9MS i ROUTEVERKOPER langerak de Jong Receptie OJobTrack.nl - Tuinman - Allround civieltechnisch medewerker www.unicefshop.nl giro 121 PADMOS tg gj 46 I Zaterdag 7 april 2007 PZC Kijk ook op Ocemwlde Marine Service® verzorgt het scheepsmanagement t.b.v. de Poolreizen van de Vlissingse reisorganisatie Oceanwide Expeditions. I.v.m. de verderving van het voormalige marineschip Hr. Ms. "Tydeman", dat volledig omgebouwd zal worden tot passagiersschip voor 136 opvarenden, zijn wij per direct op zoek naar kandidaten voor de volgende fucnties: BEGELEIDER SCHEEPSBOUW OPERATIONEEL SCHEEPSMANAGER Wij denken aan een ervaren persoon van de Grote Handelvaart (bij voorkeur passagiers/cruisevaart) met voltooide nautisch-technische opleiding (bijv. scheepswerktuigkundige, minimaal MB). Bekendheid met de IMO/SOLAS en Klasse-regels is een pré. De taken bestaan uit het begeleiden van en toezicht houden op de bouwwerkzaamheden (w.o. accommodatie-inrichting) evenals algemeen scheepsoperationele zaken van de bestaande vloot, waarbij gerapporteerd wordt aan de projectleider. PLANNER TECHNISCH INKOPER Wij denken aan een persoon met relevante werkervaring (m.b.t. scheepsbouw, scheepsonderhoud, scheepvaart) met afgeronde nautisch-technische opleiding. De taken bestaan uit het aanvragen van offertes (inkoop) en planning administreren van de diverse scheepswerkzaamheden. Indien u belangstelling heeft voor een van deze functies kunt u uw sollicitatiebrief (incl. C.V.) binnen 10 dagen richten aan: Oceanwide Marine Services B.V., t.a.v. Cees de Vries, Bellamypark 11, 4381 CG Vlissingen, of per email: cees@omsholland.nl, GSM: 06-53678788. www.oceanwide-expeditions.com Gemeente f Bergen op Zoom Informatie Nadere informatie over de functie en selectieprocedure kan worden ingewonnen bij de heren P. Bogers, hoofd afdeling Openbare Ruimte, bereikbaar onder telefoonnummer (0164) 277 699 of J. Havermans, P&O- adviseur, bereikbaar onder tele foonnummer (0164) 277 153. Solliciteren Sollicitaties kun je schriftelijk, uiterlijk tot maandag 16 april 2007, onder vermelding van het vacaturenummer SROB07/006 voor de functie van Tuinman en SROB07/007 voor de functie van allround civieltechnisch mede werker, richten aan de Directeur sector Ruimtelijke Ontwikkeling en Beheer, dhr. J.J. van Houdt, Postbus 35, 4600 AA Bergen op Zoom. Solliciteren per e-mail kan ook: stadskantoor@bergenopzoom.nl. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt met op prijs gesteld Sector Ruimtelijke Ontwikkeling en Beheer De afdeling Openbare Ruimte is verantwoordelijk voor het beheren van alle infrastructuur in de openbare ruimte, inclusief gebouwen. De afdeling bestaat uit 4 units: de unit beheer en advies, de stads delen Noord en Zuid alsmede een unit die gemeenschappelijke taken uitvoert. De stadsdelen zijn verantwoordelijk voor het onderhoud aan openbaar groen, wegen, riolen, straatmeubilair, bebording en bewegwijzering binnen hun wijken. Met hun wijkgerichte taken zorgt het stadsdeel dat de leefomgeving van de inwoners aan de gestelde eisen voldoet. De afdeling is op zoek naar nieuwe enthousiaste collega's (36 uur/week) voor de volgende functies: Tuinman De taken - het in teamverband aanleggen en onderhouden van openbare groenvoorzieningen; - het zonodig assisteren bij andere werkzaamheden van de afdeling zoals het plaatsen van wegafzettingen, het schoonhouden van straten en pleinen en het uitvoeren van eenvoudig straatwerk; - het uitvoeren van taken in calamiteiten- en gladheidbestrijding volgens rooster. Het profiel - bezit van het diploma lagere land - en tuinbouwschool; - bezit van het diploma zelfstandig beroepsbeoefenaar groot of klein groen; - ervaring in de bovengenoemde werkzaamheden; - het diploma VCA -I strekt tot de aanbeveling. Allround civieltechnisch medewerker De taken - aanleg en onderhoud riolen en bestratingen; - uitvoeren van kleine reparaties en klein onderhoud riolen en bestratingen; - verlenen van diverse hand- en spandiensten bij festiviteiten, ver kiezingen, calamiteiten, dodenherdenking, huisuitzettingen e.d.; - meedraaien in wacht- en storingsdienst en gladheidbestrijding. Het profiel - VBO technische opleiding; - opleiding straatmaker en/of SBW-cursus vakman riolen; - cursus veilig werken in riolen, veilig werken aan de weg; - VCA-diploma; - enige ervaring in bovengenoemde werkzaamheden. Het salaris Het salaris voor beide functies bedraagt maximaal 2.108,- (schaal 4). Eventuele uitloop tot 2.221,- (schaal 5) bruto per maand behoort tot de mogelijkheden. Werk- en veiligheidskleding wordt van gemeentewege verstrekt. Verder zijn de gebruikelijke rechtspositieregelingen van toepassing. food en non-food service Langerak de Jong B.V. is een groothandel met 35 medewerkers en een omzet van ca. 8 miljoen euro per jaar. De kernactiviteiten zijn de levering van koffie, dranken, zoetwaren en hygiënemiddelen met de bijbehorende automaten aan bedrijven, scholen, sportverenigingen en instellingen. Naast het brede assortiment onderscheiden wij ons vooral in de persoonlijke benadering en service aan onze klanten. De onderneming kenmerkt zich door een informele, open cultuur, korte communicatie lijnen en persoonlijke verantwoordelijkheid. Binnen ons bedrijf werken wij met het routeverkoop-concept. Onze routeverkopers komen periodiek bij onze klanten aan de deur. Daar vullen zij vanuit de vrachtwagen zelfstandig direct de benodigde artikelen aan. Graag willen wij uitbreiden met onze activiteiten in de provincie Zeeland. Wij zoeken daarom op korte termijn een: In bezit van rijbewijs C M/V U bewerkt vanuit huis het rayon Zeeland en enthousiasmeert nieuwe klanten voor ons routeverkoop-concept. U bent verantwoordelijk voor het verkopen en leveren van goederen bij uw nieuwe klanten. Hierbij verkoopt u goederen direct vanuit de wagen aan de klant. Klantvriendelijkheid, accuratesse, commercieel inzicht en het kunnen besturen van een vrachtwagen (rijbewijs C) zijn essentiële vaardigheden om deze functie goed uit te kunnen voeren. Wij zoeken enthousiaste kandidaten die het leuk vinden om zelfstandig een eigen klantenkring op te bouwen en te beheren. Wij bieden een zelfstandige baan met ruimte voor eigen ideeën en initiatieven, een collegiale, informele werksfeer binnen een enthousiast team. Wij faciliteren alle middelen om vanuit huis te kunnen werken. Onze arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO voor de groothandel in Levensmiddelen, Zoetwaren, Tabak en Tabaksprodukten. Daarnaast bieden wij u een aantal aantrekkelijke secundaire arbeidsvoorwaarden. Wilt u uw nek uitsteken, en heeft u zin een uitdagende functie, stuur dan uw sollicitatiebrief, met pasfoto en curriculum vitae naar Langerak de Jong B.V., Postbus 258, 2700 AG Zoetermeer t.a.v. Han Marinusse, logistiek manager. U kunt uw brief ook mailen naar h.marinusse@ldj.nl Het telefoonnummer voor eventuele vragen is: 079 - 362 18 77. Wilt u meer weten over Langerak de Jong B.V.? Bezoek onze website: www.langerakdejong.nl Koop Unicef-geboortekaartjes en help kinderen over de hele wereld U vindt een ruime keus op Of bel 070 333 93 00 voor de brochure. Padmos Assurantiën B.V hoog in het vaandel stae van maatschappijen. Wij zoeken op korte termi Uw functie: Wij vragen voor bovensta; met plezier vragen van cli telefonisch en schriftelijk t in kaart en leidt je naar de Uw profiel: MBO en Assurantie B d Secretaresse opleiding Goede mondelinge en s uitdrukkingsvaardighed' Kennis van Word en Exi Klantvriendelijk en accu Uw handgeschreven sol t.a.v. de heer J. Padmos vóór 18 april tegemoet c B.V., /.v. sollicitatie op de linkerbovenzijde van de enveloppe. Acquisitie n.a.v. deze advertentie, wordt niet op prijs gesteld.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 48