30 I Donderdag 5 april 2007 PZC wa Heden bereikte ons het droevige bericht van het overlijden van onze geachte medebewoner en oud-bestuurslid de heer Wim van Hanegem Wij wensen zijn vrouw en (klein)kinderen alle sterkte toe. Bestuur en Leden WE Residence Banckert Als ik de dingen niet meer weet Als ik de namen niet meer ken En wat ik zeg meteen vergeet Zodat ik onherkenbaar ben Begin dan aan een heel oud lied Dan zing ik mee en aarzel niet Na een periode van steeds afnemende krachten en moe zijn, heeft onze lieve en zorgzame moeder en oma de rust gekregen waar zij op het laatst zo naar verlangde Johanna Janna Oostdijk-Rijnberg J° weduwe van Marinus Isaak Oostdijk Rilland-Bath t Vlaardingen 16 september 1918 4 april 2007 Ik weet dat mijn verlosser leeft Oostkapelle: Marjo en Adri Binnendijk-Oostdijk Hanko en Ingrid Honselersdijk: Anja en Piet Noordermeer-Oostdijk Sander en Carla Zorgcentrum Zonnehuis afd. Castor Dillenburgsingel 5, Vlaardingen Correspondentieadres: Van Reenenplein 12, 2675 SP Honselersdijk Onze moeder en oma is overgebracht naar de rouwkamer van de Ontmoetingskerk, Anjerlaan 47, Naaldwijk. Hier is gelegenheid tot afscheid nemen op dinsdag 10 april van 12.45 tot 13.15 uur. Aansluitend zal de dienst van Woord en Gebed worden gehouden in de Ontmoetingskerk, waarna de bijzetting in het familiegraf zal plaatsvinden op de Algemene Begraaf plaats, Geestweg 122, Naaldwijk. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren en elkaar te ontmoeten in de zaal van de kerk. Veilig in Jezusarmen Vol verdriet om de leegte die zij achterlaat, maar ook dank baar voor alles wat zij voor ons betekend heeft, delen wij u mee dat is overleden onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overoma Johanna Davidse - Spruijt Sinds 29 mei 1988 weduwe van Jan Davidse 11 maart 1923 4 april 2007 Meliskerke: Nel Adriaanse - Davidse lohan Adriaanse Marjo en Leonard Myrna, Dennis, Sjoerd lan-Kees en Natasja Joep, Joris Francisca en René Mick, Davy Meliskerke: Adri Davidse Janny Davidse - Boogaard lan-Joost en Eduardo Arjen Hans Wij zijn dankbaar voor de liefdevolle verzorging in zorgcentrum Ter Reede Vlissingen, Zorgcentrum "Ter Reede" Correspondentieadres: Nel Adriaanse - Davidse A. Davidsestraat 11 4365 AJ Meliskerke Op dinsdag 10 april willen we samen met ds. J.W. Steen bergen haar gedenken in de "Ichthuskerk". Bergstraat 34 te Meliskerke. Aanvang van de dienst 13.00 uur. Aansluitend brengen we haar naar haar laatste rustplaats te Meliskerke. Voorafgaande aan de dienst is er gelegenheid tot condole ren van 12.15 tot 12.45 uur in voornoemde kerk. Hubo Davidse te Meliskerke dinsdag 10 april de gehele dag gesloten Heden ontvingen wij het bericht van overlijden van de heer C. L. van den Hoek Lid van de volkstuinvereniging "Kaaskenshof" Wij wensen zijn vrouw en verdere familie sterkte met dit verlies. Bestuur Volkstuinvereniging Kaaskenshof Opa zijn klok was een deftige klok, die tikte zo fier en secuur. Opa zijn klok is nu stil blijven staan, en Opa is van ons heen gegaan Dankbaar dat hij zo lang in ons midden mocht zijn, delen wij u met droefheid mede, dat zacht en kalm is overleden mijn lieve vader, schoonvader, onze opa en "ouwe" opa Jacob Leendert Maas weduwnaar van Maria Monjé Breskens, 22 juni 1908 t Oostburg, 3 april 2007 Breskens: Frans Maas Francien Maas-Bruijnooge Breskens: Jacqueline Zwanenburg-Maas Jack Zwanenburg Andreas, Michiel Breda: Barbara Dekkers-Maas Pieter Dekkers Leon, Rick Correspondentieadres: Dorpsstraat 80 4511 EJ Breskens De afscheidsbijeenkomst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op zaterdag 7 april om 9.30 uur in crema torium "Terneuzen", Bellamystraat 28c teTerneuzen. Gelegenheid tot condoleren na de dienst in de hal van het crematorium. Verdrietig maar dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder en oma Adriana de Kam-Minderhoud Westkapelle 3 juni 1924 Westkapelle 3 april 2007 Westkapelle: A. de Kam F. A. Roelse-de Kam P. J. Roelse Jolijn en Lourens Marinda A. M. Lievense-de Kam A. Lievense Marco Eva De Casembrootstraat 3 4361 AR Westkapelle De overledene is thuis. De begrafenis zal plaatsvinden op zaterdag 7 april om 11.15 uur op de begraafplaats te Westkapelle. Vertrek van het Jeugdgebouw om 11.00 uur. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid tot condole ren in het Jeugdgebouw. Onze dank gaat uit naar het personeel van Zorgstroom voor de liefdevolle verzorging. Heden overleed onze lieve, zorgzame en meelevende zus, schoonzus en tante Johanna Davidse-Spruijt Serooskerke: L. Spruijt-Cevaal Meliskerke: H. Spruijt C. Spruijt-Melse Neven en nichten 4 april 2007 Waar mensen mensen zijn, die elkaar verstaan. Waar liefde liefde is, daarheen wil ik gaan. Waar het eeuwige vrede is, waar de zon schijnt. Waar een nieuwe wereld is, die niet meer verdwijnt. Wij willen u bedanken voor uw hartverwarmende medeleven tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn man, onze vader, opa en schoonvader Jaap Stuurman De overweldigende belangstelling bevestigt ons wat hij ge durende zijn leven voor mensen heeft betekend. Elly, Robert (t), Erica en Lillie. Mareille en Raphaël, Ferry 3* s JB'l fÊÊ t j|ï S/- BR? ''LAL?'* Rust zacht bure Jone We zullen je missen. Eddie, Wanda, Jarno en Marije 'éJÈgi, f Sim w Tot onze droefheid is overleden onze buurvrouw Jane de Kam Familie Verhulst Familie Flipse Familie de Bruyne Familie Verstraate Familie de Visser o Begrafenis- en Crematieverzorging OVERTOOM-GROEN Kantoor en rouwcentrum: Van Dishoeckstraat 620 4382 XW Vlissingen Telefoon: 0118-413417

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 32