Hoofd administratie Personeelszaken GEK OP SIERADEN? Lucardi QJobTrack.nl Tytf) VERKOOPMEDEWERKER M/V kom dan werken bij Lucardi Juwelier Bedrijfsleider m/v Assistent bedrijfsleider m/v Verkoopmedewerkers m/v parttime 60 I Zaterdag 7 april 2007 PZC Kijk ook op 4 Werken en leren als Supportwerker Ervaringen van huidige leerlingen beperking. Supportwerker: Dat doe je natuurlijk bij Stichting Arduin. Stichting Arduin: een dynamische organisatie ten dienste van mensen met een verstandelijke beperking, actief in het gestalte geven aan moderne inzichten in de zorg- en dienstverlening. Kernbegrippen zijn: autonomie, zelfbepaling, ondersteuning en dialoog. Voor meer informatie over onze organisatie en visie: www.arduin.nl Over Support: De opleiding Supportwerker: Toelatingseisen: Solliciteren? Stichting Arduin Wonen en werken voor mensen met mogelijkheden "Het ondersteunen van mensen, ze stimuleren dingen te ondernemen en ook jezelf ontwikke len en echt iets kunnen betekenen voor iemand, dat maakt het zo bijzonder." "Natuurlijk leren gaat niet vanzelf, je moet er wel wat voor doen!" "In een team werken is fijn, verschillende invloeden zorgen er voor dat je scherp blijft." "Als ik kijk waar ik aan het begin van de opleiding stond en waar ik nu na 6 maanden sta, kan ik zeggen: ik heb echt al veel geleerd! Natuurlijk leren is erg prettig en in de praktijk leer je een heleboel!" Arduin heeft de keuze gemaakt om cliënten te ondersteunen uitgaande van de Supportgedachte. Support is gebaseerd op een visie, waarin inclu- sie, zelfbepaling en ontwikkeling van mensen met een verstandelijke beperking kernbegrippen zijn. Vanuit deze visie hebben zij, als ieder ander, recht op volwaardig burgerschap, inclusief de daarbij gewenste ondersteuning. leert jou cliënten individueel te ondersteunen, in wonen, werken en de dagelijkse zorg, daagt je uit om samen met de cliënt de samen leving te verkennen, is een antwoord op maatschappelijke en be leidsontwikkelingen in de gehandicaptenzorg, is "natuurlijk leren": jij bent zelf actief bezig met je leerproces! Tijdens deze erkende 3 jarige BBL-opleiding niveau 4, werk en leer je bij Stichting Arduin op basis van een dienstverband als leerling met een salaris conform de CAO Gehandicaptenzorg. Het contract bevat een deel doorbetaalde studietijd en ligt tussen de 24 en 32 uur gemiddeld per week. De opleiding is gezamenlijk ontwikkeld door ROC en de organisaties Arduin, Sherpa en de Maaskringgroep. Het ROC Zeeland verzorgt de opleiding voor Arduin, afwisselend in Middelburg en Goes. Eind augustus 2007 gaan we met 20 nieuwe leerlingen van start. 18 Jaar of ouder, diploma Mavo/VMBO/LBO op C-niveau of een vergelijkbare opleiding. Daarnaast ben je gemotiveerd om te werken vol gens de Supportgedachte en ben je bereid om verantwoordelijkheid te dragen voor je eigen le- rproces. Rijbewijs en eigen vervoer is een pré. Vraag het sollicitatiepakket op, waarin de speci fieke sollicitatiewijze is beschreven, bij PO&O Stichting Arduin: 0118-434531 of mail naar PO&0@arduin.nl. Je sollicitatie, volgens de richtlijnen van het sollicitatiepakket, ontvangen wij graag uiterlijk 30 april 2007. De selectie ochtenden zijn op 8 en 9 mei 2007, dus reser veer deze data alvast in je agenda! Maaskant Bruinisse B.V. is een scheepswerf/machinefabriek die zich heeft gespecialiseerd in nieuwbouw en reparatie van schepen en in nieuwbouw en reparatie van lieren gericht op de internationale markt. Wij zijn momenteel op zoek naar een enthousiaste: Functie typering: U bent eindverantwoordelijk voor de gehele financiële administratie, salarisadministratie en personeelzaken. U geeft leiding aan 3 fte s. U verzorgt een groot deel van de financiële administratie, u verzorgt de betalingen en de debiteuren bewaking. Tevens bent u verantwoordelijk voor het opstellen van het budget en tussentijdse resultaatprognoses, u zorgt voor de maandelijkse aanlevering van de V&W - rekening en de periodieke kwartaalrapportage. Functie-eisen: Vakgerichte opleiding op HBO -niveau. Ervaring als eindverantwoordelijke op financieel gebied bij voorkeur in een projectomgeving Kennis van en ervaring met geautomatiseerde (administratieve) systemen. Ervaring met leidinggeven Kennis van Excel, Word en bij voorkeur ook van Cristal reports. Ervaring met en kennis van het voeren van loonadministratie. Wij bieden: Een uitdagende baan in een innovatief bedrijf. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 14 dagen richten aan: Maaskant Bruinisse B.V., t.a.v. Dhr. M. van der Zwan, Postbus 9, 4310 AA, Bruinisse. Tel: 0111 - 485450, e-mail: mvdz@maaskant-bruinisse.nl. Internet: www.maaskant-bruinsse.nl Acquisitie n.a.v vaq deze advertentie wordt niet op prijs gesteld l Het van origine Deens beursgenoteerd modebedrijf IC Companys verkoopt het modemerk Jackpot wereldwijd. De kleding van Jackpot weerspiegelt het beeld van een goed opgeleide, natuur lijke, onafhankelijke en vrouwelijke vrouw. Ze wil zich origineel, kleurrijk en een tikje romantisch kleden. Voor onze Jackpot shop in Middelburg zijn wij op zoek naar nieuwe collega's in de functie van: (fulltime en parttime) Als verkoopmedewerker ben je verantwoordelijk voor: De verkoop van ons succesvolle merk Jackpot; Een optimale uitstraling van de shop; Het verlenen van advies en service aan onze klanten. Jij hebt: Ervaring in de modebranche of wilt graag verkoopervaring opdoen; Een enthousiaste, commerciële en flexibele werkmentaliteit; Absoluut Passion for fashion; Inzicht in product en trends. Als jij de uitdaging wilt aangaan stuur dan een sollicitatiebrief met CV en pasfoto naar: IC Companys Nederland BV, t.a.v. Cindy de Goede, HR Advisor, Postbus 127, 4130 EC Vianen of mail naar nlhumanresourcelcliccompanys.com WWW.ICC0MPANYS.COM Lucardi is een landelijke keten met 81 filialen en maakt onderdeel uit van KiN Netherlands B.V. Lucardi is uitge roepen tot Beste Winkelketen van Nederland in de categorie Juwelier Byoux volgens onder zoek van Elsevier Wij zoeken een representatieve verkoop- en klantgerichte collega met werkervaring in een leidinggevende functie bij voorkeur in de detailhandel - mbo werk en denkniveau - goede communicatieve vaardigheden - besluitvaardig - kan medewerkers motiveren - plannen en organiseren - kan voortgang bewaken. Wij zoeken een representatieve verkoop- en klantgerichte collega met werkervaring in een leidinggevende functie. Wij bieden een salaris conform CAO - een spaarloonregeling - een aantrekkelijke personeelskorting - een collegiale werksfeer - uitdagende doorgroei mogelijkheden. Ben je enthousiast geworden na het lezen van deze vacature? Stuur dan binnen twee weken een brief met cv en pasfoto onder vermelding van vacaturenum mer 482 naar Lucardi Juwelier ter attentie van afdeling P&O postbus 19385, 2500 CJ Den Haag of mail naar sollicitatie@lucardi.nl Voor meer informatie kun je contact opnemen met afdeling P&O opT 070 37 66 325 of kijk op www.lucardi.nl JUWELIER

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 126