Familieberichten j© IHensenlinq.nl Zoek, Vind... 28 Donderdag 5 april 2007 PZC Voor meer informatie over adverteren op deze pagina of voor uw advertentie-reserveringen: Tel 076.5 312 550 Fax 076.5 312 340 E-mail familieberichten@pzc.nl S.V.P. Uw opdracht voorzien van adres en telefoonnummer waar u te bereiken bent! Afsluittijden: overlijdens- en geboorteadvertenties Plaatsingen dinsdag t.m zaterdag daags voor plaatsing tot 17.00 uur. Plaatsingen maandag: zondag tot 18.00 uur. Overige familieberichten 2 werkdagen voor plaatsing tot 15.00 uur. Telefonische opdrachten voor de uitgave van maandag kunt u zondagmiddag tussen 16.00 en 18.00 uur doorgeven. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. Famiiieberichten bekijken op internet ga naar: www.pzc.nl keuzeblok mensenlinq Informatie advertentietarieven: www.pzcadverteren.nl Tevreden met haar mooie leven. "Be strong keep smiling love the people around you Elizabeth Ingrid Koster-de Koning Els Rotterdam, 11 mei 1947 Kats, 3 april 2007 Wij nemen liefdevol afscheid van haar. Kats, Marinus Lambert, Charlotte en Annemarie Reggy, Marcel en Mark Andries Ingrid en Marco Peter de Koning Albert en Tina de Koning Noordlangeweg 28 4485 AP Kats Zaterdag 7 april zal om 11.30 uur de herdenkingsdienst ge houden worden in het kerkje te Kats. Aansluitend brengen we mijn vrouw, onze lieve moeder, oma en zus naar haar laatste rustplaats. Na het afscheid is gelegenheid elkaar te ontmoeten in dorpshuis "De Vriendschap", Noordlangeweg 6 te Kats. Geen bezoek aan huis Met verslagenheid ontvingen wij het droeve bericht van het overlijden van onze collega Els Koster-de Koning Wij wensen de familie veel sterkte toe in deze moeilijke dagen. Namens College van Bestuur ROC Zeeland Carin Biesterbosch Directeur CIOS Het vuur is om te delen Voor in blijdschap, voor in nood Te strelen, te bewaren. Het vuur gaat dwars door de dood! Verdrietig nemen we als CIOS Goes afscheid. Niet alleen van een gemotiveerde collega, maar van een geweldig mens. Els Koster-de Koning We wensen Rien, de kinderen en kleinkinderen troost toe, de Vrede van Pasen en alle goeds! Personeel en leerlingen van CIOS GOES Eind vorige week bereikte ons het bericht dat Jan van Straten op donderdag 29 maart 2007 is overleden. Jan heeft bij ons tot aan zijn pensionering gewerkt als docent Werktuigbouwkunde. We zullen ons hem blijven herinneren als een markante persoonlijkheid binnen ons instituut, die tot op het laatst belangstellend bleef over hoe we invulling geven aan ons onderwijs. We wensen zijn familie alle sterkte en steun toe om dit ver lies te verwerken. Namens zijn ex-collega's van het ROC Westerschelde. George van Gimst, sectormanager sector Techniek Lieve Jan, dapper mens, je fieèt je strijdgestreden. Vjemandvan ons, alleen Qod, zoeet watje hebtgebeden, ftbje pijnen zijn voorbij. 'Rust maar Jan, je bent nu vrij. 9{a maanden van strijd tegen een slopende ziebje en na vebe dapper ondergane befandeCingen is nu, toch nog onverwachts, overbeden mijn (ieve man, onze zorgzame vaderen opa Jan Kikkert in de beejtijd van 62 jaar 'West-Souburg: Dauba KjiHjyert - Meerman Vbissingen: Trilden Debby HQb^ert Suzan West-SouburgSjimmie en Sheila Kjbjjert Lizzy 4 aprib2007 Van Doombaan 45 4386 AJ 'West-Souburg De crematieplechtigheidzabin besloten fqingplaatshebben. Lievergeen bezoeffaan huis. Lieve opa Buk v/ Nu Ben je ook een sterretje Liefs Suzan Lieve Opa Nooit meer samen knuffelen. Ik zal je missen Liefs Lizzy Het bestuur en de medewerkers van 't Trefpunt hebben met verslagenheid kennisgenomen van het overlijden van onze trouwe medewerkster Rina Wolfert-van Harn Vele jarenlang heeft ze zich ingezet bij de instandhouding van 't Trefpunt. Namens de stichting 't Trefpunt A. Verschelling, voorzitter Onverwachts is overleden ons trouw lid mevr. Annie Cijvat - de Bunje Vrouwengroep Stille Kracht Zoutelande, 3 april 2007 Diepbedroefd hebben we afscheid moeten nemen van onze schoonbroer Peter Hamelijnck Hij hield zo van de natuur... en van het leven Schoonbroers en Schoonzussen Bedroefd hebben wij kennisgenomen van het overlijden van de moeder van onze leerlingen Yvette en Diana Kabonajoro en onze oud-leerling Lucien. De leerlingen, de leerkrachten, de ouders, de medezeggen schapsraad en het bestuur van P.C.B.S 't Noorderlicht wensen Diana, Yvette, Lucien en hun vader veel kracht toe in de komende tijd. l Een bekende overleden? i I Met groot verdriet, maar ook met diepe bewondering voor de wijze waarop zij haar strijd heeft gestreden, delen wij u mede dat zacht en kalm van ons is heengegaan onze lieve moeder, oma, zus, tante en nicht Cornelia de Kuijer-de Meester Corrie 28 oktober 1931 f3 april 2007 Middelburg: Peter Simpelaar Anja van den Ouden Charlotte, Annabel Tilburg: Elsa Simpelaar Martien Valk Melbourne!Australië): Kees en Johanna de Meester- van Vliet Yvonne en Allen Richard en Joanne Familie de Kuijer Familie Knip Familie de Meester Kinderen en kleinkinderen Correspondentieadres: fam. P.J. Simpelaar Windwijzer 36 4336 KZ Middelburg De afscheidsbijeenkomst zal gehouden worden op dinsdag 10 april om 13.00 uur in het uitvaartcentrum h. jobse, Bachweg 2 te Middelburg, alwaar gelegenheid is tot af scheid nemen van 12.45 tot 13.00 uur. Na afloop van de bijeenkomst is er gelegenheid de familie te condoleren in voornoemd centrum. De crematie zal in stilte plaatsvinden. Na een ernstige ziekte is overleden onze lieve buurvrouw Corrie de Kuijer-de Meester Fam. Murre Fam. Bruinooge Fam. van Eijzeren Wij zijn verdrietig maar ook dankbaar dat een eind is geko men aan het moedig gedragen lijden van Corrie de Meester Wij zijn haar erkentelijk voor het werk dat ze voor de Protsc. Gem. en in de P.V.D.heeft gedaan. Dames P.V.D. Borssele Dag lieve buurvrouw Doortje Jo en Betsie Seelen John en Rozalia van der Kaap mevrouw Blokpoel-Malgo Verdrietig hebben wij kennisgenomen van het overlijden van ons gewaardeerd lid Door Dik Namens: het bestuur, leden en de supportersvereniging Zeeland Sport Aan het eind van de weg aan de grenzen van je krachten neemt God het van je over. Mgr. De Smedt Omdat wij dankbaar zijn voor al haar liefde en zorgen, zijn wij nu verdrietig dat van ons is heengegaan Paula Maria Metsers-Van Hoylandt weduwe van Hugo Alphonsus Maria Metsers Meerdonk (B), 15 juni 1926 Hulst, 4 april 2007 Familie Van Hoylandt Familie Metsers Correspondentieadres: Zr. Van Hoylandt Hoogstraat 8,9700 Oudenaarde U kunt afscheid nemen van haar in het uitvaartcentrum van DELA, Van der Maelstedeweg 102b te Hulst, op maandag 9 april van 18.00 tot 18.30 uur. De afscheidsdienst wordt gehouden op dinsdag 10 april om 10.30 uur in de parochiekerk van de H. Johannes de Doper te Sint Jansteen, gevolgd door de begrafenis op de begraaf plaats aan de Glacisweg te Hulst. Samenkomst in de kerk, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Na de dienst bent u in de gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren in de kerk. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. teken het condoleanceregister www.mensenlinq.nl Dé site met dagelijks alle overlijdensberichten uit uw regio!

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 30