O JobTrack.nl Bent u toe aan een nieuwe uitdaging? ïeehniseh «nh,^ Accountmanager projecten rayon Zeeland/ West-Brabant: The floor is yours. ffodbo ~\r randstad 22 I Zaterdag 7 april 2007 PZC Kijk ook op Beko Bakkerij Techniek biedt een totaalpakket bakkerijmachines en kleingereedschap voor de bakkerij. Tevens beschikt Beko Bakkerij Techniek over een eigen serviceafdeling. Beko Bakkerij Techniek is een landelijk opererende organisatie met vestigingen in Wijchen, Grou, Wateringen en Weert. Wij zijn op korte termijn op zoek naar een enthousiaste en gemotiveerde collega voor de vestiging Wateringen. Servicemonteur m/v, full-time. Bezoek www.beko-techniek.nl vacatures voor meer informatie en contactmogelijkheden. TJ Beko Bakkerij Techniek Beko Bakkerij Techniek B.V. Simon Stevinstraar 4 6603 BD Wijchen Postbus 43 6600 AA Wijchen Tel. (024) 648 62 88 Fax (024) 642 26 82 Internet: www.beko-tcchniek.nl E-mail: info^ibcko-technick.nl leiding geeft aan 6 medewerkers en verantwoordelijk is voor de financiële afdeling; verantwoordelijk is voor de financiële rapportage van de Holding en haar werk maatschappijen; tussentijdse overzichten, analyses en prognoses opstelt (managementinformatie); de resultaten en afwijkingen ten opzichte van begrotingen analyseert; aanbevelingen doet voor kostenbesparende maatregelen en efficiencyverbeteringen; - begrotingen opstelt en budgetten bewaakt; zorgt voor een optimaal werkklimaat; fungeert als spil tussen de afdelingen en werkmaatschappijen. Functie-eisen: financiële vooropleiding op HB0(+) niveau; minimaal 10 jaar relevante werkervaring; bij voorkeur ervaring in een productie omgeving; kennis van en affiniteit met geautomati seerde gegevensverwerking; aantoonbare leidinggevende capaciteiten; goede communicatieve vaardigheden; initiatiefrijk, zelfstarter; discretie. Geboden wordt: een uitdagende en verantwoorde lijke baan met ruimte voor eigen inbreng binnen een gezond en groeiend bedrijf; een interessante werkomgeving; voldoende ontwikkel- en scholings mogelijkheden; salaris en secundaire arbeidsvoor waarden in overeenstemming met de zwaarte van de functie; deelname Management Team. Voor eventueel aanvullende informatie over de inhoud van de functie kunt u contact opnemen met mevrouw J.W. Hollestelle, algemeen directeur. Een psychologische test kan deel uitmaken van de selectieprocedure. die verantwoordelijk is voor de inkoop van materialen en diensten; onderhandelt en afspraken maakt met leveranciers tegen optimale condities; zorgt voor een adequaat voorraadbeheer i.s.m. de bedrijfsleider; een bijdrage levert aan verbetering van het inkoopresultaat voor de middellange termijn. Forbo Flooring - onderdeel van de Zwitserse Forbo Groep - is inter nationaal een van de grootste spelers op de markt van vlakke vloerbedekking voor projecten en consumenten. Met Marmoleum® is Forbo Flooring, met een aandeel van meer dan 60%, wereldwijd marktleider in linoleum. Daarnaast ontwikkelt, produceert en ver koopt Forbo Flooring kwalitatief hoogwaardige vinyl vloerbedek kingen, onder andere Novilon®. Prestaties die vooral mogelijk worden gemaakt door onze medewerkers, zo'n 2.500, verspreid over acht productiebedrijven en eigen verkoop- en marketingkanto- ren in 23 landen. Het creëren van een stimulerende werkomgeving is voor Forbo dan ook even belangrijk als marktpositionering en productinnovatie. Deze focus op zowel de kwaliteit van onze men sen als onze producten is kenmerkend voor Forbo Flooring als organisatie en biedt een ideale setting voor mensen die willen groeien. The floor is yours. De verkoop- en marketingactiviteiten van Forbo Flooring worden over de hele wereld lokaal georganiseerd. De sales marketing organisatie die de Nederlandse markt bewerkt, is gevestigd in Assendelft. Binnen de salesorganisatie richten ruim 30 professio nals zich op de consumenten- en projectenmarkt. In het salesteam word je na een intensief introductieprogramma verantwoordelijk voor de directe en indirecte verkoop van linoleum- en vinyl- producten alsmede projecttapijt in het rayon Zeeland/West- Brabant. Dat wil zeggen dat de projectenmarkt in deze regio straks letterlijk jouw terrein is. je kracht zit 'm vooral in je scherpe blik op de commerciële mogelijkheden van onze producten en je bewe zen kwaliteiten als relatiebeheerder. Je contacten lopen uiteen van vloerenbedrijven en projectinrichters tot en met overheden, archi tecten en aannemers. Het leveren van kwalitatief hoogwaardige totaaloplossingen aan deze opdrachtgevers heeft je hoogste prio riteit. Daarom heb je behalve commerciële ervaring ook affiniteit met de projectenmarkt en vanzelfsprekend een salesgedreven en resultaatgerichte mentaliteit. Dit vul je aan met een relevante mbo-opleiding, rijbewijs B en goede computervaardigheden. creating better environments je sollicitatie kun je richten aan: Forbo Flooring, t.a.v. Carolien Brasser, afdeling Personeel Organisatie, Postbus 13, 1560 AA Krommenie. E-mail: carolien.brasser@forbo.com Of ga naar: www.forbo-flooring.nl. Functie-eisen: technische vooropleiding op HBO niveau; bij voorkeur ervaring in een commercieel technische functie; goede communicatieve en commerciële vaardigheden; een proactieve houding; enthousiaste en flexibele instelling. Geboden wordt: een uitdagende en verantwoorde lijke baan binnen een gezond en groeiend bedrijf; een interessante werkomgeving; voldoende ontwikkel- en scholings mogelijkheden; salaris en secundaire arbeidsvoor waarden in overeenstemming met de zwaarte van de functie. Voor eventueel aanvullende informatie over de inhoud van de functie kunt u contact opnemen met de heer R. van Iperen, bedrijfsleider Hollestelle Handel. Hollestelle Geïnteresseerd in één van deze uitdagende functies? Hollestelle n HenstmHtie Dan verzoeken wij u uw sollicitatie met uitgebreide c.v. te richten aan Koninklijke Hollestelle Groep, t.a.v. mevrouw Hollestelle M Ki^nesstscfmieii H.C.Trouw, afdeling personeelszaken. Kijk ook op onze vernieuwde Hollestelle website www.hollestelle.nl Keur&tsrtftwut Acquisitie wordt niet op prijs gesteld. Amundsenweg 10 Postbus 62 4460 AB Goes Tel. 0113-27.77.77 Fax 0113-27.77.75 E-Mail trouw@holleste!le nl jij zoekt een baan als chauffeur? kom 14 april naar de banenmarkt van Randstad Transport --ik 3» Randstad Transport barst van de banen voor vrachtwagen- en buschauffeurs. Als je nog niet de juiste rijbewijzen hebt en graag vrachtwagen- of buschauffeur wil worden, kunnen we je opleiden. Om je daarover te informeren organiseren we op zaterdag 14 april van 10.00 tot 14.00 uur een banenmarkt. Onze vestigingen zijn die dag open voor iedereen die snel aan de slag wil. We hebben een groot aanbod van vacatures: van internationaal vervoer tot tanktransport en van winkel distributie tot werk op een betonmixer. Ben jij in het bezit van rijbewijs C(E) en/of D en CCV-B? Kom dan langs op zaterdag 14 april en schrijf je in. Je krijgt dan naast een uitgebreid banenaanbod een modelbus of vrachtwagen van ons cadeau! Kijk voor het actuele banenaanbod en een overzicht van onze vestigingen op www.randstad.nl Randstad Transport Tramsingel 15b Schouwburgring 2 Dr. Brabersstraat 10 Van de Spiegelstraat 2 4814 AB Breda 5038TLTilburg 4701 AT Roosendaal 4461 LLGoes (076) 596 93 00 (Ö7fe)'532"'27 80 (Ö16Ë) 58 70 10' (0113) 27 48 50 INVESTOR IN PEOPLE

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 142