Pussycat Doll bij Veronica
In de eerste aflevering wordt het aantal deelnemers direct gehalveerd.
De popgroep Pussycat Doll op zoek naar het zevende lid van de band.
PZC Donderdag 5 april 2007 47
06.59 Teleshop 7 07.00
Ik ben in balans! 07.45
Laat de Amazone le
ven 08.00 Nieuws
08.15 Teleshop 7: Tel
sell 08.45 Nieuws 09.00
RTL Z Nieuws 09.20
Delft blauw 09.40 RTL
Z Nieuws 16.20 Teles
hop 7: Laat de Amazo
ne leven 16.40 RTL Z
Nieuws
06.15 Sally Jessy Rap
hael 07.10 Hart van Ne
derland - Vroege editie
07.25 Tele 6: Tel sell
08.25 Adoption stories
08.55 Tele 6: Tel sell
09.55 Shownieuws
10.55 Tele 6: Tel sell
12.05 Medisch cen
trum 12.35 Letter link
14.00 Roseanne, come
dyserie 14.35 Phone
factory 16.00 The Cos
by show, comedyserie
16.30 en 17.00 The
bold and the beautiful,
soapersie 17.30 The
flying doctors, drama
serie
06.00 Extreme home
makeover, woonpro-
gramma 06.55 Hope
Faith, comedyserie
07.25 Roseanne, come
dyserie 07.55 Andy
Richter controls the
universe 08.25 Tel sell
09.00 Philly 09.50 Tel
sell. 10.20 Astro TV
11.30 Letter Link 12.30
Tel sell 13.35 Hope St
Faith 14.00 Letter Link.
14.45 Justice League,
animatieserie 15.15 Dis
ney Feest: Legend of
Tarzan 15.45 Letter
Link 16.50 Tyra,talk-
show 17.40 Ellen
VERONICA
05.59 Kinderprogram
ma met onder andere
Symfollies, Harry en
zijn emmer vol di
nosaurussen, De Drie
ling, Captain Flamingo,
B-Daman, Pokemon ad
vanced battle, Lilo Sc
Stitch, Ernst, Bobbie
en de rest, Captain Fla
mingo, Brave hond,
Bob de Bouwer, Wie
len van de bus, Koala
Broertjes, Tractor
Tom, Pecola, Hamtaro,
De Drieling, Totally
Spies, Atomic Betty,
De Tofu's, Horseland,
Jacob Dubbel, What's
with Andy, Oban star
racers, Galactic foot
ball, Pokemon, Carl 2,
Team Galaxy.
06.00 Homeshopping.
09.00 Lotte 09.35 Inter
actieve televisie 10.20
De Gouden Kooi, reali-
tyserie 10.55 Tijd voor
tien 11.50 Interactieve
dag televisie 12.00 Live
Shop 14.00 Life with
Bonnie, comedyserie
14.25 Postcode Loterij:
Deal or no deal. 15.15
Interactieve middag te
levisie 16.00 Tijd voor
tien 16.55 Life with
Bonnie 17.25 De leuk
ste thuisvideo's
Ct
18.00 The A-Team, ac- 18.00 The flying doc- 18.10 Judging Amy,
tieserie tors dramaserie
18.55 Law St order, ad- 18.25 Medisch cen-
vocatenserie trum
18.00 Spin city, come
dyserie
18.30 The Drew Carey
show, comedyse
rie
18.55 Funny videos
18.00 De leukste thuis
video's
18.25 Het weer
18.30 Lotte
19.50 UEFA Cup: AZ - 19.00 Hart van Neder- 19.05 Extreme home 19.25 AutoRAI Jour- 19.00 De bruiloft van
Werder Bremen land - Vroege makeover naai Annica Sc Bari
editie 19.30 Enterprise, sf-se- 19.30 De Gouden
19.25 Shownieuws rie Kooi
20.45 UEFA Cup: AZ - 20.30 The ghost 20.00 Will Sc Grace, co- 20.30 Temptation ls-
Werder Bremen whisperer, dra- medyserie land, realityserie
maserie 20.30 The Truman
Show, speelfilm
20.00 Postcode Lote
rij: Deal or no
deal
20.30 Van Speijk, poli
tieserie
21.30 House, dramase-
21.40 Search for the 21.30 Primeval, sf-se-
next Pussycat rie
Doll
22.35 UEFA Cup sa
menvattingen
22.30 Hart van Neder- 22.25 HartsTocht, af-
land - Late edi- valrace
tie
22.50 Piets weerbe
richt
22.55 Shownieuws
22.45 Sugar Sc Spice,
speelfilm
22.25 Koppensnellers
23.30 Married with
children, come
dyserie
23.20 Trauma Team: 23.40 Will Sc Grace
E.R. live, reporta
geserie
23.30 Het weer
23.35 Zendtijd voor
NOX
00.00 4 in het land,
nieuws
00.24 Teleshop 7
00.25 Ik ben in balans!
00.40 Nachtlounge
02.55 The hotspot
05.30 Ik ben in balans!
00.30 Medical detecti- 00.10 Tyra
ves, documentai- 01.10 Nachtprogram-
reserie mering: Relax
00.55 Nachtprogram- TV
mering: Letter
link
OO
O
10
O
ro
o
o
ro
to
b
o
ro
w
00.10
AutoRAI Jour
00.35
Interactief spel-
naal
programma: Gol-
00.15
Scrubs, comedy
dCash
01.10
Nachtprogram
00.45
De Gouden
mering
Kooi
04.10
Hart van Neder
01.15
GoldCash.
land
03.30
Hour of control
r»
x
tegen de gogodanseres verzucht:
„Ik zoek sexy, geen sex."
Een gemeen virus velt zo'n beetje
de halve groep juist wanneer de
Grote Dag zich aandient, je zou
bijna de programmamakers ver
denken van het moedwillig ver
spreiden van mysterieuze bacillen.
Volgende week worden de overge
bleven negen kandidates in één
huis geplaatst, en valt volgens be
proefd recept na iedere ronde tel
kens één persoon af. Er staat voor
de deelneemsters veel op het spel:
de winnares zingt mee op het
tweede album Double The Trou
ble en gaat als zevende Pussycat
Doll mee op wereldtournee.
The Search For The Next Pussycat
Doll, donderdag, Veronica, 21.40
uur
K
De nieuwe Pusscat Doll.
foto GPD
OVERIGE
Tv Zeeland
09.00 Tekst-tv 18.00 Journaal
18.23 Omroep Zeelandnieuws
18.44 Desalniettemin 18.54
Beng 19.08 Omroep Zeeland
nieuws 19.29 Desalniettemin
19.39 Beng 19.52 RegioNed
20.02 Omroep Zeeland
nieuws 20.23 Desalniettemin.
20.34 Beng 20.47 RegioNed
20.56 Rondje Zeeland
21.00-09.00 Herhalingen
België 1
9.00 Donna op één. 10.00
Sporza: Wielrennen. 12.10 De
rode loper. 12.35 Blokken.
13.00 Het journaal. 13.30 Het
weer. 13.35 Man bijt hond.
14.00 The lion man. 14.25
Sporza: Wielrennen. 17.00
Vrolijk Vlaanderen. 17.30 Bu
ren. 17.55 Vlaanderen sport
land. 18.00 Het journaal.
18.10 De rode loper. 18.30
Blokken. 19.00 Het journaal.
19.40 Man bijt hond. 20.05
Het weer. 20.10 Thuis. 20.40
Adoptie. 21.10 Koppen. 21.45
Emma. 22.10 De tabel van
Mendelejev. 23.00 Het jour
naal laat. 23.21 KENO-uitsla-
gen. 23.22 Het weer. 23.25
Are you being served? 23.55
De rode loper. 0.15 Man bijt
hond. 0.40 Doorlopende her
halingen van Het journaal laat
en weer. 9.00 Einde.
België 2
KETNET 7.00 Met o.a. Symfol
lies,. De Fimbels,. Kleine Ein-
steins, Go IV, Lassie. 12.30
CANVAS 12.30 Lentebeelden.
13.00 Einde.KETNET 15.30
Pingu. 15.35 Bumba. 15.40
Draakje. 15.45 De Fimbels.
16.05 Dierendokter Tom.
16.15 Charlie Lola. 16.30
Samson Gert. 16.55 De Red-
dertjes in het Disney festival.
17.20 Zoé Kezako. 17.35
Smos. 17.50 De drie vrienden
en Jerry. 18.00 Go IV. 18.10
Karrewiet. 18.20 Spring. 18.35
En daarmee basta! 18.50
6Tien. 19.00 Mortified. 19.10
Degrassi: The next generation.
19.25 Mr. Bean. 19.35 The
Sleepover Club. 20.00 CAN
VAS 20.00 Terzake. 20.25 Lux.
20.30 Sporza: Voetbal - UEFA
Cup. 23.20 Het drama van
Dresden. 0.15 Doorlopende
herhaling van Terzake
Duitsland 1
9.00 Tagesschau. 9.05 Rote Ro
sen. 9.55 ARD-Wetterschau.
10.00 Tagesschau. 10.03 Bri
sant. 10.30 Der FilmMittwoch
im Ersten: Ein ganz gewöhnli-
cher Jude. 12.00 Tagesschau
urn zwölf. 12.15 ARD-Buffet.
13.00 ARD-Mittagsmagazin.
14.00 Tagesschau. 14.10 Rote
Rosen. 15.00 Tagesschau.
15.10 Sturm der Liebe. 16.00
Tagesschau. 16.10 Elefant, Ti
ger Co. 17.00 Tagesschau
urn fünf. 17.15 Brisant. 17.47
Tagesschau. 17.55 ARD vor
acht. 18.00 ARD vor acht.
19.50 Das Wetter im Ersten.
19.55 Börse im Ersten. 20.00
Tagesschau. 20.15 Pfarrer
Braun: Das Erbe von Junkers-
dorf. 21.45 Panorama. 22.15
Tagesthemen. 22.43 Das Wet
ter im Ersten. 22.45 Sophiiie!
0.25 Nachtmagazin. 0.45 Der
Glöckner von Notre-Dame
(The hunchback of Notre Da
me). 2.20 Tagesschau. 2.25
Fantastische Geschichten
(Amazing stories). 2.50 Fantas
tische Geschichten (Amazing
stories). 3.15 Sturm der Liebe.
4.05 ARD-Ratgeber: Reise.
4.35 Die schönsten Ba-
hnstrecken der Welt. 4.55 Ta
gesschau. 5.00 Panorama.
5.30 Einde.
Duitsland 2
9.00 Tagesschau. 9.05 Volle
Kanne - Service taglich. 10.30
Wege zum Gliick. 11.15 Reich
und Schön (The bold and the
beautiful). 11.35 Reich und
Schön (The bold and the beau
tiful). 12.00 Tagesschau urn
zwölf. 12.15 Drehscheibe
Deutschland. 13.00 ARD-Mit
tagsmagazin. 14.00 Heute - in
Deutschland. 14.15 Unsere
Farm in Afrika. 15.00 Heute -
Sport. 15.15 Ruhrpott-Schnau-
zen. 16.00 Heute - in Europa.
16.15 Wege zum Gliick.
17.00 Heute - Wetter. 17.15
Hallo deutschland. 17.40 Leu
te heute. 17.50 Ein Fall fiir
zwei. 18.00 Ein Fall für zwei.
19.00 Heute 19.20 Weerbe
richt. 19.25 Notruf Hafenkan-
te. 20.15 Wie schjau ist
Deutschland? 21.45 Heu-
te-journal. 22.12 Weerbericht.
22.15 Reicher Tiger - Armer
Bar: Singapur - Berlin: Ein glo
baler Vergleich. 23.00 Frantic.
0.55 Heute. 0.55 Tanz in der
Dammerung (Suton/ Twilight
time). 2.40 Heute. 2.45 Johan
nes B. Kerner. 3.50 Heute.
3.55 @rt of animation. 4.40
Nano. 5.10 Hallo deutschland.
5.35 Einde.
BBC 1
7.00 Breakfast. 10.15 Animal
24/7.11.00 Homes under the
hammer. 11.55 Nieuws en
weerbericht. 12.00 To buy or
not to buy. 12.45 Car booty.
13.10 Nieuws en weerbericht.
13.15 Cash in the attic. 14.00
Nieuws en weerbericht. 14.30
Regionaal nieuws en weerbe
richt. 14.40 Neighbours.
15.05 Doctors. 15.35 Diagno
sis murder. 16.20 Nieuws, re
gionaal nieuws en weerbe
richt. 16.25 Lazytown. 16.50
The Cramp twins. 17.00
50/50.17.30 The underdog
show on CBBC. 18.00 Blue
Peter. 18.25 Newsround.
18.35 Neighbours. 19.00
Nieuws en weerbericht. 19.30
Regionaal nieuws. 20.00 Oran
gutan diary. 20.30 EastEnders.
21.00 Waterloo Road. 22.00
Hotel Babylon. 23.00 Nieuws,
regionaal nieuws en weerbe
richt. 23.35 Golf. 1.00 A vow
to kill. 2.30 Vakantieweerbe
richt. 2.35 Sign zone. 3.05 Re
turn to Lullingstone Castle.
3.35 Mission Africa. 4.05
Sleep clinic. 4.35 Women on
fire. 5.05 BBC News 24. 7.00
Einde.
BBC 2
8.00 In the night garden. 8.30
Mama Mirabella's home mo
vies. 8.45 Tommy Zoom. 9.00
Do something different. 9.45
Arthur. 10.00 The underdog
show. 10.25 Mona the vampi
re. 10.45 Krypto the super-
dog. 10.50 Watch my chpos.
11.00 Best of friends. 11.30 Li
ving it. 12.00 3 ninjas: High
noon at Mega Mountain.
13.30 Working lunch. 14.00
Animal park. 15.00 Escape to
the country. 16.00 Through
the keyhole. 16.45 Flog it!
17.30 Ready steady cook.
18.00 Ready steady cook.
18.15 The weakest link. 19.00
Eggheads. 19.30 Great British
menu. 20.00 My life as a child.
20.30 Sleep clinic. 21.00 The
hairy bikers ride again. 21.30
It's not easy being green.
22.00 Golf: US Masters 2007.
23.30 Newsnight. 0.20 Desi
DNA. 0.50 Hotel New Hamps
hire. 2.35 BBC News 24. 3.00
Learning zone: Schools: GCSE
bitesize religion.
Discovery
8.00 Super racers. 9.00 Hook
ed on fishing: Piranha purs
uits. 9.30 Thunder races: Sub
mersible. 10.30 Extreme ma
chines: Supersonic landspeed.
11.30 How it's made. 12.00
How it's made. 12.30 Everest:
Beyond the limit: The gate
keeper. 13.30 Forensic detecti
ves: Undaunted. 14.30 Buil
ding the ultimate: Tanks.
15.00 Building the ultimate:
Passenger jet. 15.30 American
Hotrod: Junkyard dog. 16.30
Hooked on fishing: How
about it? 17.00 Wheeler
dealers: Alfa Romeo Spider Ve-
loce. 17.30 Wheeler dealers:
Alfa Romeo Spider Veloce.
18.00 How it's made. 18.30
How it's made. 19.00 Ameri
can chopper: Police bike.
20.00 Mythbusters: Crimes
and mythdemeanors. 21.00
Psychic witness: Lost youth.
22.00 Forensic factor: Vanis
hed. 23.00 Kings of construct
ion: Gotthard Base Tunnel in
Switzerland. 0.00 Dr G: Medi
cal examiner: Death on the
road. 1.00 A haunting. 2.00
American casino. 3.00 Nacht-
programmering.
Nat.Geographic
10.00 Worldwide exchange.
12.00 National Geographic
Channel. 12.00 I didn't know
that. 12.30 Mad labs. 13.00
Seconds from disaster: Derail
ment at Eschede. 14.00 Se
conds from disaster: Washing
ton air crash. 15.00 Hunter
hunted: Danger in the delta.
16.00 National Geographic Ju
nior. 16.00 Crittercam-Wild-
Tech adventures: Blue whales.
16.30 Totally wild. 17.00 Cro
codile chronicles: School of
hard crocs. 17.30 Chimp dia
ries. 18.00 Harem conspiracy.
19.00 Hunter hunted: Danger
in the delta 20.00 Seconds
from disaster: Derailment at
Eschede. 21.00 Chasing time:
Rome. 21.30 More amazing
moments. 22.30 Lockdown: In
side maximum security. 23.30
Chasing time: Rome. 0.00 Ha
rem conspiracy. 1.00 More
amazing moments. 2.00 Lock-
down: Inside maximum securi
ty. 3.00 Seconds from disas
ter: Washington air crash.
4.00 Hunter hunted: Danger
in the delta.
Eurosport
8.30 Youth only zone. 9.00
Volleybal. 10.00 Gooooal!
10.15 Voetbal: UEFA Cup.
11.00 Curling. 13.15 WATTS.
13.45 Voetbal: UEFA Cup.
14.30 Voetbal: UEFA Cup.
15.30 Sterkste man. 16.00
Sterkste man. 16.30 Curling.
18.00 Curling. 19.30 Boksen.
21.00 Curling. 0.00 Voetbal:
Champions League. 1.45 Ein
de.
TV 5
6.00 Nieuws. 6.30 Télématin.
8.00 TV5monde I'info. 8.05
Canadees nieuws. 8.30 Escapa
de gourmande. 9.00 Jardins et
loisirs. 9.30 Chroniques d'en
haut. 10.00 Documentaire.
10.50 Des chiffres et des let
tres. 11.20 La cible. 12.00
TV5monde l'info. 12.05
12.30|Plus belle la vie. 13.00
Rumeurs. 13.30 Belgisch
nieuws. 14.00 Avocats et asso
ciés. 14.55 Avocats et asso
ciés. 16.00 TV5monde l'info.
16.05 Le journal de l'éco.
16.10 Jeugdserie. 16.35
Questions pour un champion.
17.00 5 sur 5.18.00 TV5mon-
de l'info. 18.25 Des racines et
des ailes Vie privée vie publi-
que. 20.30 Frans nieuws.
21.00 Beur blanc rouge. 23.00
Nieuws. 23.10 Afrikaans
nieuws. 23.20 Le journal de
l'éco. 23.25 TV5monde, l'invi-
té. 23.35 Esprits libres/Jour de
fête. 1.30 Zwitsers nieuws.
2.15 5 sur 5. 3.05 Documen
taire. 4.00 Doorlopende herha
ling.
CNN
6.00 CNN today. 9.00 Busi
ness international. 10.30
World sport. 11.00 Larry King.
12.00 Business international.
13.00 World news Asia. 14.30
World sport. 15.00 World
news Asia. 16.00 Your world
today. 18.00 Your world to
day. 20.30 World business to
day. 21.00 World news Euro
pe. 21.30 World business to
day. 22.00 World news Euro
pe. 22.30 World sport. 23.00
Business international. 0.30
World sport. 1.00 CNN today.
4.00 Anderson Cooper 360.
5.30 World sport. 6.00 Einde.
MTV Europe
6.00 MTV Breakfast club. 9.00
Why can't I be you? 9.30 Tail-
daters. 10.00 Breakfast club
MTV top 10. 11.00 Top 11 at
11.12.00 Brand new. 12.30
Top 5 most wanted. 13.00
Top 25.15.00 Best of 6 Pack.
15.30 The fabulous life. 16.00
The real world: Denver. 16.30
The real world: Austin. 17.00
Room raiders. 17.30 Dismis
sed. 18.00 Yo momma. 18.30
My own. 19.00 The fabulous li
fe. 20.00 Pimp my ride UK.
20.30 Stankervision. 21.00 Yo
momma. 21.25 Boiling points.
21.50 Made. 22.45 MTV Road
rally. 23.10 Meet the Barkers.
23.35 Jackass. 0.00 Brand
new. 1.00 Top 25. 3.00 Insom
nia. 6.00 Einde.
TMF
8.00 Moviefacts. 8.10 Wakker
worden op TMF. 10.00 Movie-
facts. 10.10 De videotheek.
11.00 Eeuwige hits. 12.00 10
X 13.00 Moviefacts. 13.10 De
videotheek. 14.00 Moviefacts.
14.10 De videotheek. 15.00
Serveert. 15.30 Interactive
chart. 16.30 Reaction. 17.30
30 minuten. 18.00 Movie
facts. 18.10 ClipKennis 19.00
Kaf of koren. 19.30 De vide
otheek. 20.00 Moviefacts.
20.10 Interactive chart. 21.00
Oud nieuw. 22.00 Movie
facts. 22.10 TMF spoelt terug.
0.00 Moviefacts 0.10 Nacht
dienst. 6.00 Einde.