Familieberichten l&tejLLiir jlfJg) 32 Zaterdag 7 april 2007 PZC Voor meer informatie over adverteren op deze pagina of voor uw advertentie-reserveringen: Tel 076.5 312 550 Fax 076.5 312 340 E-mail familieberichten@pzc.nl S.V.P. Uw opdracht voorzien van adres en telefoonnummer waar u te bereiken bent! Afsluittijden: overlijdens- en geboorteadvertenties Plaatsingen dinsdag t.m zaterdag daags voor plaatsing tot 17.00 uur. Plaatsingen maandag: zondag tot 18.00 uur. Overige familieberichten 2 werkdagen voor plaatsing tot 15.00 uur. Telefonische opdrachten voor de uitgave van maandag kunt u zondagmiddag tussen 16.00 en 18.00 uur doorgeven. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. Familieberichten bekijken op internet ga naar: www.pzc.nl keuzeblok mensenlinq Informatie advertentietarieven: www.pzcadverteren.nl Lieve Niek, 1 jaartje, 2 maanden 4 dagen en 11 uur ben je bij ons geweest, Nu ben je een engeltje, rust maar vanaf het mooiste wolkje, dat er bestaat. Een dikke kus Van Omi Albregtse en Evita 5 april 2007 Je Handen hebben voor onsgewerkt Je Hart Heeft voor onsgeffopt Metz'n drietjes waren we sterkj Verbijsterd en intens verdrietig deden wij u mede dat door een tragisch on geval voor ons veel te vroeg is overleden mijn lieve vriend en stoere papa, onze schoonzoonzwager en oom Geronimo Pablo Polderman Vlissingen, 23 maar11975 Rotterdam, 4 april2007 Rotterdam: Samantha Prins Jordan Sydney (coHiisje) Middelburg: Wessel en Irmgard H(icHardenJlbi Chelsea, Qwen Zuiderterras 62 3083 BX Rotterdam De afscheidsdienst zal worden gehouden op woensdag 11 april om 12.00 uur in het uiü'aartcentrum aan de van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden om 13.30 uur op de algemene begraafplaats te Vlissingen. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren in bovengenoemd uit vaartcentrum. Met verslagenheid ontvingen wij het droeve bericht van het plotselitig overlijden van mijn dierbare zoon, broer, kleinzoon en neef Geronimo Polderman Wij wensen iedereen veel sterkte toe in deze moeilijke dagen. Vlissingen: Dit Hoogendam en Adri Witkam Vlissingen: Opa Hoogendam Rotterdam: Graziélla Polderman Vlissingen: Peter Hoogendam Vlissingen: Silvia Hoogendam en Gillis Vogel Met grote droefenis hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze kleinzoon en neef Geronimo Pablo Polderman Oma Oom Adri Dieneke Bas Hugo Joyce Cinderella Geraldine Jaime Adla Dag Geronimo, Je bent veel te vroeg gegaan! Wij willen Samantha, Jordan en familie heel veel sterkte wensen in deze moeilijke tijden met dit groot verlies! Mo SC Mei F am. Riverola Onwezelijk, oneerlijkniet te begrijpen. Door een tragisch ongeval zijn wij Geronimo Pablo Polderman kwijtgeraakt. Ferry, Tina, Andy, Shera, Patrick, El, Vera, Peter, Tamara, 1 Rotnée, Michael, Patrick, Rod/, I [ham, Martijn, Vanessa, Sammy, Teun, Jean, Pascal, PietjeMartin, Inge, Sem, Isis, Aurora, Anthon, Suus, Mario We zullen je missen! Ter nagedachtenis van Geronimo Pablo Polderman Deze unieke gast was en blijft een hele goede vriend, gabber en mede-gokker. Scheer je en rust. Kaliboys geniet zoals ik.ook.hebgenoten %ene RenéFfeuren 06 maart 1944 05 april2007 9{a een verloren strijd hebben we hem moeten latengaan; tot het laatste toe met een lach en een traan. (Hij fiieldvan ons en wij van hem. We zijn erg verdietig, maar dankbaar voor alle mooie en fijne herinnerirgen. Dirgena jaby, Izaaf Jdicfen Sammy Jficole, Bart-Jan en Jrannick Quirine en J(udi Valerie en Tristan Krukweg 11, 4465 BH Goes (Dinsdag 10 april is er vanaf 12:30 uurgelegenheid tot afscheid nemen in Crematorium (Middelburg Westelijke Oude Jfavendijk.3 te Middelburg, waarna we vanaf 13:00 uur samen met u Jjené 's leven op persoonlijke wijze willen gedenken. fA(a het afscheid zouden zve het fijn vinden met u hetglas te hejfen in Jlavenbrasserie Bom-Dia, Sluisplateau 30 te Wemeldinge Heeft ugeen kaart ontvangen, beschouzut u dit dan als een uitrwdiging. Tl bent van harte welkom. So here's me now, without you I turn the lights out, without you Should be I be frightened without you? René Vriendjes voor het leven.en langer. Dingena Slow lucky are we, to have something special that makes sayinggoodbye so hard! Lieve (Papa, Nooit meerje stem, Nooit meerje lach, Nooit meer even bellen, Nooit meer zomaar wat vertellen, Nooit meersamen genieten van een mooie dag. We missen je nu al'. Dikfe knuffel, (jaby 'Jficole Lieve Peetje, Jdet afscheid doet ons veel verdriet. Toch zijn we blij dat we tot het laatste moment bij je mochten zijn. Quirine en Jfudi Valerie en T'ristan De vader van m'n kinderen, opa van m'n kleinkinderen René Fleuren is zfeel te jong overleden. Wat zullen zij hem missen! Maria Overduijn Vol bewondering voor zijn moedig gedragen ziekte hebben wij met verdriet kennis genomen van het overlijden van onze medewerker en collega RenéFfeuren Directie en medewerkfstjers Hoompot Vakanties, (Kamperland 6 april2007. wa sporen in het zand het tij dat keert verdwenen voetstappen blijvende herinneringen Bedroefd geven wij u kennis dat vredig van ons is heenge gaan onze lieve moeder en schoonmoeder Pieternella Jacoba Meerman-Worrell weduwe van Hendrik Johannes Meerman Middelburg, 7 juni 1924 f Veere, 6 april 2007 Leiden: Robertjan Meerman Max Put Middelburg: Henk Meerman Anja Michielsen Onze dank gaat uit naar alle medewerkers van Nieuw Sandenburgh voor hun liefdevolle verzorging. De crematiebijeenkomst zal plaatsvinden op woensdag 11 april a.s. om 14.00 uur in hel crematorium aan de Weste- lijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren in de koffiekamer van het crematorium. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangengelieven deze rouwbrief als zodanig te beschouwen. Op donderdag 5 april 2007 overleed in Zorgcentrum Simnia te Domburg Krijn Poppe in de leeftijd van 84 jaar. De overledene is opgebaard in uitvaartcentrum h. jobse, Bachweg 2 te Middelburg. De begrafenis zal plaatsvinden woensdag 11 april om 11.00 uur op de begraafplaats te Oostkapelle. "Ik ben de opstandingen het leven; wie in Mij gelooft zal leven, ook al is hij gestorven,.. Joh. 11 25 Met dankbaarheid voor de goede zorgen in zorgcentrum "Simnia", geef ik u kennis dat zacht en kalm is heengegaan mijn hartsvriend Krijn Poppe in de leeftijd van 84 jaar. Tannetje Domburg, 5 april 2007 Correspondentieadres: Jodengang 33,4334 CL Middelburg De rouwdienst zal worden gehouden woensdag 11 april om 10.15 uur in het Protestants Kerkcentrum aan de de Pourckstraat 2 te Oostkapelle, waarna de begrafenis zal plaatsvinden om 11.00 uur op de begraafplaats te Oost kapelle. Voorafgaande aan de dienst is er gelegenheid tot afscheid nemen in het Kerkcentrum van 9.45 - 10.00 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het Kerkcentrum. Door een noodlottig ongeval hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve zoon, broer en oom Ko Hamelink echtgenoot van Addy de Fouw S. Hamelink-Haak Piet en Jeanine Hamelink-Weemaes Peter en Ingrid Sandra en Ko Michel Trudy en Jürgen Roth-Hamelink Paul en Rianne Inge en Ferdy en kleinkinderen Lelystad, 5 april 2007 Correspondentieadres: Fam. Roth, Celsiusstraat 54,4532 KX Terneuzen Voor de vele blijken van belangstelling en medeleven, die wij van u mochten ontvangen, na het overlijden en bij de begrafenis van onze lieve en zorgzame moeder, grootmoeder, over- en bet overgrootmoeder Laurina Pieternella Karelse-Verburg betuigen wij u onze welgemeende dank. Het heeft ons erg goed gedaan. Een speciaal woord van dank aan "Zorgcentrum Cleijenborch" voor de goede zorgen Uit aller naam: Familie Karelse Kamperland, april 2007

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 34