Disney pakt uit Kristal Reizen Luxemburg, reis Polen, v39 PZC Zaterdag 7 april 2007 loos lijkende val naar beneden te storten. Voor wie dat alles veel te heftig is, opent Disneyland Resort volgend voorjaar ook een animatie-attrac tie rond het buitenaardse teken filmfiguurtje Stitch. Met behulp van de allernieuwste computer techniek is het publiek samen met het knuffelmonstertje ster in zijn eigen unieke show. Stitch praat, dolt en flirt met zijn gasten die hij allen persoonlijk lijkt te kennen. Liefhebbers van de Disney Chan nel filmhit High School Musical ko men van 16 juni tot 26 augustus aan hun trekken in Studios Park, want in die periode is daar dage lijks de show 'High School Musical On Tour' te zien met heel veel dans, acrobatiek en zang. Tenslotte zullen dit jaar in Toon Studio de sterren uit de nieuwe films The Robinsons en Ratatouille hun intrede doen. Zodra de films in de bioscoop te zien zijn, wande len de hoofdrolspelers rond in het park bij Parijs. Het verjaardagsfeest van Disney is vorig weekend van start gegaan met de introductie van een spiksplinternieuwe parade: Dis ney's Once Upon a Dream Parade. Met deze parade wil Disneyland Park meer dan ooit alle zintuigen van het publiek prikkelen. Het 'zien' wordt extra gestimuleerd door op iedere paradewagen twee verhalen uit te beelden. Zo valt er ook nog wat te bekijken als de wa gen al voorbij is. Door iedere wa gen zijn eigen geur mee te geven, wordt de reuk geprikkeld. Ook het 'voelen' is niet vergeten. Iedere keer als de parade even halt houdt, maken de figuren op aller lei manieren contact met het pu bliek. Het 'horen' wordt natuurlijk bediend met de muziek die de pa rade begeleidt. Zelfs aan het 'proe ven' is gedacht. Om de smaakpapil len te prikkelen worden langs de route koekjes uitgedeeld. Wie jarig is, trakteert. Aan die re gel houdt ook Disneyland zich. Kinderen tot en met zes jaar ver blijven in het feestjaar gratis in de resorthotels (of in de door Disney geselecteerde hotels) en hebben vrij entree in zowel Disneyland Park als in Walt Disney Studios Park. En dat is voor menig ouder geen kinderachtig cadeautje. www.disneylandlandparis.com Schildpad Crush neemt de bezoekers mee naar de onderwaterwereld van Nemo en zijn vriendjes. Meer vakantie voor uw geld 5 dagen 289,- Een vakantie in het Groothertogdom met alles op korte afstand. Een zeer complete reis, incl. muziekavond, NL-talige stadsgids in Luxemburg (halve dag), bezoek aan o.m. Diekirch en Echternach. Verblijf in hotel Du Com merce o.b.v. halfpension (en incl. gratis gebruik van het binnenzwembadl). Vertrekdata: 12/05,18/06,23/07,06/08 en 03/09. Drielandenreisln West-Tirol, 8 dagen vanaf 439»" Maak ontspannen kennis met Oostenrijk, Zwitserland en Italië. Vanuit het gastvrije 3'-hotel Basur (o.b.v. halfpension) bezoekt u o.a. Merano, Davos, Liechtenstein en het Ötztal, en geniet u van de volgende Kristal-extra's: gratis gebruik sauna, dansavond, ix Bauernbuffet en afscheidsschnaps. Rondreis met o.m. Gdansk, Warschau, Krakau (alle met stadsgids). Zakopane en Czestpchowa. Enkele van de vele gratis Kristal extra's: NL-talige reisleiding, Royal Class touringcar, opera/concert, folklore-avond.vlottocht en een Pools specialiteitendiner. Verblijf in goede middenklasse hotels o.b.v. halfpension. Vertrekdata: 26/05,16/06,07/07,21/07,04/08,18/08 (allen 449,-) en 01/09 (€439,-). Vertrekdata: 07/07 en 18/08. Informatie en reserveringen: WWW.krist3l.nl ©0486-45 99 00 Bereikbaar: Paaszaterdag 9.00-17.00 uur en 2e Paasdag 10.00-17.00 uur 14 dagen 889,- Alle reizen zijn inclusief: reis per luxe touringcar en ervaren chauffeur, alle excursies, alle reisbelastingen, verzorging als aangegeven bij de reis, afscheidsdiner bij terugkomst en reserveringskosten. /fS^i ffarSt ^51 Alle reizen zijn exclusief: entree-en gidsgelden, reis-en annuleringsverzekering en Calamiteitenfonds 2,50) v?' rfS.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 105