ferftn/efr MOTORFIETSMONTEUR MotoPort Goes zoekt versterking KLEDINGVERKOOPSTER m/v (parttime) PHILIPS Commercieel Medewerker Binnendienst m/v (fulltime) Magazijnbediende (afd. Motorenrevisie) Rondslijper Draaier Frezer Lasser Machinebankwerker Monteur Industrieel Onderhoud QJobTrack.nl Jouw verlichtende ideeën maken het verschil Bij Philips zijn we ervan overtuigd dat technologie zowel geavanceerd als eenvoudig moet zijn. Of het nu gaat om de 3D echografie-technologie die een moeder voor het eerst haar ongeboren kind laat zien of om openbare verlichting die mensen veilig laat thuiskomen, wij raken het dagelijkse leven van mensen. Drt is jouw kans om deel urt te maken van die ervaring. Product Designer Lighting Middelburg Binnen de afdeling productontwikkeling 15 personen) van ons Global Competence Centre voor geavanceerde lampvoeten word je verantwoordelijk voor nieuwe productconcepten, onder meer voor automotive en LED-verlichting- Je neemt deel aan en coördineert de activiteiten van multidisciplinaire projectteams, en werkt nauw samen met klanten en leveranciers.Verder onderhoud je de contacten met ontwikkelafdelingen binnen en buiten Philips. Je hebt een afgeronde universitaire of hbo-opleiding richting Werktuigbouwkunde, Materiaalkunde of Industrieel Ontwerpen, aangevuld met enkele jaren ervaring in productontwerp, bij voorkeur met kunststoffen en 3D CAD-systemen. Je bent in staat problemen en kansen te signaleren en deze slagvaardig op te pakken waarbij je gecalculeerde risico's durft te nemen. Je bent enthousiast, pro-actief en creatief en werkt graag in een dynamische omgeving. Verder heb je een pragmatische en klantgerichte instelling en kun je ideeën, feiten en meningen in heldere en begrijpelijke taal duidelijk maken aan anderen. Dit betekent datje beschikt over goede communicatieve eigenschappen. Je spreekt vloeiend Engels en beheerst bij voorkeur ook het Duits. Herken je jezelf in deze beschrijving? Kijk dan voor meer informatie op onze website, waar je online kunt reageren op referentienummer 42307. sense and simplicity www.philips.com/careers MotoPort Goes is gespecialiseerd in verkoop en onderhoud van nieuwe en gebruikte motoren en scooters. Voor onze werkplaats zoeken wij per direct een: m/v (fulltime) Je beschikt over werkervaring in de gemotoriseerde tweewieler- en/of autobranche. Gezien onze team samenstelling zoeken wij een motorfietsmonteur tussen de 20 en 40 jaar. Een afgeronde mts-opleiding en affiniteit met de motorbranche zijn een pre. Kijk voor meer informatie op onze website: www.cftechniek.nl Als aanvu li net AOC is een groothandel in automaterialen, banden, gereedschappen en werk plaatsinrichting en is als het ware het magazijn voor garagebedrijven en auto dealers. Op die manier is AOC een onmisbare schakel voor de automotivebranche. Daarnaast levert AOC de technische kennis bij de realisering van nieuw- of verbouw van garagebedrijven en werkplaatsen als partner voor werkplaatsuitrustingen en de plaatsing ervan. Om op de hoogte te blijven van de laatste ontwikke lingen op het gebied van de technologie bij nieuwe auto's, verzorgt AOC diverse cursussen voor monteurs. AOC heeft de kennis en ervaring in huis om haar klanten optimaal van advies te voorzien en een snelle levering van de producten te garanderen. Wij zoeken een professional die zich kan vinden in het volgende profiel: U vindt het vanzelfsprekend om de klant alle aandacht te geven; U luistert naar wat de klant zegt en weet wat de klant daarmee bedoelt; U bent in staat de wensen van de klant aan te voelen; U bent betrokken, geeft het juiste advies en verliest hierbij de lange termijn niet uit het oog. De functie: In deze afwisselende en zelfstandige functie bent u samen met uw collega's verantwoordelijk voor de verkoop van automaterialen in de brede zin van het woord. U heeft zowel aan de balie als telefonisch contact met klanten. U adviseert de klant en verwerkt de verkooporders volgens de geldende procedures. Wij vragen: Mbo werk- en denkniveau, bij voorkeur in een commerciële richting; Affiniteit met techniek is een must; ervaring in de automotive branche is een pré; Uitstekende communicatieve vaardigheden; Flexibiliteit en stressbestendigheid. Wij bieden: Een afwisselende, uitdagende functie binnen een enthousiast team; Goede arbeidsvoorwaarden, afgestemd op ervaring en opleidingsniveau. Heb je belangstelling? Bent u ondernemend en wilt u het team komen versterken? Stuur dan uw sollicitatiebrief en CV binnen 10 dagen aan OAZ, t.a.v. Astrid de Zeeuw-Beemster, Postbus 148,4460 AC Goes. U kunt haar bereiken op telefoonnummer 0113-256600; fax: 0113-256610; e-mail: vacatures@schipperoaz.nl.; internet: www.schipperoaz.nl. 1 6 Zaterdag 7 april 2007 PZC CF Techniek B.V. is een moderne en succesvolle onder neming met ca. 35 medewerk(st)ers in de regio Zuidwest- Nederland. CF Techniek B.V. Postbus 46 4413 ZG KRABBENDIJKE VERSPANINGSTECHNIEK dhr. J.D. Weststrote Tel.: 0113-36 20 21 MOTORENREVISIE dhr. A.J. Weststrote Tel.: 0113-36 20 26 Wij hebben dringend behoefte aan vakbekwame medewerkers (M/V) in de hieronder vermelde functies: Gedegen kennis van automotoren en dieselmotoren is een 'absolute must'. Goede mondelinge en schriftelijke beheersing van de Engelse taal is een pré. Moet zeer nauwkeurig kunnen werken, kortom: een 'Pietje Precies'. Conventioneel of mogelijk met CNC-ervaring. Conventioneel of mogelijk met CNC-ervaring. Kortom: een all-rounder die uitblinkt in drie specialiteiten! Het spreekt vanzelf dat voor alle functies een aantal jaren praktische ervaring nood zakelijk is. Als groeiende onderneming bieden wij u zeer afwisselend werk met een uitstekende, bijbehorende salariëring en secundaire arbeidsvoorwaarden. Ziet u een nieuwe uitdaging in de vacature van uw keuze en beschikt u over de bijbehorende ervaring? Dan kunt u uw sollicitatiebrief vergezeld van cv zowel per post als via e-mail richten aan: dhr. J.D. Weststrote, e-mailadres: j.weststrate@cftechniek.nl dhr. A.J. Weststrote, e-mailadres: a.weststrate@cftechniek.nl Het postadres is: CF Techniek B.V. Postbus 46 4413 ZG KRABBENDIJKE Kijk ook op VERSPANINGSTECHNIEK MOTO R E N R E V ISI E We've got more in store Voor onze kledingshop zoeken wij per direct een: Een enthousiaste collega voor wie verkopen een tweede natuur is. Je adviseert klanten bij aanschaf van onze exclusieve kledingcollectie. Je beschikt bij voorkeur over verkoopervaring en je bent een vlotte persoonlijk heid. Uiteraard is affiniteit met de motorbranche een pre. We hebben ondersteuning nodig voor koopavon den, zaterdagen en vakantieperioden. Meer weten over de functie van motorfietsmonteur of kledingver- koopster? Neem dan contact met ons op. Wij bieden een uitdagende en afwisselende baan in een no-nonsense zaak. Interesse? Reageer via post of e-mail, uitsluitend met pasfoto, t.a.v. I. de Regt, ideregt@motoportgoes.nl "'■SïCSS www.ondernemendoejesamen.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 100