Familieberichten 34 I Vrijdag 6 april 2007 PZC De Heer is mijn herder Psalm 23 Na een leven dat gekenmerkt werd door eenvoud, hartelijk heid, bezorgdheid en liefde is in zijn slaap overleden mijn man. onze vader, schoonvader, groot- en overgrootvader Marinus Anton Hoogesteger Rinus Nisse, 5 december 1928 t Westkapelle, 5 april 2007 J. Hoogesteger - Ova Leny en Fien Mis ja en Ronald; Kimberly, Jaimy, Kim Leonie Wim en Wilma Marten Karlien los en Evelien felmer Marvin 4361 ED Westkapelle Koningin Wilhelminastraat 32 Rinus is opgebaard in het uitvaartcentrum h. jobse, Bach- weg 2 te Middelburg, alwaar geen bezoek. De begrafenis zal plaatsvinden op dinsdag 10 april om 12.15 uur op de begraafplaats te Westkapelle. Vertrek vanaf het Jeugdgebouw om 12.00 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het Jeugdgebouw. Zij die geen rouwbrief ontvangen hebben, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Heden is onverwachts overleden onze broer, zwager en oom Marinus Anton Hoogesteger in de leeftijd van 79 jaar. S tri jen: Jan en Pie Goes: Kees t en Nellie f Middelburg: Anton t Goes: Johannes Strijen: Piet en Ploon Goes: Marie en Louw Colijnsplaat: Nellie en Bram Goes: Adrie en Nellie Neven en nichten Lieve Rinus Wat zullen wij je missen. Rust Zacht, je hebt het verdiend. Ko en Anke dikke knuffel van Stripe Alie en een lik van Kim Met leedwezen hebben wij kennisgenomen van het over lijden van ons trouwe en gewaardeerde lid Wim van Hanegem Wim was ruim 50 jaar lid van onze vereniging. Wij wensen zijn vrouw, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. LTC "De Schelde" Hoewel zijn gezondheid langzaam achteruitging, is toch op een moment dat wij het niet verwachtten, door de Heere uit ons midden weggenomen onze lieve, zorgzame vader en opa Johannes van Velzen sinds 12 maart 2002 weduwnaar van Maria Mieras in de leeftijd van 80 jaar. Gerrit van Velzen (in herinnering) Bram van Velzen Rianne van Velzen-Bruijnzeel Marco, Ronald Coby Blok-Walhout Jan Blok Johan, Miranda, Edwin Krabbendijke, 4 april 2007 Correspondentieadres: Kerkpolder 22 4413 GB Krabbendijke De rouwdienst wordt D.V. zaterdag 7 april om 15.30 uur gehouden in één der zalen van de Gereformeerde Gemeen te, J.W. Frisostraat 1 te Krabbendijke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Krabbendijke. Vooraf is er vanaf 13.00 uur in de zaal gelegenheid om af scheid te nemen. Na de begrafenis is aldaar gelegenheid tot condoleren. Geen bloemen. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van Allévo voor de goede verzorging. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Bedroefd namen we kennis van het overlijden van mijn zwager en onze oom Johannes van Velzen weduwnaar van Maria Mieras We wensen zijn kinderen en kleinkinderen veel sterkte met dit verlies. Yerseke: C.M. Mieras-Bal Neven en nichten Na een moeilijke tijd waarin haar gedachten en krachten steeds verder afnamen overleed mijn geliefde zuster Adriana de Kam-Minderhoud echtgenote van A. de Kam op de leeftijd van 82 jaar. J. Minderhoud Westkapelle, 3 april 2007 Heden overleed onze lieve tante Adriana de Kam - Minderhoud Bram, Sien Daan en Marleen Piet en Loes Piet en Addi Sien en Willem Adrie t en Els Bo en Diny Gerard en Hester Ina en Jan Fransien en Jan Westkapelle 03 april 2007 Bedroefd hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze lieve nicht A. de Kam-Minderhoud E.M. van der Welle-Minderhoud f. Roelse-Waterman M. Huibregtse W. Huibregtse T. Huibregtse-Brasser W. Minderhoud L. Minderhoud-Minderhoud Uit onze kennissenkring is weggenomen, onze lieve vriendin Adriana de Kam-Minderhoud A.J. Huibregtsen-Simonse J. Janssen-Jansen G. Warners-Lievense Westkapelle, 5 april 2007 Verdrietig zijn wij om het heengaan van onze altijd goede en hartelijke Jane Line en Alfred wa Met verdriet hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze geliefde schoonzuster en tante Johanna Davidse-Spruijt weduwe van Jan Davidse Koudekerke: K. Izeboud-Davidse t P.D. Izeboud t Zoutelande: P. Roelse-Davidse t J.P. Roelse Arnemuiden: A. Davidse A. Davidse-van Belzen Meliskerke: P. Davidse J. Davidse-Wisse Meliskerke: N. Geschiere-Davidse t J. Geschiere Ede: A. Talma-Davidse P. Talma Meliskerke: C. Davidse J. Davidse-Kerkhove Meliskerke: J.A. Davidse (Kootje) t Oudehorne: W.P. Davidse H. Davidse-Kroes Meliskerke: J.A. Davidse t C. Davidse-Louwerse L. Willemse Zoutelande: L. de Buck-Davidse P. de Buck Vlissingen: M.B. Davidse B. Davidse-Meijer Kamperland: K. de Looff-Davidse f M.J. de Looff C. de Looff-Heijl Neven en nichten Meliskerke, 4 april 2007 En zie, Ik ben met u alle dagen tot aan de voleinding der wereld. Tot onze droefheid is heden van ons weggenomen onze broer, zwager en oom Francois Cornelis Boeije in de leeftijd van 85 jaar. Zaamslag: R. Boeije D.K. Boeije-Faas Axel: M. Boeije R.J. Boeije-Buijze Terneuzen: C.F. Boeije in herinnering C. Boeije-Meijler Neven en nichten Axel, 5 april 2007 Corr. adres: Axelsestraat 24 4543 CJ Zaamslag De dienst van Woord en Gebed wordt gehouden op dins dag 10 april om 14.00 uur in de Protestantse Kerk, Koe straat 2 te Axel. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aan de Burchtlaan. Een bijzonder woord van dank aan het verplegend personeel van verzorgingshuis "de Vurssche" voor alle goede zorgen. Alleen schriftelijke condoleance. 1 .fit-k-e '"'f; i Na een rijk leven, waar zij met tevredenheid op terugkeek, is op 5 april 2007 aan een hartstilstand overleden onze lieve moeder, oma en overoma Susanna Kornelia de Fouw-Overbeeke weduwe van Lein de Fouw in de leeftijd van 85 jaar. Kortgene: Rie en Leen Wisse Marleen Evert-Jan en Mirjam Oost-Souburg: Leen en Jenny de Fouw Chantal, in dierbare herinneringen Danny Jessy Rozenstraat 13, Colijnsplaat Correspondentieadres: Wilhelminastraat 77 4484 AC Kortgene Gelegenheid tot afscheid nemen op dinsdag 10 april van 13.15 tot 13.45 uur in dorpshuis 'De Pompweie', Bern- hardstraat 2A te Kortgene. Aansluitend zal om 14.00 uur de afscheidsdienst worden gehouden in bovengenoemd dorpshuis, waarna de begrafe nis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Kort gene. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het dorpshuis. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, kunt u deze aankondiging als zodanig beschouwen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 36