0 Opel Uw nieuwe visitekaartje. De nieuwe Opel Vivaro. Met zeer voordelig introductiepakket voor maar 295,- Nu in de showroom! informeert. AUTOTEAM 23 Opel, een merk dat borg staat voor degelijkheid en betrouwbaarheid is in wei nig landen zó populair als juist in Nederland. Niet meer het populairst overi gens, die plaats heeft het twee jaar geleden moeten afstaan aan Volkswagen die er al tientallen jaren op aasde. Opel maakt deel uit van het wereldwijde General Motors waar grote klappen vallen als het om winstcijfers en arbeidsplaatsen gaat. Opel heeft vijf bedrijfsauto's in het programma; van de populai re Combo tot de grote Movano. Natuurlijk heeft ook Opel er voor gezorgd dat het zijn populairste personenauto's als Van kan leve ren. Dus zonder achterbank en met een iets verhoogd dak vanwege het vermaledijde fiscaal blok dat er in moet passen. De auto's wor den er niet fraaier van, maar finan Opel Movano. cieel scheelt het een flinke slok op een borrel. Van-uitvoeringen zijn leverbaar voor de Astra en de Zafira. De Vivaro en Movano zijn bestel lers zoals je jezelf die voorstelt. Maximale laadruimte en flexibi liteit bij een zo laag mogelijk kostenniveau. De meest compacte van de twee is de Vivaro die ech ter nog altijd een minimale laad ruimte heeft van dik vijf (5) kubie ke meter. Geen kleine jongen dus, deze Vivaro maar op volumege- bied valt hij min of meer in het niet bij grote broer Movano. Beide auto's smoelen overigens lekker wat een steeds grotere rol speelt bij de aanschaf van een bedrijfsau to. Met beide auto's kun je alle kanten op, er zijn bijna net zoveel varianten als er bedrijven zijn. Motorkeuze, lengte of hoogtevari ëteiten, er is verschrikkelijk veel keus bij de Duitse fabrikant. Eigenlijk best knap als je bedenkt dat General Motors voor de rest op dit vlak in onze contreien niet zoveel ondersteuning van collega- merken te bieden heeft. De Verenigde Staten waar General Motors verder actief is, heeft een heel andere marktopbouw, ook op het gebied van bedrijfsauto's. Voor de Vivaro geldt dat hij als enige grote Opel bestelwagen verkrijg baar is met een tweeliter benzine motor. Naast de drie beschikbare dieselblokken, uiteraard. De Movano is alleen te koop met dieselmotoren waarbij er een keuze is uit vier, van 2.2 tot 3.0 liter. De sterkste twee zijn slechts leverbaar met een handmatige zes- bak. De overige twee hebben vijf versnellingen. Ook hier zie je een aantal uitvoeringen: de chassis- cabine, pick-up en de gesloten bestelauto. De gesloten bestelbus is leverbaar in diverse lengte- en hoogtematen. De prijzen voor de Vivaro begin nen bij dik 17.000 euro, exclusief BTW. Comfortpakket: Airconditioning Elektrisch bedienbare ramen Elektrisch bedienbare en verwarmbare buitenspiegels Kijk voor het complete aanbod introductiepakketten op www.opel.nl/vivaro Opel Bedrijfswagens. Mooi werk. Tijdelijk aanbod tot 15 maart 2007. Gemiddeld brandstofverbruik en C02-uitstoot, volgens richtlijnen 1999/100/EG. Benzinemotor Liters/100 km: 10,3. C02 gr/km: 247. Dieselmotoren Liter/100 km: van 7,9 tot 8,7. C02 gr/km: van 214 tot 229. www.autoteam.nl Goes, Klein Frankrijk 31(0113) 23 79 23 Krabbendijke.Westweg 5, (01 13) 50 20 10 Vlissingen, Bedrijfsweg2 (Vrijburg). (0118) 46 17 10

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 99