nieuwe zeesluis in Terneuzen SieMatic», Rommelmarkt Vrouw gewond na eenzijdig Vissers krijgen ongeval op Retranchementseweg vijftig miljoen Zpzc Donderdag 5 april 2007 27 De huidige zeesluis in Terneuzen vertoont steeds meer gebreken en wordt daardoor steeds onbetrouwbaarder. foto Camile Schelstraete cadzand - Een 59-jarige automobi liste uit de gemeente Sluis is dins dagavond rond 23.45 uur gewond geraakt bij een eenzijdig ongeval op de Retranchementseweg bij Cadzand. De vrouw reed van Cadzand naar Retranchement. Vlak voor de krui sing met de Bosweg verloor zij door nog onbekende oorzaak de macht over het stuur. Zij reed ver volgens in een aan de linkerkant van de weg gelegen sloot. Haar au to kwam tot stilstand tegen een damgat. De vrouw is met verwon dingen aan het gezicht overge bracht naar het ziekenhuis in Knokke. De auto was vernield. door Wout Bareman ZEEBRUCCE - De Vlaamse regering trekt 50 miljoen euro uit voor duurzame visserij. De helft wordt gedekt door het Europees Visserij fonds. Visserijdeskundigen stellen vast dat er niet alleen sprake is van overbevissing, maar ook van een ecologische belasting. Bovendien is de Belgische visserij te veel ge richt op het gebruik van de boom- kor. Dat kan anders. De experts denken aan mosselkweek op zee, aquacultuur aan land en het uitzet ten van tong in de Noordzee. Ook het vissen met lijnen in plaats van netten en alternatieven voor de energieverslindende boomkorvis- serij leiden tot een duurzamere aanpak. Vlaams premier Yves Lete- rme vindt omschakeling naar duur zame visserij een logische stap in de richting van een gezondere be drijfstak. Eerder al werd de vloot dankzij slooppremies uitgedund, zodat de vangstquota per schip toch redelijk op peil bleven. terneuzen - In het dienstencen trum de Veste aan het Oostelijk Bolwerk in Terneuzen wordt vrij dag 27 april van 10.00 tot 17.00 uur een rommelmarkt en mini-bazar gehouden. Verder is er een rad van Avontuur en worden er oliebollen en wafels verkocht. GERECHTSDEURWAARDERS KANTOOR ZEELAND Uit een exploot van gerechtsdeurwaar der B.J. Meijering d.d. 30-03-2007 blijkt, dat t.v.v. Paulo Alenxandre Pacheco Duarte, wonende te Oostkapelle, aan MARGARIDA MARIA DE ALMEIDA RITA, zonder bekende woon- of verblijf plaats, is betekend een verzoekschrift tot wijziging hoofdverblijfplaats minderjarige van 26-03-2007. Genoemde Margarida Maria De Almeida Rita kan een afschrift van dit exploot met bijlage verkrijgen op één van onderstaande adressen. Gerechtsdeurwaarderskantoor Zeeland Dam 2 Westsingel 132 Middelburg Goes GERECHTSDEURWAARDERS- KANTOOR ZEELAND Uit een exploot van gerechtsdeur waarder B. J. Meijering d.d. 30-03- 2007 blijkt, dat t.v.v. Paulo Alex andre Pacheco Duarte, wonende te Oostkapelle, aan MARGARIDA MARIA DE ALMEIDA RITA, zonder bekende woon- of verblijf plaats, is betekend een verzoek schrift tot wijziging gezag van 26- 03-2007. Genoemde M.M. De Almeida Rita kan een afschrift van dit exploot met bijlage verkrijgen op één van onderstaande adressen. Gerechtsdeurwaarderskantoor Zeeland Dam 2 Westsingel 132 Middelburg Goes Zes inschrijvingen voor Van der Maelstedeweg hulst - Zes aannemers hebben zich gisterochtend bij de gemeente Hulst gemeld voor de aanbeste ding van de reconstructie van de Van der Maelstedeweg in Hulst. Het gedeelte tussen de Zoetevaart en Grote Kreekweg krijgt een nieuw wegdek, extra parkeerruim te en fiets- en voetpaden. „Het ver schil tussen de goedkoopste en duurste variant is 120.000 euro", al dus wethouder C. de Kraker. Gentse pelgrim geeft lezing in Terneuzen terneuzen - Sebastien de Fooz uit Gent geeft zondag 15 april een le zing in Terneuzen. In 2005 wandel de hij in 184 dagen van Gent naar Jeruzalem, een tocht van bijna 6000 kilometer. Eind vorig jaar kwam zijn boek 'Te voet naar Jeru zalem' uit. In woord en beeld komt hij zijn verhaal vertellen in bij het Leger des Heils aan de Dijk- straat. Aanvang: 16.00 uur. Auto vernield bij ongeval in Westdorpe westdorpe - De auto van een 20-jarige bestuurder uit Gent raak te afgelopen dinsdag rond 19.45 uur totaal vernield bij een eenzij dig ongeluk op de Sint Anthonie- kade in Westdorpe. De man raak te met een voorwiel links in de berm, kwam na een stuurcorrectie in de rechterberm terecht en be landde uiteindelijk van de weg in de sloot. De man bleef ongedeerd. Paaseierenfeest in domein Puyenbroeck wachtebeke - In het domein Puyenbroeck bij Wachtebeke wordt zaterdag een groep paasha zen verwacht. Ze brengen voor al le kinderen tot 10 jaar een gratis zakje paaseieren mee. Een dixieland paashazenorkestje ver welkomt de bezoekers aan de in gang. Het programma begint om 14.00 en duren tot het eind van de middag. wc.:'ar [Bedrijfskundige) Informatica aan HotadmtiJ Infti-avond 12 april 't Liefst een GOES-Plieger B.V. Nansenbaan15 0113-246464 MIDDELBURG SieMatic Middelburg Grenadierweg 17a 0118-629522

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 55