Renault LUISTEREN NAAR UW WENSEN IS ONS VAK! informeert... 22 RENAULT Renault Centrum Groep Renault Auto Centrum Groep Renault is in Europees ver band nog steeds een grote speler op het gebied van bedrijfswagens. Ook in Nederland wordt aan de zakelijke markt commerci eel gezien flink aan de weg getimmerd. Naast Volkswagen en Mercedes- Benz behoren de Fransen hier tot de absolute toppers. Het program ma is eigenlijk niet eens zo heel breed, maar de wagens zijn popu lair en degelijk. Niet voor niets heeft Renault een enorme naam op het gebied van motoren; een naam die is opgedaan in de Formule 1 racerij. De bedrijfswagens van het oude staatsbedrijf beginnen met de compacte, maar enorm populaire Kangoo Express, gevolgd door de Trafic en de Master. Typisch Nederlands zijn de zogenaamde bedrijfswagen uitvoeringen van de Mégane en de Scénic. Zonder achterbank en met een iets ver hoogd dak vanwege het zoge naamde 'fiscaal blok' dat er van de Renault Master. Belastingdienst in moet passen. Elders in deze special worden de regels rondom de BPM nader uit gelegd. Deze twee laatste perso nenwagenvarianten laten we in dit kader verder buiten beschouwing. De relatief compacte Kangoo Express is het instapmodel van de Renault bedrijfsautoserie en is tegelijk leverbaar in talloze vari anten en uitvoeringen. Zo staat er onder andere een vierwiel aange dreven Kangoo in de prijslijst voor die beroepen waarin het belangrijk is dat ook over onverharde wegen kan worden gereden. Ook is de Kangoo te koop voor personenwa gen vervoer maar dan valt de benaming Express eraf. Wie meer ruimte en volume nodig heeft dan de Kangoo biedt kan terecht bij Renault's Trafic. Heel populair en met een enorm programma aan maten, motoren en configuraties. Veel volume en een heel behoor lijk laadvermogen maken hem tot een verkooptopper; bovendien ziet hij er gelikt uit en rijdt gewoon lekker. De Trafic is leverbaar in twee lengtematen en twee hoog ten. Met de minst hoge kun je nog overdekte garages tot 2.00 meter inrijden, in de hogere variant kun je rechtop staan. Groter, ruimer en met meer laadvermogen, dat is de Master; ook al een heel populaire forse bestelwagen. Er zijn Masters beschikbaar met een laadvolume van 8 tot bijna 14 kubieke meter en met een laadvermogen tot bijna 3,5 ton. De laaddrempel van een Renault Master is met 51 centime ter in deze klasse extreem laag en maakt laden en lossen gemakke lijk. De voordeligste Kangoo Express begint bij een prijs van dik 15.000 euro. Geen bedrijf is hetzelfde. Zeker wanneer het gaat om vervoer, hebben bedrijven de meest uiteenlopende wensen. Zo heeft een slager een geheel andere vervoersbehoefte dan de aannemer of de bloemist. Wat voor soort bedrijf u ook heeft, wij zorgen samen met u voor een oplossing op maat. U als ondernemer brengt daarbij de kennis over uw vak in...en wij matchen die met onze vakkennis inzake mobiliteit. Of het nu gaat om de aanschaf, het beheer, het onderhoud, de financiering of een uitstekend leaseadvies, bij ons bent u altijd aan het juiste adres! Voor een aanvulling op uw wagenpark of een volledige vernieuwing hebben wij altijd de juiste auto voor u! Wanneer u kiest voor een Renault bedrijfswagen of - personenauto, kiest u voor robuuste kwaliteit en vertrouwde mobiliteit! Kortom, wanneer het om vervoer én mobiliteit gaat, u bent bij ons aan het juiste adres! Wij beschikken over een eigen 24 uurs- en weekendservice! Tevens beschikken we over een vaste vloot aan demonstratieauto's. U bent van harte welkom in onze showrooms en indien u dat wenst komen wij ook graag naar u toe. "Uw partner voor al uw vervoersoplossingen" Cor de Rijke Taeke de Haan Auto Centrum Goes Goes Marconistraat 3 0113 247907 Auto Centrum Walcheren Vlissingen Gildeweg 16 0118 417130

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 98