't Bruust wil weer bruisen SieMatic, met komst water jump Muziek tijdens Pasen in Renesse Gemeente akkoord j>pzc Donderdag 5 april 2007 27 GERECHTSDEURWAARDERS KANTOOR ZEELAND Uit een exploot van gerechtsdeurwaar der B.J. Meijering d.d. 30-03-2007 blijkt, dat t.v.v. Paulo Alenxandre Pacheco Duarte, wonende te Oostkapelle, aan MARGARIDA MARIA DE ALMEIDA RITA, zonder bekende woon- of verblijf plaats, is betekend een verzoekschrift tot wijziging hoofdverblijfplaats minderjarige van 26-03-2007. Genoemde Margarida Maria De Almeida Rita kan een afschrift van dit exploot met bijlage verkrijgen op één van onderstaande adressen. Gerechtsdeurwaarderskantoor Zeeland Dam 2 Middelburg Westsingel 132 Goes Engel Reinhoudt zingt alsnog voor echtparen zierikzee - Engel Reinhoudt treedt vanmiddag alsnog op voor echtpa ren uit Schouwen-Duiveland, die in 2006 hun vijftigjarige huwelijks dag vierden. De Zeeuwse troubadour moest een tijdje geleden door omstandig heden verstek laten gaan op de of ficiële middag voor gouden echtpa ren. Een deel van de toen aanwezi ge mensen vond dat erg jammer. Daarom heeft de gemeente Rein houdt gevraagd alsnog zijn liedjes te komen zingen. Vijftig mensen hebben zich aangemeld voor de middag. Burgemeester J. Assel- bergs verwelkomt de gasten. GERECHTSDEURWAARDERS KANTOOR ZEELAND Uit een exploot van gerechtsdeur waarder B. J. Meijering d.d. 30-03- 2007 blijkt, dat t.v.v. Paulo Alex andre Pacheco Duarte, wonende te Oostkapelle, aan MARGARIDA MARIA DE ALMEIDA RITA, zonder bekende woon- of verblijf plaats, is betekend een verzoek schrift tot wijziging gezag van 26- 03-2007. Genoemde M.M. De Almeida Rita kan een afschrift van dit exploot met bijlage verkrijgen op één van onderstaande adressen. Gerechtsdeurwaarderskantoor Zeeland Dam 2 Westsingel 132 Middelburg Goes door Melita Lanting renesse - Muziekliefhebbers kun nen tijdens het paasweekend hun hart ophalen in Renesse. Op zaterdag 7 april speelt de band Dust in strandpaviljoen Zuid Zuid West. Dit optreden begint om 19.00 uur. Zondag 8 april speelt gitarist-zan ger Frenk van Meeteren in hotel De Zeeuwse Stromen. Hij begint om 2t.oo uur met spelen. Op het zelfde moment begint Dicky Greenwood 8c Band in De Stulp. Zij spelen soul- en bluesmuziek. In grandcafé Helder speelt (ook vanaf 21.00 uur) Jazz combo Brit. The Rockin' kofferband staat zon dagavond van 21.00 uur in 't Cafee tje. Deze coverband speelt nummers uit de jaren '50 en '60. Commissie en raad van Goedereede moeten plan nog goedkeuren. door Cornelleke Blok scharendijke - De waterjump bij de Brouwersdam mag er in princi pe komen, als het aan de gemeen te Goedereede ligt. Voorwaarde is wel dat de provincie Zuid-Holland ook akkoord gaat. Het Natuur- en Recreatieschap De Grevelingen heeft al een tijd plan nen voor de waterattractie op de Kabbelaarsbank. Het speel- en sporttoestel, dat naast Zeil- en Surfcentrum Brouwersdam neerge zet wordt, moet het recreatiege bied achter Port Zélande aantrek kelijker maken. De zeilschool gaat de waterjump beheren. De waterjump is een schans van ongeveer 25 meter lang, 7,5 meter hoog en vijf meter breed. Het toe stel kan gebruikt worden voor al lerlei wateractiviteiten. Kinderen kunnen er in de zomer met een matje vanaf glijden, maar freestyle springers kunnen er ook hun trai ningen en wedstrijden houden. De enige andere mogelijkheid voor freestyle springers is op dit- moment in Eindhoven. De commissie Grondgebiedzaken discussieert aanstaande dinsdag over de waterjump. Dat is nodig omdat het geldende bestemmings plan van de Kabbelaarsbank speel toestellen hoger dan drie meter op dit moment niet toestaat. Gedeputeerde Staten van de pro vincie Zuid-Holland hebben in middels subsidie verleend voor de waterjump, die in totaal ruim hon derdduizend euro kost. Na de com missie beslist de gemeenteraard op 26 april definitief of de waterjump bij de Brouwersdam geplaatst mag worden. Kerkdienst met thema 'Lieveheersbeestjes' zierikzee - De Interkerkelijke werk groep Zierikzee houdt op zondag 15 april weer een kerkdienst rond om mensen met een verstandelij ke handicap. De leden van bijbelge spreksgroep Schouwenoord wer ken actief mee aan de dienst. Zij hebben het afgelopen seizoen veel geluisterd naar bijbelverhalen over dieren. Het thema van de dienst is daarom 'Lieveheersbeestjes'. Voor ganger van de dienst is ds. Michiel de Zeeuw. De kerkdienst vindt plaats in de gereformeerde kerk, St. Domusstraat 35 in Zierikzee. De aanvang is om 17.00 uur. Vanaf 16.00 uur is er koffie en thee. Drummer Jan van de Velde, zangeres Jenneke van Opijnen en toetsenist John Prins (vrnl) zijn samen 't Bruust. foto Marijke Folkertsma www.hz.nl 't Liefst een GOES-PliegerB.V. Nansenbaan 15 0113-246464 MIDDELBURG SieMatic Middelburg Grenadierweg17a 0118-629522

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 61