Familieberichten 32 I Vrijdag 6 april 2007 PZC Voor meer informatie over adverteren op deze pagina of voor uw advertentie-reserveringen: Tel 076.5 312 550 Fax 076.5 312 340 E-mail familieberichten@pzc.nl S.V.P. Uw opdracht voorzien van adres en telefoonnummer waar u te bereiken bent! Afsluittijden: overlijdens- en geboorteadvertenties Plaatsingen dinsdag t.m zaterdag daags voor plaatsing tot 17.00 uur. Plaatsingen maandag: zondag tot 18.00 uur. Overige familieberichten 2 werkdagen voor plaatsing tot 15.00 uur. Telefonische opdrachten voor de uitgave van maandag kunt u zondagmiddag tussen 16.00 en 18.00 uur doorgeven. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. Familieberichten bekijken op internet ga naar: www.pzc.nl keuzeblok mensenlinq Informatie advertentietarieven: www.pzcadverteren.nl Vijf jaar geleden moest Els Koster - de Koning vanwege haar ziekte afscheid nemen van onze school. Wij blijven ons Els herinneren als een betrokken en enthou siaste collega. Onze gedachten gaan uit naar Rien. de kinderen en de kleinkinderen, wij wensen hen veel sterkte. Het team van SBO de Meie in Zierikzee Heden ontvingen wij het bericht dat na een ernstige ziekte is overleden Els Koster-de Koning Wij zullen ons Els herinneren als een zeer gedreven, en thousiaste vakleerkracht lichamelijke opvoeding op onze school voor het speciaal onderwijs te Zierikzee. Wij zijn haar dankbaar voor haar intensieve zorg die zij heeft gehad voor onze leerlingen. Namens het Centraal Management en de medewerkers van de Stichting Obase wensen wij haar naaste familie veel sterkte toe met dit verlies. Heden ontvingen wij bericht van het overlijden van onze oud-medewerker Jan Kikkert Wij wensen zijn echtgenote, kinderen, kleinkinderen en overige familie veel sterkte toe hij het verwerken van dit verlies. Loodswezen regio Scheldemonden G.T.M. van Rooij, voorzitter J.H.P. Waasdorp, manager operaties 'Met verslagenheid ontvingen zvij het droeve 6ericht van het over lijden van onze oud- collega. Rededienstcvördinator te VCissitigen Jan Kikkert de Nederlandse en Vlaamse redico 's 'Kol Maas Mare Schaltier MenkStienstra (Raymond Qfewy Eriffvan Dilst llrbain V.D. Derghe Deter Mendrichs DaulQrenier Jenny Wiüems Reginald Mamers Arthur van Delzen Freddy Vanbesien William de Klam Clement Duysse 'Qeniet zoals i/^oof^helgenoten René RenéFCeuren 06 maart 1944 05 april2007 Ufa een verloren strijd hebben we hem moeten laten gaan; tot het laatste toe met een lach en een traan. Mij hield van ons en wij van hem. We zijn erg verdietig, maar dankbaar voor alle mooie enfijne herinneringen. Dirgem Qaby, Izaak, Midfen Sammy Tficole, Dart-Jan en yannick Quirine en Rudi Valerie en Tristan Vanaf12:30 uur is ergelegenheid tot afscheid nemen in Crematorium Middelburg Westelijke Oude Mavendijk3 te Middelburg, waarna we vanaf 13:00 uur samen met u René 's leven op persoonlijke wijze willen gedenken. 9fa het afscheid zouden we het fijn vitulen met u hetglas te heffen in Mavenbrasserie Dom-Dia, Shiisplateau30 te Wemeldinge Meeft ugeen kaart ontvangen, beschouwt u dit dan als een uitnodiging. 11 bent van harte welkom. So here s me now, without you I turn the lights out, without you Should be I be frightened without you Rene Vriendjes voor het leven.en langer. Dingena Als een schip achter het kim zeilt, Is het niet weg, Je kan het alleen niet zien. Dag, Lieve Jan %laas enjopie Kikkert Aden Dianca DoIvliet Den en Evy Mow lucky are we, to have somethirg special that makes sayinggoodbye so hard! Lieve Dapa, Mpoit meerje stem, Mooit meerje lach, Mpoit meer even bellen, Mooit meer zomaar wat vertellen, Mooit meer samen genieten van een mooie dag. We missen je nu al! Dikfe knuffel, Qaby Mjcolê Lieve Peetje, Met afscheid doet ons veel verdriet. Toch zijn we blij dat we tot het laatste moment bij je mochten zijn. Quirine en Rudi Valerie en Tristan Voor René een lieve groet van jouw huren. F am. Milfious - Arendt Fam. Pipping F am. De Witte Skm -i ''mm Verbroken is de nacht van pijn Geen ziekte, dood, geen medicijn Alleen volmaakt bij Hem te zijn. Vol verdriet, maar met groot respect en bewondering voor de wijze waarop hij zijn ziekte heeft gedragen, is zacht en kalm van ons heengegaan mijn dierbare man, onze lieve vader, schoonvader en trotse opa Jacobus Huibregt Huijbregtse Jo In de leeftijd van 65 jaar. Henny Huijbregtse-Scheijbeler Jacqueline en Marcel joosse Nick, Julian, Cèline Monique en Michel Francois Yannick 5 april 2007 Biesbosstraat 60 4335 VP Middelburg U kunt afscheid nemen van Jo in uitvaartcentrum h.jobse, Bachweg 2 te Middelburg op zaterdag a.s. van 16.00 tot 16.30 uur. De afscheidsdienst wordt gehouden op dinsdag 10 april om 10.00 uur in bovengenoemd centrum. De begrafenis zal aansluitend plaatsvinden om 11.00 uur op de algemene begraafplaats, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid om de familie te condoleren in de aula van de begraafplaats. Onze dank gaat uit naar het Hospice voor de liefdevolle verzorging, Dr. de Vries en Ds. Nauta. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Allerliefste opa. Nooit meer aan de zijlijn van het voetbalveld staan - Nick Nooit meer samen klusjes doen - Julian Nooit meer samen spelletjes spelen - Yannick Nooit meer samen liedjes zingen - Cèline maar wél voor altijd in ons hart. U bént een opa om trots op te zijn. Wat zullen we u missen. Dikke kus van de kleinkinderen Middelburg, 5 april 2007 Bedroefd geven wij u kennis van het overlijden van onze geliefde broer, zwager en oom Jo Huijbregtse Oost-Souburg: Bep en Piet Tange (in dierbare herinnering Middelburg: Els en Blaas de Hamer Oost-Souburg: Adri en Wim Geelhoed Wissenkerke: Sien en Jan Huiszoon neven en nichten Veilig in Jezusarmen We hebben afscheid moeten nemen van onze lieve buur man Jo Huijbregtse We wensen Henny en de (klein)kinderen heel veel sterkte toe. Sjaak en Marijke de Regt Arjan en Jeanette, Joeri en Jesse de Regt Irma en Marcel, Luna en Nika Malcorps Met ontroering namen wij kennis van het niet geheel onver wachte overlijden van onze oud-medewerkster en vrijwil ligster Rina Wolfert - van Harn Onze gevoelens van medeleven gaan uit naar haar kinde ren, kleinkinderen en verdere familie. Mogen de goede herinneringen aan Rina hun tot steun zijn bij de leegte die zij achterlaat. Namens alle oud-medewerkers, vrijwilligers, medewerkers, bewoners en directie van Zorgcentrum De Vurssche Verdrietig hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze oud-medewerkster en -collega Door Dik Wij herinneren ons Door als zeer betrokken en meelevend bij het wel en wee van haar collega's. Wij wensen de familie veel sterkte toe bij het verwerken van dit verlies Directie en medewerkers I'escaut woonservice

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 34