Piet Vogelaar Business Rent Piet Vogelaar s O vw Transporter "60" Edition 0 informeert... 20 bij Van Strien en Poppe. Vanaf 16.790,- BUSINESS RENT www.businessrent.nl EEN MOBILITEITSPROBLEEM? CAR LEASE www.businessrent.nl BRC LEASE www.pietvogelaar.nl Volkswagen is een merk waarvan de vleugels zich tot ver voorbij de Duitse landsgrenzen uit strekken en is uitgegroeid tot een vooraanstaand benchmark met onder zijn vleugels erkende grootheden als Audi, Skoda maar ook Lamborghini en Bentley. Dit laatste merk heeft het nog nooit eerder zo goed gedaan als onder de Duitse vleugels waaronder het nu ressorteert. Dit laatste merk heeft het nog nooit eerder zo goed gedaan als onder de Duitse vleugels waar onder het nu ressorteert. Ook de bedrijfswagens van VW doen het traditioneel goed. Ooit begon nen als een schetsje op een pakje sigaretten van Ben Pon, de Nederlandse importeur werd de Bus (insiders spreken inmiddels van Tl - de spijlen bus) al snel een icoon. Met compacte buitenma ten toch zoveel mogelijk ruimte bieden, dat was je ware en dat is het nog steeds. Volkswagen's bedrijfsauto's zijn ook in ons land verschrikkelijk populair. Of het nu om de relatief compacte Caddy gaat, of om de nieuwe Crafter die als opvolger van Nederlands populairste besteller LT, ook al hoge oogt, VW bestellers blijven gewild. Bovendien zorgt Volkswagen er wel voor dat de forsere personenauto's ook in Van-uitvoering te koop zijn. Zo kent ons land bedrijfsauto typen als de Touran Van, de Sharan Van en Touareg Van. De meest compacte Volkswagen bedrijfsauto is de Caddy. Compact is hierbij overigens een rela tief begrip want de auto kan een enorm volume herbergen. Bovendien is de laaddrempel van de Caddy laag wat het laden en lossen eenvoudig maakt. De Caddy is beschikbaar met vele motor varianten, beladingsmogelijkheden en gradaties in luxe. Wie aan de ruimte van de Caddy niet voldoende heeft, kan wellicht de overstap maken naar de Transporter, de eigenlijke opvolger van de oorspronkelijke Bus. Ook hier zie je een over weldigende hoeveelheid mogelijkheden op het gebied van motorkeuze en uitrustingsniveau. Top of the bill op Volkswagen bedrijfsauto niveau is de Crafter die in 2006 op de markt kwam. Deze Crafter (in een vrije vertaling: krachtpatser) is de derde generatie grote bestel wagens van de Wolfsburgse fabrikant. Ook hier zie je weer een keur aan mogelijkheden qua motoren en uitrusting. Bovendien is de Crafter te koop in vier basismodellen, de gesloten besteller, de versie voor vervoer van volwassenen, de pick up en als chassiscabine. Heel belangrijk voor sommige bedrijfstakken is de extreem brede laaddeur waardor vorkheftrucks lading gemak kelijk kunnen pakken en er gemakkelijk een pal let kan worden ingezet of uitgehaald. Deuren aan de achterzijde zijn over een groot aantal graden draaibaar waardoor aan alle zijden een prettig laadbare auto ontstaat. De Crafter is er in ver scheidene hoogtematen tot aan een laadhoogte van 2.14 meter aan toe. De Volkswagen Crafter is bereikbaar vanaf 19.490 euro, exclusief BTW. Transporter "60" Edition Voordeel 1.810,- Model is o.a. uitgerust met: Elektrisch verstelbare en verwarmbare buitenspiegels 1 Elektrisch bedienbare voorportierramen Centrale vergrendeling met afstandsbediening 1 Airconditioning In hoogte verstelbare voorstoelen met lendesleun en armleuningen Autobedrijf Industrieterrein De Poel II Pearyweg 13-15, Goes. Telefoon 0113 - 27 57 12 www.autobedrijfvanstrien.nl Van Strien F J MJTO POPPE Gildeweg 22, Vlissingen. Tel.: 0118 - 42 40 00 Handelspoort 4, Terneuzen. Tel.: 0115 - 64 73 33 Afrikaweg 18, Hulst. Tel.: 0114 - 37 01 00 www.autopoppe.nl :verwtjdcrlngsbijüruge. Kijk va Business Rent biedt voor zowel de zakelijke als de particuliere markt een oplossing. Autobedrijf Piet Vogelaar is met Business Rent een bedri j fs wage nverhuu rbedri j f bij u in de buurt. om een VW Golf van 2500 of een Audi, BMW, Vol vo van nog geen jaar oud, het maakt niet uit we doen het met evenveel plezier. In de moderne werkplaats werken een 3 tal monteurs welke voortdurend cursussen volgen om up to date te blijven en met de modernste apparatuur te kunnen werken. De verhuurtak Business-Rent is door de jaren heen de grootste verhuurder geworden van Goes en om geving, men verhuurt er een veertigtal bestelwagens, vrachtwagens, personenbussen, personenwagens en aanhangwagens in allerlei uitvoeringen en maten. Mocht u willen huren of leasen voor korte of langere termijn dan is het BRC-Lease concept daar ui termate geschikt voor. Kortom Piet Vogelaar Auto's biedt u een com pleet mobiliteitspakket met Bovag-garantie, mo biliteitspas en de beste persoonlijke service.Op de website www.pietvogelaar.nl kunt u uitge breid kennis maken met dit bedrijf, zijn produc ten en diensten. Naast al deze activiteiten is Piet Vogelaar sinds eind 2005 ook bestuurslid van de brancheorga nisatie BOVAG en in die hoedanigheid worden steeds meer plannen ontwikkeld voor het onaf hankelijke autobedrijf, voor meer informatie hierover kijkt u op www.mijnautobedrijf.nl is een projectlease- concept dat wij onlangs op de zeeuwse auto markt introduceerden. BRC lease combineert de zekerheid van een leasecontract met de flexibiliteit van autoverhuur AUTOVERKOOP REPARATIE ONDERHOUD Wij verkopen het liefst jonggebruikte occasions met nét iets meer dwz. occasions van hoge kwaliteit. LIVINGSTONEWEG 44 0113-220211, GOES www.pietvogelaar.nl Piet Vogelaar Auto's is inmiddels een begrip ge worden in de Zeeuwse au towereld en niet meer weg te denken. slnds het bedrijf in 2005 verhuisd is naar de huidige locatie aan de entree van indus trieterrein de Poel 2 in Goes kan autorijdend Zee land er niet meer omheen. Het bedrijf heeft met zijn grote va riaties op gebied van autorijden naam en faam gemaakt, of het nu gaat om een nieuwe of gebruikte auto kopen.onderhouden, keuren, huren of leasen, het kan allemaal en strikt onder hoge kwaliteitseisen welke het bedrijf aan zijn medewer kers en producten stelt alles conform regels welke door de BOVAG-normen gehanteerd worden. Onlangs werd door de BOVAG een 3 sterren certifi caat aan deze onderneming toegekend. Dit bedrijf werkt onder een drietal handelsnamen n.l. Piet Vogelaar Auto's, Business-Rent en BRC-Lease. Men verkoopt auto's met net ietsjes meer in alle prijs klassen en uitvoeringen, wat dit bedrijf zo bijzonder maakt is dat men veelvuldig gericht auto's voor kopers zoekt zowel in Nederland als verder in Europa. Piet Vogelaar verkoopt graag leuke auto's of het nu gaat

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 96