F/rma Klouwers al 110 jaar in beweging! kJn w PEUL Techniek êJ adverteert. Vlissingse Bootliedenwacht B.V. Deze sleutel opent de deur naar uw succes van derzn AARNOUTSE TRANSPORT 12 Voor het afmeren van zeeschepen, pontons en vervoer over water. Dongestraat 50, 4388 VN Oost-Souburg Tel.: (0118) 46 13 49, Fax: (0118) 46 06 88 De Vlissingse Bootliedenwacht BV voor al uw diensten in en buitenom de haven!! uw totaalleverancier in techniek De Van der Peijt Groep vertegenwoordigt het merk SKF. SKF is de wereldleider in wentellagers. Daarmee trappen we waarschijnlijk een open deur in. Maar als u door het sleutelgat kijkt, ontdekt u dat SKF meer te bieden heeft dan met het blote oog is te zien. SKF is stap voor stap een echt Knowledge Engineering bedrijf geworden. Samen hebben wij expertise die uniek is in de wereld, variërend van het pionieren in ontwerpoplossingen tot geavanceerde on line conditiebewakingssystemen. In alles wat de Van der Peijl Groep en SKF aanbieden, brengen we deze kennis over aan u, de klant. Met onze producten,oplossingen en diensten kunt u efficiënter en milieuvriendelijker werken. Uw concurrentiepositie verbetert. En uiteraard wordt uw bedrijf uiteindelijk winstgevender en succesvoller. De Van der Peijl Groep en SKF staan 100% achter uw projecten. Aarnoutse Verhuizingen is de enige erkende verhuizer in Zeeuws- Vlaanderen en verhuist al meer dan dertig jaar inboedels, kantoorinrich tingen en speciale zaken als piano's, brandkasten en dergelijke. Gaat u verhuizen? Vraag dan Aarnoutse Verhuizingen om uw te adviseren. Het meren/ontmeren van zeeschepen en offshore pontons in de Vlissingse haven is onze hoofdtaak, echter we bieden ook andere service verlenende diensten aan zoals; Aarnoutse Transport: Containers, units, machines, uitzonderlijk, inter nationaal, spoedeisend, intern trans port, montage... Noem het maar op en wij doen het. Al 40 jaar. ERKENDE Praktisch en persoonlijk, VERHUIZERS dat is onze aanpak. Wij helpen u graag. Aarnoutse Transport en Verhuizingen Sophiaweg 3,4501 NH Oostburg tel. 0117 -452070, fax. 0117-454685 e-mail: info@aarnoutsetransport.nl www.aarnoutsetransport.nl en www.aarnoutseverhuizingen.nl het communicatie varen met mensen het aanleveren van proviand en technische spullen het verwijderen van scheepsafval het aanbrengen van fenders en olieschermen het verslepen van pontons, of casco's het verhuren van pontons en of boten het leveren van runners voor uitgaande sleeptransporten het leveren van bemanningen voor proefvaarten het assisteren bij ankerwisselingen het assisteren bij in of uitdokken van schepen, enz. enz. De Vlissingse Bootliedenwacht is aangesloten bij de N.B. V. Firma Klouwers, gevestigd in Terneuzen, werd in 1897 opgericht als op- en overslagbedrijf en handel in granen, zaden en peul vruchten. Sinds 1990 is men zich naast de bestaande activiteiten gaan toeleggen op logistieke dienstverlening aan producenten, handelaren en transportondernemingen. Men beschikt over circa 4500 vierkante meter overdekte opslagruimte op een totaaloppervlak van ruim 10.000 vier kante meter. Tevens heeft de Terneuzense onderneming de beschik king over een eigen vrachtauto met 20 ft container kipchassis.Vanaf begin 2005 is firma Klouwers GMP+ gecertificeerd voor zowel op- en overslag als trans port van onder andere veevoeder grondstoffen. „Mijn overgrootvader Glijn Klouwers is in 1897 op de Baandijk begonnen met groentezaden (boontjes, schorseneren, en dergelijke). Toen het bedrijf in 1920 verhuisde naar de Herengracht nam mijn opa Piet Klouwers de leiding over. Men ging zich ook toeleggen op land- bouwzaaizaden zoals tarwe en gerst, met veel export naar Frankrijk. Vervolgens was het bedrijf lange tijd in handen van mijn vader Maarten Klouwers", aldus Diana Kruysse- Klouwers. Voor Advanta Seeds (voor heen Vanderhave/Mommersteeg) ont vangt firma Klouwers al drie decennia graszaad van vele graszaadtelers in Zeeuws-Vlaanderen. Alle benodigde kennis en ervaring voor het ontvangen, bemonsteren, afwegen en eventueel drogen van graszaad is bij het Terneuzense bedrijf in huis. Er is een ruime depotvoorraad, voor klanten als hoveniersbedrijven, landbouwbedrijven en overheidsinstellingen, van de meest uiteenlopende graszaadmengsels van Advanta. Een sportveld dient immers met andere grassen te worden inge zaaid dan bijvoorbeeld een weiland, berm of siergazon. Sinds 1968 is Firma Klouwers gevestigd op industrieterrein Handelspoort, stra tegisch gelegen in de onmiddellijke nabijheid van rijksweg N6I. Diana en Eugène Kruysse hebben anno 2007 samen met neef Jan Kruysse de dage Firma Klouwers Op- en Overslag Terneuzen ||1 Firma KlouwersTerneuzen opslag - overslag - bulk handling www.klouwers.nl lijkse leiding over het familiebedrijf. Onder impuls van Eugène Kruysse is firma Klouwers zich ook toe gaan leg gen op logistieke dienstverlening inzake veevoeder- en andere grondstoffen. Het bedrijf heeft een ruime ervaring opge bouwd in het ompakkken en verbuiken van met name (diervoeder) grondstof fen en plastics. De ene klant wenst zijn grondstoffen aangeleverd in bigbags, de andere ontvangt liever bulk dan wel kleine zakken, drums of dozen. Tevens kan desgewenst een stuk administratie, controle en voorraadbeheer door firma Klouwers uit handen worden genomen, zodat de klant zich kan concentreren op het feitelijke ondernemen. Veevoeders (poeders, granulaten) zijn inmiddels corebusiness voor firma Klouwers. Middels elevatoren en buik- beladers kunnen indien nodig vier ver schillende producten tegelijkertijd wor den verladen. „Vijftien jaar geleden heb ben we de bakens verzet richting logis tieke dienstverlening op het gebied van veevoeder- en grondstoffen voor tech nische toepassingen, op jaarbasis inmid dels 15 a 20.000 ton. We hebben een eigen vrachtwagen aangeschaft om zelf de containers op te halen in Westdorpe of Antwerpen, waardoor we veel flexi beler zijn. De grondstoffen worden veelal overzee in containers aangele verd, afkomstig uit landen als Indonesië, China, Brazilië en Japan. We lossen de containers en slaan de producten (big bags en zakgoed) bij ons op. Op afroep van de klant wordt er verladen in bulk auto's en vervolgens vervoerd richting afnemers", aldus Eugène Kruysse. De grondstoffen worden gedistribueerd in heel Europa, voornamelijk naar lan den als Nederland, België, Duitsland, Frankrijk, Polen, Denemarken, Engeland. Firma Klouwers Lange Reksestraat 10 Terneuzen Tel: 0115-612714 Fax: 0115-619878 www.klouwers.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 88