrum tot de verhuizing naar de neelsinzet. Verder wordt gezocht verblijf aan de Calandweg een dra- Brede School in de wijk Noorderpol- naar alternatieve opvangmogelijkhe- matische terugval. Op korte ter- der te kunnen waarborgen. Door sa- den op deze locatie. een stuk bos waar kinderen op ei gen houtje kunnen wandelen, zich verstoppen en aandacht krijgen voor de natuur. „Ze leren zo ook de seizoenen herkennen en hoe STELLENDAM - De bemanning van reddingboot de Prinses Margriet van het KNRM-station in Oud dorp moest gisterochtend, gealar meerd door het Kustwachtcen trum Den Helder, in actie komen om de opvarenden van een bootje met motorstoring de helpende hand te bieden. Het scheepje, een kajuitjacht van twaalf meter, dreef hulpeloos rond in het Slijkgat bij boei SG4. Toen de KNRM-redders arriveerden troffen zij de 'Vanitie OfF halverwege het Slijkgat aan. Het schip was van Engeland op weg naar de thuishaven Stellen dam en men kon nog wel zeilen, maar niet op de motor de haven binnenlopen. Het kajuitjacht werd door de Prinses Margriet naar de sluis gebracht waar het werd afge meerd. Door de eigenaar werd het schip later vanuit de sluis met een sloep opgehaald. www.dendekkermuziek.com Den Dekker Muziek 0113-330330 Kapelle SEROOSKERKE - In samenwerking met schapenboerderij The Dutch Cottage houdt Stichting Land schapsverzorging Zeeland (SLZ) een schapenmiddag voor mensen die pas schapen zijn gaan houden of dit overwegen. Op het erf van The Dutch Cottage - te vinden aan de Ridderweg 4 in Serooskerke - worden Ryelands, Herdwicks en Hampshire Downs gehouden. De schapenmiddag begint om 14.00 uur. Wie meer wil weten kan bel len: Ewout Voogd (06-54972978). Verbod op wapens en alcohol in Renesse Renesse - In Renesse en Scharen- dijke geldt vanaf dit weekeinde tot en met 15 september een alcohol- •en wapenverbod. Tussen 20.00 en 04.00 uur zijn beide zaken taboe op de openbare wegen van de bad plaatsen. Gedurende het Pinkster- weekeinde - doorgaans het druk ste weekeinde van het jaar - geldt het verbod op alcohol en wapens in en rond Renesse voor de volle 24 uur per dag. Het verbod geldt niet alleen binnen de bebouwde kom, maar ook op een aantal we gen daarbuiten. Kunststof kozijnen, deuren, schuifpuien, overkappingen. eigen fabricage en montage 10 jaar garantie op ramen deuren en sluitwerk vrijblijvende prijsopgave advies Veerweg 57-59 KAMPERLAND 0113-370979 B.G.G. 045-5315244 06-51842438 Voorstelling Pipa Pan over geloof in fantasie MIDDELHARNIS - Kindertheater Bas ta brengt vanmiddag in het Diek- huus in Middelharnis de voorstel ling Pipa Pan. Het optreden is gebaseerd op het verhaal van Peter Pan. Daarin wordt de kracht van het geloof in eigen fantasie getoond en blijken grote mensen soms te zijn verge ten hoe leuk het was om te spelen. De voorstelling is bedoeld voor kinderen vanaf vier jaar. Theater Pipa Pan, Diekhuus, Middel harnis, aanvang 14.00 uur. Wilt U als huizen verkoper adverteren in Stijlvol Wonen? Neem dan contact op met uw makelaar. De volgende Stijlvol Wonen verschijnt op zaterdag 14 april in de PZC. I

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 69