ro Zandee Kloetinge vof Banen Stichting Openbaar Primair Onderwijs Goeree-Overflakkee directeur (m/v) in een fulltime dienstverband reimerswaal Medewerker Handhaving Bouwen Q JobTrack.nl Autobedrijf Van Strien CAR VILLAGE GEREEDSCHAPMAKER iiMLEIDER SPUITGIETAFDELING \SSISTENT BOEKHOUDING 56 I Zaterdag 7 april 2007 PZC Kijk ook op Het openbaar pri mair onderwijs op Goeree-Overflakkee is sinds 1 januari 2005 verzelfstan digd in een stichting waaronder 13 scho len ressorteren; 12 scholen voor open baar primair onder wijs en 1 speciale school voor basis onderwijs, in totaal ongeveer 1800 leer lingen en 175 per soneelsleden. De Stichting OPOGO (Openbaar Primair Onderwijs Goeree- Overflakkee) is een jonge, ambitieuze organisatie waar kwaliteit voor het openbaar primair onderwijs voorop staat en de school uitgangspunt van handelen is. Voor de openbare basisschool "De Westhoek" te Ouddorp zoeken wij per 1 augustus 2007 een enthousiaste en gemotiveerde "De Westhoek" telt 185 leerlingen; heeft een team dat bestaat uit 15 enthousiaste, ervaren collega's; biedt gedegen onderwijs aan kinderen; werkt met moderne methoden en materialen; is een school met goede leerresultaten; is een klassikale school met aandacht voor de individuele leerling; heeft een goed pedagogisch klimaat; heeft een team, dat graag bezig is met veranderingen en vernieuwingen; heeft een goed geoutilleerd, modern gebouw; heeft betrokken ouders die de school op allerlei manieren ondersteunen; staat in een prettige woon- en leefomgeving. Wij zoeken een directeur die het openbaar onderwijs een warm hart toedraagt; inspirerend en motiverend werkt; effectief leiding geeft; stressbestendig is; communicatief sterk is; een teambuilder is; kan relativeren en humor heeft; integraal uitvoering kan geven aan onderwijskundig-, personeels- en financieel beleid; teamleden eigen verantwoordelijkheid geeft en resultaatgericht werken bevordert; een positieve bijdrage levert aan het directieberaad; voldoet aan de criteria genoemd in het NSA-profiel; in het bezit is van een relevante onderwijsbevoegdheid; flexibel inzetbaar is voor alle groepen. Gemotiveerde sollicitaties, voorzien van een duidelijke c.v. per brief of e-mail vóór 19 april 2007 richten aan: Stichting OPOGO, t.a.v. G.W.A. Temmink, algemeen directeur, Postbus 231, 3240 AE te Middelharnis of per e-mail: info@sopogo.nl. De eerste gespreksronden zijn gepland op 8 en 9 mei 2007. Een assessment kan onderdeel uit maken van de procedure. Voor informatie over de functie en de profielschets kunt u contact opnemen met de adjunct directeur, mevrouw E. Laban, tel. 0187 681 868 (werk) of 0111 720 352 (privé) en/of de heer G.W.A. Temmink, telefoon 06 209 56 808 of 0187 497 802. Voor informatie over de procedure kunt u contact opnemen met Lineke Verwijs of Floor Kik, personeelsadviseurs, bereikbaar onder telefoonnummers 0187 497 805 en 497 806. Voor meer informatie over SOPOGO, zie: www.sopogo.nl. acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. nwwjw.mii CEMEENTE mmm Professioneel en betrouwbaar, dat is waar de gemeente Reimerswaal voor gaat! De uitgangspunten klant-, mens- en resultaatgerichtheid in combinatie met kosten- en kwaliteits bewustzijn staan daarbij op de voorgrond. De afdeling Bouwen, Milieu en Handhaving zoekt per direct een: (36 uur) Informatie over deze vacature kunt u vinden op www.zeelandwerkt.nl of www.reimerswaal.nl onder vacatures. De gemeente Reimerswaal is een aantrekkelijke plattelandsgemeente, gelegen tussen Ooster- en Westerschelde. De gemeente heeft ruim 20.000 inwoners, verdeeld over zeven woonkernen. Daarvan is Yerseke zowel nationaal als internationaal bekend vanwege haar oester- en mosselcultuur. Oude Plein 1 4416 AK Kruiningen Postbus 70 4416 ZH Kruiningen Tel.: (0113)395 000 Fax: (0113)395 333 Internet: www.reimerswaal.nl E-mail: gemeente@reimerswaal.nl Zandee Kloetinge vof is werkzaam in de groenvoorziening en g.w.w.-sector. De werkzaamheden worden voornamelijk in opdracht van overheden, semi-overheden en aannemingsbedrijven uitgevoerd. r Door uitbreiding van de werkzaamheden hebben wij de volgende vacature's: -Tractor met herder machinist/kraanmachinist Functie-eisen: WA-1 diploma of de bereidheid dit te behalen Rijbewijs BE Geen 9 tot 5 mentaliteit Bereid op afwijkende tijden/dagen te werken -Tractorchauffeur(s) Functie-eisen: WA-I diploma of de bereidheid dit te behalen Rijbewijs BE Geen 9 tot 5 mentaliteit Bereid op afwijkende tijden/dagen te werken - Algemeen medewerker(s) Functie-eisen: WA-I diploma of de bereidheid dit te behalen Rijbewijs B is een pré Geen 9 tot 5 mentaliteit U kunt uw sollicitatie richten aan Zandee Kloetinge vof, Manneeweg 3,4481 NB Kloetinge. Voor nader informatie kunt u contact opnemen met Dhr. Zandee op telefoonnummer: 06-22495886 Autobedrijf Van Strien, VW en Audi dealer voor Midden-Zeeland en Schouwen- Duiveland, zoekt voor het nieuwe pand: VERKOOPADVISEURS M/V Belangrijkste taak van de nieuwe medewerker is het op klantgerichte wijze en doel gericht te woord staan van onze klanten en prospects, zowel binnen de particuliere als de zakelijke markt. Iemand die makkelijk communiceert en zich in kan leven in de wen sen van de klant. U dient te beschikken over: - een opleiding op MBO/HBO niveau - commerciële vaardigheden - een servicegerichte instelling - representatief voorkomen - affiniteit en ervaring met geautomatiseerde systemen - flexibele werkinstelling - ervaring is een pré Tevens zijn wij ter versterking van ons team op zoek naar: ALLROUND AUTOTECHNICI M/V U dient te beschikken over: - een MBO-opleiding autotechniek, bij voorkeur met electrotechniek - goede contactuele eigenschappen - flexibele werkinstelling - ervaring is een pré Beide functies betreffen fulltime functies. Autobedrijf Van Strien biedt passende arbeidsvoorwaarden en een prettige werk omgeving met daarbij de mogelijkheid om u via opleidingen en cursussen verder te bekwamen. Uw schriftelijke reactie, voorzien van CV kunt u richten aan: Autobedrijf Van Strien, Postbus 210, 4460 AE Goes. Uw reactie dient voor 22 april a.s. in ons bezit te zijn. F/dj Op eigen benen 'M als je 1; blind rWA bent? -C :i:T bartiméus sonneheerdt VERENIGING j www.steunbartimeus.nl j Rompa heeft o.a.werk voor: voor informotie over deze en andere jobs kijk op www.rompa.nl "careers" reacties: Mw. C. Musters Rompa Kunststofprodukten b.v. Postbus 6.4844 ZG Terheijden

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 122